Keystone logo
Kinsale College

Kinsale College

Kinsale College

מבוא

אנו גאים בצדק בלומדים שלנו והתוצאות שהם השיגו בעבר, אשר אפשרו להם לעקוב אחר קורסים נוספים של לימודים באוניברסיטאות בארץ ובחו"ל. בנוסף לכך רבים התקדמו המכונים לטכנולוגיה ומכללות אחרות של חינוך נוסף דרך קישורים להשכלה גבוהה Scheme וקורק מכללות התקדמות קישורים. אני ממליץ לך ליצור קשר עם המכללה כדי לקבל מידע מפורט יותר על כל קורס אתה מעוניין.

בחר בתבונה וזכור כי אנחנו על היד להציע כל עצה נוספת. זוהי ההתחלה החדשה שלך - המסע שלך. על ידי בחירת Kinsale College לקחת את הצעד החשוב הראשון.

ליז מויניהאן - מנהלת

70716_banner.jpg

מכללות

Kinsale College ממשיכה לגדול ולשפר כדי להתאים את הצרכים של התלמידים שלה; מתקני הקולג 'משקפים את הצמיחה. במכללה יש מתקן ייעודי שנועד להכיל סטודנטים המעורבים בדרמה בצורה של האמפיתיאטרון המרשים שלה. התלמידים המתמחים בבישול מתמלאים במטבח מקצועי ובמסעדה בעלת 16 מושבים. לתלמידי הגננות בר קיימא / פרמקלצ'ר יש גישה לגן השוק, שתי פולי-מנהרות ואתר המכללה לצמחי מרפא, ירקות, פירות, אגוזים ופרחים. סטודנטים המעורבים בקורסי הכשרה טכנולוגיים משתמשים במחשבי Apple Mac ובתוכנות עדכניות. תלמידי האמנות נהנים מהמתקנים בחושך ומגיעים ל"מיל "בקינסלה לתערוכת סוף השנה שלהם. לכל התלמידים יש גישה לחדר מחשבים מפוקח ללימוד ולכתיבה, בחדר המחשב יש מתקני הדפסה, כמו גם אינטרנט חינם. ישנם גם חניה חינם מתקני עבור סטודנטים בקמפוס הראשי בקינסלה. כל תלמידי הקולג 'נהנים מחיי חברה מגוונים ומלאי חיים בקינסאלה, אשר יש לה שפע של פאבים, מועדוני לילה ומופעי מוסיקה חיה.

מיקום המכללה

Kinsale College נהנה ממיקום מעורר קנאה בכפר הדייגים והתיירות של קינסאלה, במרחק של 25 ק"מ מקורק סיטי (Cork City). המיקום ידוע ארצית ובינלאומית עבור המסעדות שלה, השווקים ועיסוקים בחוץ. המיקום השפיע על הצמיחה והפיתוח של כמה קורסים אבן המכללה - פנאי בחוץ, קיימא גננות (Permaculture), ו בישול מקצועי. עבור סטודנטים בינלאומיים, ראוי להזכיר כי Kinsale הוא כ 20 ק"מ מנמל התעופה הבינלאומי קורק והוא גם בתוך נסיעה קלה של נמל המעבורת Ringaskiddy. אוטובוס קבוע פועל כיום מקורק סיטי כדי קינסלה מה שהופך אותו נגיש יותר מאי פעם עבור אלה הנוסעים למכללה. לינה להשכרה זמין בכפר עבור השנה האקדמית בתים / חדרים מתפרסמים לעתים קרובות על לוח המודעות במכללה.

תקשורת

תקשורת היא מודול חובה על רוב הקורסים ברמה 5 וכמה רמה 6 קורסים. זהו מיומנות הליבה כי הוא שימושי וחשוב בכל היבט של החיים והעבודה. עם השלמת המודול הזה, התלמידים ישפרו את מיומנויות המפתח של דיבור, הקשבה, קריאה וכתיבה, כמו גם תקשורת לא מילולית ויזואלית. כתיבה עסקית ויצירתית, השתתפות קבוצתית, מיומנויות לראיון והצגה מכוסים כולם. טכנולוגיית התקשורת יש השפעה עצומה על חיינו והתלמידים ילמדו על הנושאים המרכזיים המשפיעים עליהם. איסוף מידע כגון מיומנויות מחקר יהיה מכוסה ובסופו של דבר התלמידים יפתחו את הביטחון שלהם כדי להעביר ולפרש משמעות בצורה יעילה בדיבור ובכתיבה. המודול נלמד באופן תוסס, יצירתי ואינטראקטיבי, ומעודדים השתתפות פעילה של התלמידים ותרומת המעמד.

ניסיון בעבודה / עבודה

  • ניסיון בעבודה: סטודנטים יבקשו ויספקו מינימום של עשרה ימים על ניסיון בעבודה במיקום הקשור ללימודים. חלק הלמידה הטובה ביותר מתרחשת במהלך ניסיון זה אשר מציע את הסיכוי של הידיים על פעילויות ומשימות אמיתי. התלמידים שומרים יומן של פעילויותיהם ומשקפים את הביצועים שלהם. תכנון והכנה כוללים הפקת מסמכים כגון קורות חיים שוטפים, מכתב יישום, ביקורת מיומנויות, תוכנית קריירה וניתוח של הענף / המגזר הנחקר. חוקים הקשורים לעבודה יכוסו על מנת להבטיח לתלמידים להבין את זכויותיהם ואחריותם. מפקח מקום העבודה ישלים טופס הערכה המבוסס על ביצועי התלמיד.

  • עבודה בפועל: סטודנטים שעושים את המודול הזה יחולו ויבלו מינימום של 40 יום בארגון הקשור ללימודיהם. הם ישמרו על הפעילות היומיומית שלהם ויחשבו על הביצועים שלהם.

המחקר יבוצע בארגון, במבנהו, בתפקודו, במדיניותו ועוד. חקיקה הקשורה לעבודה תוגש על מנת להבטיח לתלמידים להבין את זכויותיהם ואחריותם. המעסיק במקום העבודה ישלים טופס הערכה המבוסס על ביצועי התלמיד.

סטודנטים בינלאומיים

Kinsale College מברך המועמדים מכל חלקי העולם. אנו מעריכים את המגוון התרבותי ואת העושר שהסטודנטים הבינלאומיים מביאים למכללה. דף זה נועד לסייע לסטודנטים בינלאומיים המבקשים ללמוד במכללה.

מיקומים

  • Kinsale

    Bandon Rd Kinsale, , Kinsale

שאלות