Keystone logo
SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

מבוא

מה משנה את חינוך SANS Technology Institute ?

מכון SANS Technology Institute מכין את הדור הבא של אנשי מקצוע בתחום אבטחת הרשת על מה שהם יתמודדו בתחום. התוכניות שלנו נבדלות על ידי הסגל העולמי שלנו; הדגש שלנו על למידה מעשית בקורסי SANS המתעדכנים כל העת ברלוונטיות בעולם האמיתי, שרובם מובילים לאישורי GIAC מוכרים בתעשייה; אפשרויות משלוח הקורס המקוונות והאישיות שלנו; וההצלחה המוכחת של בוגרינו.

אבטחת רשת היא כל מה שאנחנו מלמדים ואף אחד לא עושה את זה טוב יותר.

130863_sans.jpg

תכנית לתואר שני

התוכנית לתואר שני בהנדסת אבטחת מידע מכינה אנשי אבטחת מידע ואנשי IT כדי לקחת את הקריירה שלהם לרמות הגבוהות ביותר באמצעות תכנית לימודים מקיפה המתמקדת הן בשליטה טכנית והן בפיתוח כישורי מנהיגות ותקשורת חיוניים. תכנית התואר השני נוקשה, מאתגרת ומתגמלת, עוזרת לסטודנטים לפתח את המוניטין שלהם בענף על ידי מתן הזדמנויות למחקר הסטודנטים שלהם להיחשב לפרסום במקורות מקוונים כולל חדר הקריאה SANS וכתבי עת מובילים בתעשייה.

"אתה עוזב את התוכנית מתוך הבנה נחרצת מדוע התעשייה מתפקדת כמו שהיא פועלת", אמרה שוונה טרנר, אדריכלית פתרונות ראשיים ב- Nike. "אתה מסתכל מתחת למכסה המנוע. זה לא רק כיצד לתפעל את הטכנולוגיה. זה גם על לימוד ה'למה '. אם אתה רוצה להיות מנהיג, אתה צריך לדעת את 'למה'. "

תכניות תעודת בוגר

תוכניות תעודת הבוגרים של SANS Technology Institute תוכננו עם שני קהלים בראש.

עבור אנשי מקצוע העובדים בתחום אבטחת מידע ואבטחת מידע שאינם מסוגלים לעסוק בתוכנית מלאה לתואר שני בהנדסת אבטחת מידע, אך אשר יהנו מלקחת את כל שלושת הקורסים הטכניים לתארים מתקדמים בתוכנית לתואר שני, המכללה מציעה לתואר שני זה תוכנית תעודה:

  • הנדסת אבטחת סייבר (ליבה)

עבור אנשי אבטחת מידע עובדים ואנשי IT שיש להם בסיס טכני מבוסס ומבקשים להעמיק את יכולותיהם בתחומים מיוחדים של אבטחת מידע, המכללה מציעה תכניות תעודת בגרות טכניות במיוחד, המתאימות לתחומים אלה:

  • בדיקת חדירה ופריצה אתית
  • תגובה לאירוע
  • אבטחת מערכות בקרה תעשייתית
  • פעולות הגנת סייבר

דייוויד קוקס, מנהל ניהול איומי סייבר ב- EY, אמר "דייוויד קוקס, מנהל איומי סייבר ב- EY." הכישורים הטכניים שלמדתי בתכנית העניקו לי את הביטחון להוביל את הצוות שלי בהצלחה ולהכין אותם לקראת אתגרים חדשים."

תוכנית תעודות לתואר ראשון

תכנית הסמכה לתואר ראשון SANS Technology Institute באבטחת סייבר יישומית תוכננה עבור סטודנטים ואנשי קריירה שרוצים Pathway מהיר לכוח העבודה בתחום הסייבר. לא נדרש ניסיון סייבר קודם לתכנית זו, אך מועמדים חייבים להשלים שנתיים לפחות בקולג '.

