Keystone logo
Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

מבוא

אודות הר SAC

בהר. SAC, סטודנטים יכולים לקבל את החוויה המלאה במכללה ללא כל החוב במכללה. אנו מעניקים לסטודנטים שלנו את התמיכה ואת החינוך המצוין שהם צריכים כדי להצליח בקריירות חדשות, לקבל קבלה באוניברסיטאות מהשורה הראשונה או להתקדם בשורת עבודתם הנוכחית. יש לנו יותר מ- 260 תוכניות תואר ותעודה, 25 תוכניות תמיכה, ולמעלה מ 50 מועדוני סטודנטים ותוכניות אתלטיות.

הצהרת משימה

המשימה של Mt. San Antonio College אמורה לתמוך בכל הסטודנטים בהשגת יעדיהם החינוכיים בסביבה של מצוינות אקדמית. באופן ספציפי, המכללה מחויבת לספק חינוך איכותי, שירותים והכשרה בכוח העבודה כך שהסטודנטים יהפכו לחברים יצרניים בחברה מגוונת, ברת קיימא ועולמית. המכללה מתחייבת להכין את הסטודנטים ללמידה לכל החיים באמצעות שליטה במיומנויות בסיסיות, השגת תארים ותעודות מקורבים, והשלמת Pathways קריירה והעברה. המכללה תבצע התחייבות זו על ידי מתן סביבת הוראה ולמידה מרתקת ותומכת לסטודנטים ממוצא, חוויות, צרכים, יכולות ומטרות מגוונות. המכללה מוקדשת לשרת את הקהילה שלנו באמצעות שיפור ההישגים הכלכליים, קידום מעורבות אזרחית, שיפור הרווחה האישית, קידום חשיבה ביקורתית והעשרת חוויות אסתטיות ותרבותיות.

הצהרת חזון

Mt. San Antonio College שואפת להיחשב לאחת המכללות הקהילתיות המובילות במדינה. אנו נתפסים כמובילים בתחום ההוראה, התכניות והשירותים במכללות הקהילה. כמכללה קהילתית ראשונה, אנו נספק גישה לתכניות ושירותים חינוכיים איכותיים, תוך התמקדות בהצלחת הסטודנטים באקלים של יושרה וכבוד. אנו נשיג את המוניטין הזה על ידי חריגה עקבית מהציפיות של התלמידים, הצוות והקהילה שלנו.

ערכי ליבה

 • יושרה: אנו מתייחסים זה לזה ביושר, באתיקה ובכבוד באווירה של אמון.
 • שוויון וגיוון: אנו מכבדים ומקבלים בברכה את כל ההבדלים, ואנחנו מטפחים הזדמנות שווה להצליח בכל קהילת הקמפוס.
 • בניית קהילה: אנו עובדים בשותפויות אחראיות באמצעות תקשורת פתוחה, אכפתיות ושיתוף פעולה.
 • מיקוד סטודנטים: אנו נותנים מענה לצרכים של התלמידים והקהילה הן בתכנון שלנו ובמעשינו.
 • למידה לכל החיים: אנו מקדמים את המשך המרדף אחר יעדים חינוכיים גבוהים באמצעות גישה שווה למצויינות בשירותי הוראה ותמיכה כאחד.
 • רוח חיובית: אנו עובדים בהרמוניה, מראים חמלה ומתגאים בעבודה שלנו.
 • סייגת אפקטיבית: אנו מקיימים ומשפרים את המוסד והסביבה על ידי שימוש יעיל במשאבי זמן, כישרון, מתקנים ומימון.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123065_architecture.jpg" />

123065_architecture.jpg

במבט ראשון

הפרופסורים והמדריכים שלנו הם מהטובים בתחומם. התלמידים שלנו מגיעים מכל תחומי החיים וממשיכים לעשות דברים גדולים. המתקנים שלנו מתחרים בבניינים באוניברסיטאות, ומעניקים לסטודנטים שלנו את האפשרות לעבוד עם הטכנולוגיה הטובה ביותר במרחב הטוב ביותר.

מקום

הקמפוס יושב על 420 דונמים מתגלגלים בוואלט, קליפורניה, הממוקם בקצה המזרחי של אזור לוס אנג'לס רבתי. העיר ואגוז נחשבת לאחת הערים הקטנות הטובות ביותר לחיות בהן על ידי מגזין הכסף. פרבר מגוון, Walnut ידוע בבתי הספר הידועים במדינה וקהילת סוסים. העיר משלבת את קסמי החיים הכפריים עם היתרונות שבמרחק של 25 קילומטרים ממרכז העיר לוס אנג'לס ופעילויות התרבות והפנאי המדהימות שלה.

Mt. San Antonio College משרתת את כולם, החל מתושבים ועד אנשי מקצוע עובדים וסטודנטים בינלאומיים. גבולות מחוז הקולג 'המקומיים שלה מקיפים את היישובים של פארק בולדווין, באסט, צ'רטר אוק, קובינה, יהלום בר, החלק הדרומי של גלנדורה, הייצ'נדה הייטס, עיר התעשייה, אירווינדייל, לה פואנטה, לה ורן, פומונה, רולנד היילס, סן דימס , ולינדה, אגוז ומערב קובינה.

