Keystone logo
Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

מבוא

Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung ( KLU ) – היא אוניברסיטה פרטית הממוקמת ב-HafenCity של המבורג. KLU היא אחת האוניברסיטאות הפרטיות הבודדות בגרמניה הזכאיות להעניק דוקטורט משלהן.

תחומי המחקר העיקריים של האוניברסיטה העצמאית המוסמכת על ידי המדינה הם קיימות, טרנספורמציה דיגיטלית ויצירת ערך בתחומי התחבורה, לוגיסטיקה גלובלית וניהול שרשרת אספקה. 2020 KLU חוגגת 10 שנים להיווסדה תחת המוטו "10 שנים של הוראה ומחקר עטורי פרסים".

דירוג 2019 של Wirtschaftswoche מזהה את KLU כאחת מאוניברסיטאות המחקר החזקות ביותר בתחום מינהל עסקים בגרמניה, אוסטריה ושוויץ. מתוך 200 אוניברסיטאות מתחרות, KLU מגיעה ל-20 המובילות בדירוג הכללי וזוכה למקום 2 מבין כל האוניברסיטאות הפרטיות. מבחינת תפוקת מחקר לפרופסור, סגל KLU מדורג במקום ה-7 בדירוג הכללי ובמקום הראשון של כל האוניברסיטאות הפרטיות. בדירוג האחרון של אוניברסיטת CHE, KLU השיגה את הציונים הגבוהים ביותר עבור כל הקריטריונים העיקריים. למידע נוסף על תוצאות הדירוג שלנו כאן.

עם BSc אחד ושלוש תוכניות לתואר שני MSc, תוכנית דוקטורט מובנית ו-MBA במשרה חלקית, KLU מציעה ל-400 סטודנטים במשרה מלאה רמה גבוהה של התמחות ותנאי למידה מצוינים. ל- KLU צוות בינלאומי של 24 פרופסורים המלמדים באנגלית. בסדרות סמינרי ניהול פתוחות ומותאמות אישית, מומחי תעשייה ומנהלים כאחד נהנים מהיישום של ממצאים אקדמיים לסוגיות מעשיות.

קבלה

להלן תמצא את 6 השלבים המובילים אותך להיות סטודנט ב- KLU .

 1. אתה מגיש בקשה באינטרנט.
 2. אתה מקבל את ערכת הקבלה שלך.
 3. אתה מחזיר את הסכם הלימודים החתום שלך.
 4. אתה מקבל אימייל קבלת פנים משירותי הסטודנטים כולל הקישור לאינטראנט הסטודנטים שלנו.
 5. אתה עוקב אחר מדריך ההרשמה באינטראנט לסטודנטים ושולח את המסמכים הנדרשים לשירותי הסטודנטים.
 6. אתה מתחיל ב- KLU . בקמפוס תקבל את תעודת הסטודנט שלך ותעודות הרשמה.

ברוך הבא לספינה! אנו מצפים מאוד להכיר אותך.

דרישות אשרה

כסטודנט בינלאומי, יהיה עליך לקבל אשרה ואישור שהייה לתקופת הלימודים שלך בגרמניה. כל התושבים החדשים של המבורג צריכים להירשם תוך שבוע לאחר המעבר - זה לא משנה אם אתה סטודנט בינלאומי או גרמני.

הגשת בקשה לאישור שהייה לוקחת לא מעט זמן והכנה. כדי להקל על התכנון שלך ולספק קצת התמצאות, מצא להלן סקירה כללית שלנו על מה שעליך לעשות אם אתה נכנס לארץ למטרת המחקר. לא כל הצעדים חלים על כולם אבל תלויים בלאומיות שלך בין היתר.

המידע המפורט למטה יעזור לך בתהליך של בקשת ויזה, רישום ובקשת אישור שהייה בהמבורג.

סקירת תהליך ויזה

מועמדים שאינם מהאיחוד האירופי, שימו לב: תהליך הויזה נמשך עד חודשיים, החל מתאריך הקבלה עד KLU . אנא זכור כי יש הרבה עניינים ארגוניים אחרים להתמודד איתם בעת תכנון הלימודים שלך בחו"ל. אנו ממליצים למועמדים שאינם מהאיחוד האירופי להגיש בקשה ב- KLU חמישה חודשים לפני תחילת הלימודים ולהגיש בקשה לויזה מיד לאחר שקיבלו את הקבלה עד KLU .

