Keystone logo
Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

מבוא

ברוכים הבאים ל-SUNY Sullivan, מכללה קהילתית מקיפה במערכת SUNY (אוניברסיטת המדינה של ניו יורק). אנו מחויבים לעזור לך להתכונן לעתיד בין אם אתה מקבל את העבודה הראשונה שלך, עובר למכללה או אוניברסיטה של ארבע שנים, או משפר את הכישורים האישיים והמקצועיים שלך.

המשימה שלנו

SUNY Sullivan מספקת תוכניות ומשאבים המחנכים, מעוררים השראה ומעצימים את התלמידים ואת הקהילה הרחבה יותר. באמצעות מצוינות בהוראה ובלמידה, אנו מכינים את התלמידים לעולם מגוון ומקושר הדדי, ואנו תומכים בשינוי כלכלי וחברתי חיובי בתוך מחוז סאליבן ומחוצה לו. אנו דוגלים בפעולות בר-קיימא ומקדמים אזרחות אחראית חברתית, סביבתית וכלכלית באמצעות תרבות-על של מצוינות.

הקמפוס שלנו

הקמפוס הכפרי שלנו, ששטחו 405 דונם, שוכן בהרי קטסקיל הציוריים, פחות משעתיים מניו יורק ומאולבני. הוא כולל סדרה של תשעה בניינים מחוברים בתוספת בית שדה פול גרי. בנייני הקמפוס שלנו, כולל תיאטרון סיליג הממוקם במרכז המתחם, תוכננו על ידי משרד האדריכלים אדוארד דורל סטון ושות'. סטון היה מפורסם בזכות עבודתו במוזיאון לאמנות מודרנית וברדיו סיטי מיוזיק הול בניו יורק, כמו גם במרכז ג'ון פ. קנדי לאמנויות הבמה בוושינגטון הבירה, בין מבני ציבור וחללים אחרים. היכל המגורים של Lazarus I. Levine וה-EcoGreen Townhouses, שניהם ממוקמים במרחק צעדים ספורים מהקמפוס, מספקים דיור לכמעט 400 סטודנטים.

התלמידים שלנו (נכון לסתיו 2019)

במכללה נרשמו 1,628 סטודנטים (781 במשרה מלאה ו-847 במשרה חלקית), המייצגים קבוצה מגוונת מבחינה דמוגרפית של אנשים.

ההסמכה שלנו

SUNY Sullivan מוסמכת על ידי ועדת מדינות התיכון להשכלה גבוהה הממוקמת ב-3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. טלפון: (267) 284–5000.

תוכניות הלימודים שלנו מאושרות על ידי אוניברסיטת המדינה של ניו יורק ומחלקת החינוך של מדינת ניו יורק. כל תכניות הלימודים מאושרות להכשרת חיילים משוחררים על פי חוקי הציבור הרלוונטיים, והמכללה מאושרת על ידי שירות האזרחות וההגירה של ארה"ב, לשכה של המחלקה לביטחון המולדת של ארה"ב, לנוכחות של סטודנטים זרים. ניתן לעיין במסמכי הסמכה ורישוי באופן מקוון או דרך משרד סגן הנשיא לענייני אקדמיה וסטודנטים.

התוכניות העסקיות שלנו מוסמכות ארצית על ידי איגוד בתי הספר למנהל עסקים קולגיים ותוכניות להצעת התכניות העסקיות שלה שמגיעות לשיאן בשילוב של מדעי ומקורב של תארים במדע יישומי.

תכנית הלימודים בסיעוד מוסמכת ורשומה במחלקת החינוך של מדינת ניו יורק, הלשכה לרישוי מקצועי.

סאליבן בר קיימא

קיימות היא הלב של מה שאנחנו עושים ב-SUNY Sullivan. המחויבות שלנו לאחריות סביבתית וחברתית משפיעה על הכל, החל מתפעול הקמפוס שלנו ועד לתכנית הלימודים שלנו.

אנו משלבים פרקטיקות בר-קיימא בפעילות הקמפוס שלנו במשך שנים רבות, כולל מערכת גיאותרמית לחימום וקירור הבניינים שלנו, ולאחרונה, התקנה של מערך פוטו-וולטאי של 3 קילוואט וטורבינת רוח של 2.5 קילוואט לאימון מעשי באנרגיה מתחדשת. בשנת 2015, SUNY Sullivan התקשרה בהסכם רכישת חשמל עם Sullivan Solar Garden, LLC, שכלל התקנת חוות סולארית בשטח של תשעה דונם, 2.15 MW (7056 מודול PV) בקמפוס.

סטודנטים של SUNY Sullivan עזרו להתקין גג ירוק בקמפוס שעזר להוזיל את עלויות החימום והקירור, והסטודנטים שלנו אוספים וקומפוסטרים מעל 3000 פאונד של שאריות מזון בכל שנה באמצעות אזור קומפוסט אוויר כפוי בקמפוס. הוספנו תחנות מילוי של בקבוקי מים, אינסטלציה בזרימה נמוכה והרכבנו מחדש את מערכות התאורה ואוטומציית הבניין שלנו כדי לשפר את היעילות האנרגטית שלנו, והתקנו תאורה סולארית חיצונית כדי להאיר שביל הליכה המוביל למגרש הבייסבול שלנו. יש לנו גינה קהילתית אורגנית ובנינו מחסן גן של חבילות קש - יוזמה שבוצעה על ידי תוכנית ההצטיינות שלנו וסטודנט לתחזוקה וניהול של בניין ירוק. חלק מהמזון שגדל בגינה שלנו משמש את שירותי האוכל בקמפוס, מה שמקדם עוד יותר את יוזמות הקיימות הרבות של Chartwells. אנו מעדכנים ללא הרף את מלאי פליטות גזי החממה שלנו ומיישמים אסטרטגיות להפחתת פסולת, ומעדכנים את מדיניות הרכש שלנו כדי לשקף טוב יותר את המחויבות שלנו לקיימות.

מאמצים אלו ואחרים עוזרים להפחית את עלויות האנרגיה שלנו, להפוך את המתקנים שלנו ליעילים יותר ולמזער את ההשפעה שלנו על הסביבה. עם זאת, המחויבות שלנו לקיימות אינה מסתיימת בכך.

SUNY Sullivan הופכת במהירות למובילה בחינוך לקיימות. התואר השני שלנו בתחזוקה וניהול של בניין ירוק ולימודי קיימות מניחים את הבסיס לכוח אדם חדש של "צווארון ירוק". תוכנית מדעי הסביבה שלנו מציעה גישה מבוססת מדע להתמודדות עם סוגיות אקולוגיות מורכבות של ימינו. יש לנו אפילו סדנאות וקורסים ללא קרדיט כדי להרחיב את הכישורים האישיים או המקצועיים שלך הקשורים לקיימות.

בית פתוח וירטואלי

בית פתוח וירטואלי מתוכנן לימי שלישי בשעה 15:30 (שעון תקן מזרח ארה"ב)

מיקומים

  • Loch Sheldrake

    112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759, , Loch Sheldrake

שאלות