קהילה דינמית

Mt. San Antonio College , המגוון הוא זה שמעורר את הקמפוס שלנו לחיים. התלמידים שלנו מגיעים מרקע ייחודי ונמצאים כולם במקומות שונים בחייהם. חלקם כאן היישר מהתיכון, בעוד שאחרים יש משפחות ומשרות במשרה מלאה, אך כולם כאן מאותה סיבה: להשיג את יעדיהם באמצעות חינוך. אנו משרתים בגאווה למעלה מ- 50,000 סטודנטים מכל תחומי החיים. כמחצית מהתלמידים שלנו מחפשים תארים ותעודות. החצי השני נהנה מתכניות קהילתיות, משיעורי פיתוח כוח אדם וקורסים אחרים שאינם אשראי.

אקדמאים איכותיים

אנו מתגאים במצוינות ובמגוון התוכניות האקדמיות שלנו. עם כל כך הרבה שבילים שונים לבחירה ב-Mt. SAC, אם תתחילו כאן, תוכלו ללכת לכל מקום.

 • הר SAC היא עשרת המכללות העברות בקליפורניה
 • 240 תוכניות לתואר ותעודה לבחירה
 • 200 קורסים מקצועיים ופיתוח מקצועי
 • תואר ראשון המיועד להר. תלמידי SAC
 • מתקנים חדישים, כיתות וסדנאות חדישות
 • הטכנולוגיה הטובה ביותר וציוד מהשורה הראשונה שיעזרו לתלמידים ללמוד

תמיכה לסטודנטים

בזכות סביבת הקמפוס המשגשגת שלנו וצוותי סטודנטים ומועדונים מרגשים, הר. סטודנטים ב- SAC זוכים לחוויה המלאה במכללה.

 • יותר מ 50 מועדוני סטודנטים
 • 22 תוכניות אתלטיות (עם יותר מ- 60 תארים ממלכתיים ולאומיים)
 • 25 תוכניות תמיכה בחינם שיעזרו לסטודנטים להצליח במכללה

ערך בלתי עולה

כמכללה לקהילה בקליפורניה ללא מטרות רווח, הר. SAC מספקת קורסים מכללות מוסמכות במחיר של 46 $ ליחידה בלבד. מוסדות פרטיים יקרים בממוצע פי 30 יותר.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123066_flags2.jpg" />

123066_flags2.jpg

מדוע הר SAC?

יש אינספור סיבות לבחור Mt. San Antonio College . אנו מציעים מאות תוכניות אקדמיות, אתלטיות ותומכות כדי לעזור לסטודנטים שלנו להשיג מטרה כלשהי. בין אם ברצונך לעבור לאוניברסיטה של ארבע שנים, להרוויח את ה- GED שלך, לקבל את התואר השותף שלך, או סתם לקחת כמה שיעורים שיעזרו בעבודה שלך, הר. ל- SAC יש תוכנית בשבילכם.

תכניות גמישות, חינוך מצוין

הר ל- SAC למעלה מ- 90 תכניות תואר שונות ו -150 תעודות (הכשרה בקריירה) בתעשיות ונושאים החל מעיצוב גרפי לחקלאות ועד סיעוד ועד תיקון מיזוג אוויר. ללא קשר לנושא, הקורסים שלנו באיכות הגבוהה ביותר. הר הסטודנטים, הפקולטה והמכללה של SAC זכו לאינספור פרסים והבחנות על עבודתם. המסירות שלנו למצוינות היא שהפכה אותנו למכללה העליונה העליונה בקליפורניה.

ניסיון מלא במכללות ללא חוב מלא במכללה

עלות תושבי קליפורניה רק 1,400 דולר לשנה להשתתף Mt. San Antonio College . אנו מציעים את אותם קורסים לחינוך כללי כמו בתי ספר ל- UC ו- CSU אך עולים אלפי דולרים פחות. למעשה, סטודנטים יכולים להרוויח את התואר הראשון שלהם עם מחצית מסכום חובות הסטודנטים רק על ידי התחלתם בהר. SAC ואז עוברים לאוניברסיטה של ארבע שנים. נוסף על החיסכון, אנו מציעים קבוצות אתלטיקה תחרותיות, מועדוני סטודנטים ומתקנים וטכנולוגיה חדישים בדיוק כמו שהיית מוצאת באוניברסיטאות ארבע שנים.

תמיכה לסטודנטים

המכללה יכולה להיות קשה, במיוחד עבור סטודנטים שאין להם את התמיכה שהם צריכים בבית או שיש להם משפחות משלהם לתמוך. לכן אנו מספקים לתלמידים שלנו את כל הכלים הדרושים להם בכדי להצליח. זה כולל שיעורים, מעונות יום לילדיהם, קורסי ESL ושיעורי כישורים בסיסיים.

מיקומים

 • Los Angeles

  Los Angeles, ארצות הברית

תוכניות

שאלות