Keystone logo
Wallace State Community College

Wallace State Community College

Wallace State Community College

מבוא

Wallace State Community College , עם הקמפוס הראשי שלה בהאנסוויל וקמפוס לווין ב Oneonta, הוא חלק ממערכת שמשרתת את הצרכים של יותר מ -300,000 אנשים כבר משוער שנאמד לייצר 3 מיליארד דולר השנתית השפעה כלכלית על המדינה הזאת בקהילות שלנו. ההשפעה האמיתית, לעומת זאת, היא בשיפור חייהם של התלמידים באמצעות חינוך.

מאז פתיחת הדלתות שלנו בשנת 1966, וואלאס סטייט משרתת מאות אלפי סטודנטים. מלכתחילה, מדינת וואלאס אימצה מחויבות למצוינות שהפכה לא רק למסורת אלא למקור ההשראה שלנו. כיום מדינת וואלאס היא אחת המכללות הגדולות ביותר באלבמה קהילת קולג 'מערכת, המשרתים יותר מ -7,000 תלמידים בכל סמסטר. המכללה הזאת היא תחנת כוח וירטואלית בתכנות חינוכי, עם יותר מ -50 מגמות שמובילות לתעודות, תעודה והזדמנויות להעברה.

ההתמקדות שלנו במצוינות ניכרת במחויבותנו האישית לשרת את התלמידים ואת סביבות הלמידה המתקדמות מבחינה טכנולוגית המבטיחות את תלמידינו לקבל את החינוך היעיל ביותר. ב Wallace המדינה תמצאו כיתות חדורים עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר, כולל SmartBoards אינטראקטיבי ו Tegrity. באמצעות למידה מקוונת, ועידות וידאו, Podcasting, מחוץ למרכזי הקמפוס, אנו מספקים חינוך נוח לחיים עסוקים של התלמידים שלנו.

מדינת וואלאס מספקת הזדמנויות חינוכיות חלקות מתחילת הלימודים ועד שלב הלימודים. באמצעות רישום כפול, האקדמיה FastTrack, Tech-Prep, ותוכניות אחרות, תלמידי תיכון המבקשים אשראי במכללה תוכניות ההעברה האקדמית, חינוך טכני הקריירה, בטיחות הציבור, בריאות או טכנולוגיית הרכב ימצאו את הצרכים שלהם נפגשו כאן. מערכת הבולטים של סטארס מבטיחה לסטודנטים שלנו את יכולת ההעברה של כל מכללה ציבורית באלבמה או באוניברסיטה. עבור אלה שרוצים להשלים את לימודי התואר הראשון והתואר השני בקמפוס, תלמידי וואלאס ממלכתיים יכולים לנצל את השותפויות של המרכז האוניברסיטאי שלנו ואת הסכמי ההסכמה המיוחדים, כולל אלה עם אוניברסיטת מדינת אתונה, אוניברסיטת אלבמה, אוניברסיטת אמברי רידל אווירונאוטיקה, אוניברסיטת אובורן , אוניברסיטת טרוי.

התלמידים שלנו זוכים להצלחה חסרת תקדים, בין אם בהעברה, בבחינות רישוי או במציאת תעסוקה, ושביעות הרצון שלהם באה לידי ביטוי בשיעורי השימור של המכללה בקרב תלמידים העולים על המדינה והממוצע הארצי. תלמידים העוברים לאוניברסיטאות עולים באופן עקבי על אלה שהתחילו שם. הבוגרים שלנו מרוויחים מקומות עבודה תחרותיים ושבחים גבוהים ממעסיקים. תעריפי הרישיונות מדורגים ברמה של המדינה או הממוצעים הלאומיים, ותלמידינו מקבלים ציון גבוה מהממוצע הארצי על הערכה קולגית של ביצועים אקדמיים (CAAP) .

והכי חשוב, ב וואלאס סטייט אתה תהיה מוגשת על ידי עטורת הפרסים סטודנט במרכז סגל וצוות שהם אדונים של מלאכת יד שלהם. הם כאן כדי לסייע לך בכל היבט של ניסיון במכללה, מתוך רישום מבוסס אינטרנט, ייעוץ אישי במרכז הייעוץ, ושירותי תמיכה לסטודנטים במרכז הצלחה הלמידה. אנו מאמינים שהתלמידים הם הסיבה שאנחנו קיימים וממקמים את הלמידה וההצלחה של התלמידים בחזית הפעילות והפעילויות שלנו.

הצהרת משימה

Wallace State Community College מחויבת ללמידה שמשנה חיים וקהילות. כדי לתמוך במשימה, Wallace State Community College מחויבת להצלחת התלמיד באמצעות סביבת למידה ממוקדת, חדשנית, מרתקת ותומכת; מצוינות בהוראה; כיבוד הייחודיות והגיוון; שותפויות אסטרטגיות לקידום הקהילה, כוח העבודה ופיתוח כלכלי; העשרה תרבותית של הקהילות שלנו; דין וחשבון.

מדיניות אי-הפליה

מדיניותה של מועצת הנאמנים של מכללת קהילת אלבמה ומכללת Wallace State Community College , מוסד על-תיכוני בשליטתה, כי לא יהיה אדם, מטעמי גזע, צבע, מין, דת, מוצא לאומי, נכות, נטייה מינית , או הגיל, לא ייכללו בהשתתפות, לא ייתפסו או יוענקו לאפליה תחת כל תכנית, פעילות או תעסוקה.

הַאֲמָנָה

Wallace State Community College הוא מוכר על ידי האגודה הדרומית של מכללות ובתי ספר הוועדה על מכללות להעניק פרס עמית. צור קשר עם הוועדה על מכללות ב 1866 דרום ליין, Decatur, ג 'ורג' יה 30033-4097 או להתקשר 404-679-4500 לשאלות על ההסמכה של Wallace State Community College .

תוכניות רבות יש הסמכה נוספת מארגונים המתאימים לדיסציפלינות בפרט. שאלות שוטפות על מדינת וואלאס, כגון דרישות הקבלה, סיוע כספי, תוכניות חינוכיות וכו ', יש לטפל ישירות מדינת וואלאס.

תכונות הקמפוס

  מיקומים

  • Hanceville

   Wallace State Community College, 801 Main Street NW, 35077-2000 , Hanceville

  • Oneonta

   McCay Avenue,701, 35121, Oneonta

   שאלות