Keystone logo
UniLaSalle

UniLaSalle

UniLaSalle

מבוא

UniLaSalle מכשירה מהנדסים כלליים לתפקידי ניהול וניהול בכירים במגזרים הבאים במיוחד: חקלאות, תעשיית המזון, מזון ובריאות, גיאולוגיה, איכות הסביבה ואנרגיה.

קליטת התלמידים היא סלקטיבית. תכניות אקדמיות מבוססות על מחקר כדי לתמוך בתכנית הלימודים של המגוון הגדול של הדיסציפלינות המדעיות הנלמדות בבית הספר.

דרכי ההוראה שמקפידות על בית הספר הינן דינמיות ומעשיות ושמות דגש רב על מיקומי עבודה. תלמידי UniLaSalle יכולים להפיק את המיטב מחמש שנות לימודיהם כדי לפתח את הכישורים הדרושים להשגת יעדי הקריירה שלהם.

כך, כמו גם מדעי הרוח הכלולים בתכנית הלימודים, חיי קמפוס תוססים, התכנית המקיפה של פעילויות חוץ-לימודיות והפרויקטים האקדמיים או האישיים הרבים מאפשרים לסטודנטים לבנות את ביטחונם ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

זה נעשה באמצעות הכרה באחרים, מחויבויות ואחריות. תכונות כאלה נחוצות כולן למנהלים עתידיים, אך גם לכל מי שרוצה להצליח בחייו.

הערכים שלנו

בית הספר מבקש לעודד ערכים כמו כבוד, תחושת מחויבות ועבודה התנדבותית, אמונה בשוויון ושוויון הזדמנויות לעניים ומקופחים. הוכחה למחויבות זו ניתן למצוא בהנחיה האישית שמקבלים הסטודנטים מחברי הסגל, בקידום פעילויות חוץ-לימודיות בתכנית האקדמית ובחינוך המקיף שמציעים חיי הקמפוס וחיי הקהילה התוססים בו.

אכן, חיי הקמפוס מציעים חוויה יוצאת דופן של חיים קולקטיביים הקוראים לתחושת אחריות לשרת אחרים ומביאים לידידות לכל החיים.

כל האמור לעיל הוא הבסיס לרוח ולכוחו של בית הספר, המשותפים למאות אלפי המתחנכים מדי שנה במוסדות UniLaSallian ברחבי העולם.

למה ללמוד ב- UniLaSalle</p>

 1. חינוך איכותי: המכון הפוליטכני UniLaSalle ידוע בחינוך האיכותי שלו ובתוכניות האקדמיות הקפדניות שלו. הוא מציע מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון ותואר שני בתחומים שונים כגון הנדסה, אגרונומיה, גיאולוגיה, מדעי הסביבה ואנרגיה.
 2. מוניטין: למכון יש מוניטין חזק הן ברמה הלאומית והן ברמה הבינלאומית. מעסיקים מכירים ומעריכים לעתים קרובות תארים מ- UniLaSalle , שיכולים לשפר את סיכויי הקריירה של הבוגרים.
 3. גישה רב-תחומית: UniLaSalle יש גישה רב-תחומית לחינוך, המעודדת תלמידים לחקור תחומים שונים ולהשיג בסיס ידע רחב. גישה זו מכינה את התלמידים להתמודד עם בעיות מורכבות בעולם האמיתי הדורשות פתרונות בין-תחומיים.
 4. הזדמנויות מחקר: UniLaSalle עוסקת במחקר חדשני בתחומים שונים. לסטודנטים יש הזדמנות לעסוק בפרויקטי מחקר, לעבוד לצד חברי סגל ולתרום להתקדמות בתחומם.
 5. קשרי תעשייה: המכון מקיים קשרים חזקים עם תעשיות ועסקים, ומספק לסטודנטים הזדמנויות להתמחות, אירועי נטוורקינג ושירותי השמה בקריירה. זה עוזר לסטודנטים לצבור ניסיון מעשי ומקל על מעברים חלקים לכוח העבודה.
 6. סביבה בינלאומית: UniLaSalle מקבלת בברכה סטודנטים מרקע תרבותי מגוון, ויוצרת קהילה בינלאומית מעשירה ותוססת. חשיפה זו לנקודות מבט שונות משפרת את המודעות הגלובלית של התלמידים ואת מיומנויות התקשורת הבין-תרבותית של התלמידים.
 7. מתקנים ומשאבים: UniLaSalle מציעה מתקנים מודרניים, מעבדות מתקדמות ומשאבים מיוחדים לתמיכה בפעילויות למידה ומחקר של תלמידים. מכיתות מאובזרות ועד לטכנולוגיה מתקדמת, לתלמידים יש גישה לכל מה שהם צריכים כדי להצליח בלימודים.

בסך הכל, הלימודים במכון הפוליטכני UniLaSalle מספקים לסטודנטים השכלה מקיפה, מיומנויות יקרות והזדמנויות לצמיחה אישית ומקצועית בסביבה תומכת ודינמית.

מיקומים

 • Beauvais

  19, rue Pierre Waguet Cedex, BP 30313 - 60026, Beauvais

 • Mont-Saint-Aignan

  3 Rue du Tronquet, 76130, Mont-Saint-Aignan

  • Amiens

   14 Quai de la Somme, 80080, Amiens

   • Rennes

    2, rue Robert d’Arbrissel - CS 76522 35065 RENNES CEDEX-France, , Rennes

    שאלות