Keystone logo
© Eva Dang
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

מבוא

סקירה כללית:

אוניברסיטת למשפטים (ULaw) הוא אחד הארוך ביותר של בריטניה הוקמה ספקי מומחה של חינוך משפטי. למעשה, אנחנו כבר מאומן יותר מתרגלים עורכי דין בבריטניה מאשר כל אחד אחר.

ועם קשרים כה הדוקים בין משפט לעסקים, הגיוני שמומחה לחינוך משפטי מצויד היטב לפיתוח בית ספר לעסקים מצוין, בית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת משפטים.

עם התמקדות מוצקה בלמידה מעשית, בית הספר העסקי שלנו שואף להפוך את התלמידים לעובדים ומוכנים להצליח במקום העבודה. אנו גאים על יצירת סביבת למידה נכונה בשבילך כדי להשיג את שאיפות העסק שלך. בגלל זה יש לנו הסתגלו טכניקות בשימוש על קורסים משפטיים שלנו במטרה לפתח חוויית הלמידה מומחה מרתק כי יכין אותך לקריירה בעולם העסקים.

לימוד גמיש:

אנו מבינים שהנסיבות של כל אחד שונות. זו הסיבה שאנו מציעים מגוון רחב של אופני לימוד (משרה מלאה, חלקית, בקמפוס, מקוון) על פני הקורסים שלנו כדי לספק לך את הבחירה והגמישות הגדולה ביותר שאתה צריך כדי להצליח בלימודים.

הקמפוסים של בית הספר לעסקים שלנו נמצאים בלונדון בלומסברי, ברמינגהם ומנצ'סטר עבור קורסים לתואר ראשון. קורסים לתואר שני נלמדים בקמפוסים שלנו בבירמינגהם, לידס, לונדון מורגייט ומנצ'סטר. כל אחד מהם הוא מרכז מסחרי משגשג, במיקום אידיאלי כדי לתת לכם גישה מצוינת למקומות מוזיקה, תיאטראות, בתי קולנוע, ברים ומסעדות. ניתן ללמוד את הקורסים לתואר שני שלנו במשרה חלקית או מלאה וזמינים גם באינטרנט.

באינטרנט:

התוכניות המקוונות שלנו יחסכו לך את הזמן והכסף בנסיעה אל הקמפוס וממנה ויאפשרו לך ללמוד בכל מקום, בין מכשירים, אולם תוכל להיות סמוך ובטוח שהקורס לא ייפגע באיכות או יהיה פחות תובעני מהקורס שלנו. קורסים.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

קורס עיצוב:

עם התמקדות איתנה בלמידה מעשית, בית הספר לעסקים שלנו שואף להפוך את התלמידים לניתנים להעסקה ומוכנים להצליח במקום העבודה. אנו גאים ביצירת סביבת הלמידה הנכונה עבורך כדי להשיג את השאיפות העסקיות שלך. הגישה שלנו להוראה היא מונחית סטודנטים. תלמדו בגדלים של קבוצות המקדמים יחסי למידה תומכים עם המרצים שלכם, בסדנאות קטנות - חיוניות להצלחת הסטודנטים - כאשר כל תלמיד יוכל לגשת למורה האישי שלו.
המרצים שלנו מעסיקים אקדמאים המשלבים את התשוקה שלהם לעסקים, שפע של ידע בתעשייה וקישורים עסקיים מקצועיים, כדי להועיל ללמידה שלך הן בסביבת הכיתה ומחוצה לה.

קריירה ותחזוקה:

יכולת תעסוקה היא הלב של כל מה שאנחנו עושים בבית הספר לעסקים. צוות התעסוקה שלנו יספק לך ייעוץ אחד על אחד כיצד ליצור קשר מוצלח עם אנשי קשר עסקיים ממגייסים גדולים בבריטניה כגון IBM, Lloyds of London ו-Price Waterhouse Coopers (PwC), אותם תפגשו באמצעות אירועים, סדנאות וביקורים לארגונים, מה שמאפשר לך לראות ממקור ראשון כיצד העסק פועל בעולם האמיתי. אנו עורכים אירועים לאורך כל השנה הכוללים דוברים אורחים, דיוני פאנל, כיתות אמן ותחרויות. התמיכה שתקבל, מובלת ומיודעת על ידי תרגול המעסיק, תמקסם את יכולתך להגיש מועמדות לעבודה מוצלחת, להבטיח התמחויות ולחדד את כישורי הראיון שלך.

מכון ניהול מוסמך (CMI):

מכיוון שקורסים מסוימים בבית הספר למינהל עסקים מאושרים על ידי המכון לניהול Chartered (CMI), סטודנטים בקורסים מסוימים אלה יכולים לזכות בחברות אוטומטית בחינם למשך הקורס שלהם ולמשך שנה לאחר סיום הלימודים.

היתרונות כוללים גישה ManagementDirect; ספריית הניהול הגדולה ביותר בבריטניה יחד עם גישה לפורטל המשאבים המקוון, כולל כתבי עת אלקטרוניים, דו"חות חברה ותעשייה וכן ייעוץ מ -300 מנהלי גיוס באמצעות מרכז פיתוח קריירה.

תקבל גישה לרשימות משרות עדכניות באמצעות מסד הנתונים של JobSearch ושלל סרטונים, הדרכות ומאמרים לפיתוח הקריירה והמיומנויות העסקיות שלך. קהילת ההדרכה המקוונת של CMI מונה למעלה מ -120,000 חברים בהם ניתן להתאים לך לפי הכישורים, הניסיון והתעשייה המעניינים אותם וכן לברר אודות אירועי רשת CMI שאתה יכול לקחת בהם חלק.