תכנית הלימודים לתואר הראשון שלנו תוכננה ונלמדה על ידי מנהיגי התעשייה, ומספקת את הידע, הכלים והטכניקות הדרושים להשקת קריירת ביטחון ברשת. בקורסים מדורגים, סטודנטים שלנו חוקרים סוגיות המשפיעות על מערכות IT מורכבות ומחוברות זה לזה, לומדים להילחם באיומים נפוצים על נתונים יקרי ערך, ומגלים כישורים מעשי ידיהם המעסיקים מחפשים.

130865_ACSimage.jpeg

תכונות מובחנות

הסמכות GIAC

הרוויחו אישורי GIAC מוכרים בתעשייה בכל תכנית המאמתים את מערך המיומנות שלכם.

גְמִישׁוּת

בחר מבין מגוון אפשרויות משלוח מקוונות ובאופן אישי, כולל 100% אפשרויות מקוונות לכל תוכנית.

מומחיות הפקולטה

למדו עם מובילי התעשייה מתחום אבטחת הרשת, שהם חלק מהמתאמנים הטובים בעולם.

רשת חזקה

הצטרף לרשת של אנשי מקצוע שג'ושוע לואיס, MSISE '18 וסמנכ"ל מודיעין איומים ותגובת אירועים בבנק אומפוקה, מכנה "כמה מהתלמידים והמורים המוכשרים ביותר בענף."

הצעת ערך

אם תביטו מקרוב במספר מכללות המציעות תכניות לתארים מתקדמים או לתואר ראשון באבטחת מידע, תבינו כי אבטחה היא רק נושא אחד נוסף שמוסד מציע, לעיתים קרובות עם דגש על תיאוריה. SANS Technology Institute , אבטחת הרשת היא כל מה שאנחנו מלמדים. הקורסים המיוחדים שלנו הממוקדים בקריירה מתוכננים, מועברים ומתעדכנים באופן קבוע על ידי כמה מהמומחים המובילים בתחום אבטחת הרשת. כל למעלה מ- 125 חברי הסגל שלנו עובדים בתחום. מה שלומדים בכיתה, תוכלו להגיש בקשה מיידית למשרה.

"קורסי SANS Technology Institute מיועדים באופן מלא למה שקורה בתעשייה", אמר הסטודנט קארים לאלג'י, המנהל את יועץ האבטחה ב- TELUS. "חומרי הקורס מתעדכנים באופן רציף על סמך התפתחויות חדשות בתחום אבטחת הרשת. זה קפדני, מאתגר ורלוונטי. "

הסטודנטים והפקולטה שלנו מהווים קהילה של מתרגלים מעורבים הנמשכת סיום לימודים ארוך. הבוגרים שלנו מספרים לנו פעם אחר פעם כי השתכרות בתואר SANS הייתה נקודת המפנה לקריירה שלהם. זה מי שאנחנו. זו הצעת הערך שלנו.

130866_IR.jpg

אפשרויות משלוח קורסים

תוכניות אבטחת רשת גמישות שיעמדו בלוח הזמנים שלכם

לתודעתך אין גבולות. למה המכללה שלך צריכה? אפשרויות הקורס החיות והמקוונות שלנו נועדו להתאים לחיים שלך ולאיך שאתה רוצה ללמוד. לכל התוכניות שלנו אפשרות מקוונת של 100%, כך שתוכל להשלים תואר או תעודה מבוססת ארה"ב מבלי לצאת מהבית.

און ליין: OnDemand

הדרכה מקוונת בקצב עצמי מייעלת את הגמישות ומאפשרת לך ללמוד בקצב האישי שלך מהבית או מהעבודה ולהריץ תוכן מחדש בכל עת.

און ליין: חי און ליין

למדו מהבית - וחסכו בהוצאות נסיעה ולינה - אם כי מפגשים חיים, אינטראקטיביים עם מדריכי SANS ומעבדות מעשיות בסביבה וירטואלית.

הדרכה עצמית

השתתף בקורסים ארוכים של שבוע שבוע שנערכו ברחבי הארץ וברחבי העולם לאורך כל השנה. הכירו סטודנטים ומדריכים עמיתים באופן אישי וקבלו את ההזדמנות להשתתף באירועים מיוחדים, NetWars, מצגות ספקים ועוד.

מיקומים

  • Bethesda

    11200 Rockville Pike, Suite 200, , Bethesda

    שאלות