שלביםמהמתי
1הגש בקשה לאשרת מועמד/ויזת סטודנט במדינתך, אם בקשה.מיד לאחר קבלת קבלה על ידי KLU
2הירשם בהמבורג (כל הסטודנטים/התושבים, ללא קשר ללאום שלך)תחילת הלימודים
3הגש בקשה לאישור שהייה, אם בקשה.מקסימום 90 יום לאחר הגעתך לגרמניה
4הארך את רישיון השהייה שלך עד תום הלימודים, אם בקשה.במהלך הלימודים ב KLU
5במקרה שאתה עובר בתוך המבורג או גרמניה: תמיד רשום את הכתובת החדשה שלך (כל התלמידים/התושבים, ללא קשר ללאום שלך)במהלך הלימודים ב KLU

פרטי ויזה

באופן כללי מועמדים ללימודים באוניברסיטה צריכים להגיש בקשה לוויזת סטודנט על מנת להיכנס לגרמניה וללמוד בגרמניה.

זה לא חל על:

 • אזרחי האיחוד האירופי,
 • אזרחים של מדינות אחרות באירופה (איסלנד, נורבגיה, ליכטנשטיין, שוויץ),
 • אזרחי אנדורה, אוסטרליה, ברזיל, קנדה, אל סלבדור, הונדורס, ישראל, יפן, מונקו, ניו זילנד, סן מרינו, הרפובליקה של דרום קוריאה וארצות הברית של אמריקה רשאים להגיש בקשה להיתר שהייה ("Aufenthaltstitel") לאחר מגיעים לגרמניה.

אזרחים מהמדינות שהוזכרו לעיל אינם זקוקים לאשרת כניסה לגרמניה. מועמדים מכל שאר המדינות זקוקים לאשרת כניסה לגרמניה וללמוד בגרמניה. אשרת תייר אינה מזכה את המחזיק בהרשמה כסטודנט. בקשות לויזה חייבות להיעשות זמן רב מראש בשגרירות גרמניה המקומית או בקונסוליה הגרמנית.

ישנם שני סוגים של אשרות חלות:

 • אשרת מבקש סטודנט,
 • אשרת סטודנט.

יש להציג את המסמכים הבאים:

 • בקשה לויזה,
 • דרכון בתוקף,
 • תמונה אחת בגודל דרכון ביומטרי,
 • KLU מכתב קבלה,
 • הוכחה למימון מספיק (הצהרת בנק למשל),
 • הוכחת ביטוח בריאות בתוקף בגרמניה.

לפרטים על אשרות, אנא צור קשר עם שגרירות גרמניה או הקונסוליה במדינתך.

רישום ושות'

לאחר הגעתכם להמבורג, תצטרכו להירשם בכל מרכז שירות בהמבורג או במרכז קבלת הפנים של המבורג (HWC). זה לא משנה אם אתה סטודנט בינלאומי או גרמני - כל התושבים החדשים של המבורג צריכים להירשם תוך שבוע לאחר המעבר לדירה או חדר חדש.

KLU התלמידים מוצאים את כל המידע והטפסים הרלוונטיים באינטראנט של התלמידים על ידי KLU .

אישור שהייה

על מנת לאפשר שהייה מורחבת בגרמניה, אזרחים שאינם באיחוד האירופי צריכים להגיש בקשה לאישור שהייה מיד עם ההגירה לגרמניה. חיוני שתמיד יהיה לך אישור שהייה תקף במהלך שהותך בגרמניה. ככלל, ניתן להאריך אישור זה כל עוד מטרת השהות שלך עדיין בתוקף.

שירות חילופי האקדמיה הגרמנית (DAAD) מספק מידע מפורט על היתרי שהייה.

KLU התלמידים מוצאים את כל המידע והטפסים הרלוונטיים באינטראנט של התלמידים על ידי KLU .

דירוגים

מיקומים

 • Hamburg

  Kühne Logistics University - KLU Grosser Grasbrook 17

Chat with students

שאלות