בסיום מוצלח של אחד מהקורסים המוסמכים שלנו ב- CMI, תקבל גם הסמכה מ- CMI בנוסף לתואר שלך.

סביבה תומכת:

אנו שואפים לתמוך ביותר סטודנטים מרחבי רקע מגוונים מאי פעם בכדי להשיג את שאיפות הקריירה שלהם, וזו הסיבה שאנו מציעים מגוון של מלגות ולימודים.

לכל התלמידים ניתנת הזדמנות לנצל את כל המתקנים והשירותים שלנו. שירות התמיכה בנכות מוקדש לניהול כל הדרישות שיש לך במהלך הלימודים, כולל סיוע זמני עקב פציעה או מחלה.

מתקני ספורט:

יש הרבה הזדמנויות לקום ולקבל בכושר בכל הקמפוסים שלנו, אם אתה רוצה לממש את הגוף שלך, כמו גם את דעתך. פעילויות פופולריות כוללות זומבה, פוטבול, כדור רשת, רוגבי וטניס.

מועדונים וחברות:

עם מגוון של חברות, קבוצות ספורט ואירועים חברתיים זמין בכל אחד הקמפוסים שלנו, אתה חייב למצוא הרבה כדי לשמור אותך עסוק וליהנות בין הרצאות. ובתחילת הקורס שלך, אתה יכול להצטרף לחברה, מועדון או אירוע על פי בחירתך, או ליצור אחד משלך באמצעות אגודת הסטודנטים.

קורסים:

בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת המשפט מציע מגוון תוכניות לתואר ראשון ושני ברחבי בריטניה ובאינטרנט.

רבים מהקורסים שלנו הוסמכו על ידי המוסד לניהול Chartered (CMI), הגוף המקצועי היחיד בבריטניה המציע את מעמד הנחשק מנהל (CMgr) הנחשק מאוד. על סיום מוצלח של אחד הקורסים שלנו, תקבל גם הסמכה מ CMI בנוסף התואר שלך.

קורסים עסקיים מקוונים:

אנו מספקים למידה מקוונת ברמה עולמית לקורסי התואר הראשון שלנו:

 • שיטות לימוד לכל סוגי הלמידה: קיימת שיטת לימוד שתתאים לסגנון שלך, עם ספרים אלקטרוניים, i-Tutorials, סמינרים ווביים, מקרי מבחן, כרטיסיות, קבצי שמע, גרפיקה בתנועה, חדרי צ'אט בזמן אמת של סטודנטים, הערכות מקוונות ו יותר.
 • תמיכה מיוחדת במורים: תקבל תמיכה שוטפת ומשוב על עבודתך ממורה ייעודי לתכנית לאורך כל הקורס שלך.

דרישות כניסה ואגרות:

דרישות כניסה ושכר טרחה משתנות בהתאם לקורס - לקבלת מידע נוסף על דרישות כניסה, שכר טרחה, אפשרויות מימון וכן, מלגות ועמלות, בקר באתר אוניברסיטת המשפט.

סטודנטים בינלאומיים:

אתה תצטרף לסטודנטים מ -120 לאומים שונים, התורמים לקהילה בינלאומית משגשגת בכל הקמפוסים.

יש לנו צוות של שירותי תמיכה לסטודנטים אשר נמצאים כאן כדי לספק ייעוץ בנושא רווחה והדרכה.

מידע על דרישות ויזה ניתן למצוא באתר האוניברסיטה למשפטים.

דִיוּר:

לסטודנטים לתואר ראשון שלנו, יש לנו סידור לינה עם מומחה בבריטניה ספקי לינה, כדי להבטיח לך מקום נוח לחיות בזמן שאתה לומד איתנו. לינה היא בדרך כלל דירות משותפות, או במקרים מסוימים אולפנים עצמאיים.

לסטודנטים לתואר ראשון, אנו מבטיחים לך הצעת אירוח בשנה הראשונה לתואר, אם קיבלת אותנו כבחירה איתנה שלך והגשת בקשה ללינה עד 30 במרץ בשנת הכניסה* (* תנאים והגבלות חלים, פרטים על אתר אוניברסיטת משפטים, דף לינה לתואר ראשון).

לסטודנטים לתואר שני, אם תבחר בקמפוס מחוץ לבית, מסד הנתונים שלנו יכול לעזור לך למצוא מקום מגורים, עם אפשרות למצוא נכס שכור פרטי או לינה משותפת עם תלמידים אחרים ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

פתח ימים ואירועים:

הימים הפתוחים שלנו הם דרך מצוינת ללמוד על הקורסים העסקיים שלנו, לבדוק את המתקנים שלנו, ולפגוש את המורים והסטודנטים שלנו. יהיו שיחות, מפגשים טסטר סיורים, ואתה תהיה הזדמנות לשאול את השאלות שלך. אנו נעשה את היום שלך מעניין ו אינטראקטיבי ככל האפשר.

אם אינך יכול להגיע לאחד מהימים הפתוחים שלנו בקמפוס, אז מעת לעת, אנו מציעים גם ימים פתוחים וירטואליים לקורסים שלנו - כך שעדיין יש לך הזדמנות לגלות איך זה ללמוד ב- בית הספר לעסקים של האוניברסיטה למשפטים, ושאל את השאלות שלך באינטרנט.

בית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת משפט:

קורסים זמינים משתנים לפי מיקום. פרטים נוספים על מיקומנו מופיעים באתר האוניברסיטה למשפטים, דף מיקומים.

מיקומים

 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, הממלכה המאוחדת

      • Nottingham

       Nottingham, הממלכה המאוחדת

       תוכניות

       שאלות