Keystone logo
© Eva Dang
Kingsgate International College

Kingsgate International College

Kingsgate International College

מבוא

עלינו

תוכניות לימוד משתלמת עם מודולים מקוונים בלעדיים מעקב מהיר הלומדים כדי ההסמכה האוניברסיטה.

בין אם אתם מחפשים לשפר את כישוריכם, לשפר את הצוות שלכם או להמשיך להשכלה מקצועית, Pathways הלמידה של Kingsgate International College של Pathways יכולים לספק לכם את כל מה שאתם צריכים.

Kingsgate International College מעבירה תוכניות Pathway באוניברסיטאות בקמפוס או באונליין עם פרסי דיפלומה מלאים לתואר ראשון ולתואר לתלמידים מכל קצוות העולם. הלומדים יכולים לעקוב במהירות אחר ההסמכה לאוניברסיטה בבריטניה בקמפוס או על ידי למידה מרחוק .

המודולים מבוססי האינטרנט שלנו מאפשרים לסטודנטים ללמוד מה הם רוצים מתי שהם רוצים וכיצד הם רוצים ותוכננו כדי להקל על דרך מהירה, משתלמת ומרתקת יותר ללמוד. עם פלטפורמת רשת סטודנטים הפועלת 24 שעות ביממה, לוחות מחוונים אישיים, 1-2-1 מדריכים מקוונים, סמינרים מקוונים וקבוצות של שידורי רשת קבוצתיים שהוקלטו מראש, Kingsgate International College מעניקה לסטודנטים את כל התמיכה הדרושה להם בכדי להצליח בפיתוח המקצוענים שלהם. בסיס מיומנות והשגת הסמכה באוניברסיטה.

139953_pexels-photo-1152500.jpeg

אישורינו

Kingsgate International College פועלת בסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר ויש לה מספר מבנים שמבטיחים שרמת החינוך הניתנת לסטודנטים שלה היא האיכותית ביותר. להלן רשימה של גופים ארגוניים שאנו משתייכים אליהם ועמותות שאנחנו חלק מהם:

למידה ברשת משאבים

רשת משאבי הלמידה (LRN) מוכרת כארגון מעניק על ידי Ofqual. LRN יוצר כישורים עבור מכוני חינוך, ספקי הדרכה, בתי ספר ומעסיקים. ל- LRN תיק הכשרה רחב היקף כולל הסמכת הוראה ברמה 5 המוצעת על ידי Kingsgate International College . כל כישורי ה- LRN מוכרים באופן בינלאומי על ידי מעסיקים, ממשלות וגופים מקצועיים כמספקים הוכחה לכישורים והיכולות שהם מחפשים.

ATHE הכרה

פרסים להכשרה והשכלה גבוהה מעניקים למרכזים מגוון רחב של כישורים כולל, אך לא מוגבל ל; ניהול מינהל, עסקים, תיירות, משפטים, מחשוב ובריאות וסעד. ATHE עשו שם עם שירות לקוחות יוצא דופן, סטנדרטים איכותיים מעולים וכישורים מתגמלים עם מסלולי התקדמות לתארים אוניברסיטאיים.

סוכנות למימון מיומנויות חינוך ומיומנויות

Kingsgate International College קינגסגייט רשומה במרשם ESFA של ספקי הכשרת החניכות. עובדים לצד שותפים להעברת כישורים והתמחות סבירים לסטודנטים בכל רחבי בריטניה.

משרד הנציבות למידע

מכיוון Kingsgate International College מחזיקה ומעבדת מידע על סטודנטים, אנו מחויבים באופן חוקי להגן על מידע זה, על פי חוק הגנת הנתונים משנת 1998, Kingsgate International College :

 • אסוף רק מידע שאנו זקוקים למטרה מסוימת;
 • שמור על אבטחתו;
 • וודא שהוא רלוונטי ומעודכן;
 • רק להחזיק כמה שיותר מידע שאנחנו צריכים, ורק כל עוד אנחנו צריכים אותו;
 • על פי בקשה, אפשר לכל תלמיד לראות את המידע שאנו מחזיקים בהם.

139954_pexels-photo-1595391.jpeg

הכרה OFQUAL

כל חומרי הלמידה תוכננו ונכתבו על ידי מחברים אקדמיים מקצועיים כך שכל מודול אינטראקטיבי מותאם לקריטריוני למידה ספציפיים שצוינו על ידי OFQUAL, הגוף המגדיר את ממשלת בריטניה לתקנים אקדמיים בהשכלה גבוהה בבריטניה. סטנדרטים אלה מבטיחים שאלו שלומדים איתנו מקבלים השכלה איכותית יחד עם הסמכה המוכרת באופן אוניברסלי על ידי האוניברסיטאות והמעסיקים.

כישורי אוניברסיטאות שותפים

בסיום מטלות הגמר מוענקת לסטודנטים הסמכת תעודה מוכרת. ניתן להשתמש בתעודה זו כדי להשלים תואר ראשון או תואר שני במנהל עסקים במגוון אוניברסיטאות בבריטניה, בקמפוס או בלימוד מרחוק.

מועצת ניטור איכות

Kingsgate International College מפעילה גם מועצת ניטור איכות (QMB) כדי להבטיח שאנחנו תמיד מעבירים קורסים מקוונים מוכרים ומשאבים כדי לענות על צרכי הלמידה שלך. מועצה זו נפגשת באופן קבוע כדי להעריך:

 • סוגיות סטודנטים ספציפיות
 • כל נושא איכות לשותפים באוניברסיטה
 • מעקב אחר תקני הערכה
 • מעקב אחר תכני החומר מול תוצאות הלמידה
 • נושאים תפעוליים ספציפיים מכיוון שהם משפיעים על איכות ועל שירות לקוחות

בין חברי הועדה חברים אנשי אקדמיה ומנהיגים בכירים. התוצאות של הביקורות משותפות באופן מקוון על מנת להבטיח שקיפות והבנה בקרב השותפים והתלמידים שלנו. כל משוב הוא בברכה, כך שנושאים ניתן להעלות רשמית באמצעות QMB באופן מקצועי ואובייקטיבי.

לשכת המסחר קובנטרי וורוויקשייר

לשכות המסחר הבריטי הוא הקול העסקי העצמאי הגדול והמשפיע ביותר בבריטניה, אשר לובי ללא לאות למען חברי הקהילה העסקית הרחבה יותר בנושאים החשובים - קביעת התנאים המתאימים לעסקים לשגשג, קידום חברות בבריטניה השווקים ויצירת כלכלה עסקית דינמית.

הם גם ממלאים תפקיד מפתח בגישור הפער בין אנשי חינוך לעסקים על ידי הדגשת הכישורים המעסיקים צריכים להשפיע על מדיניות החינוך כדי להבטיח שהם מועברים ביעילות.

לשכת המסחר Coventry & Warwickshire היא רק רשת של לשכות שעובדות עם מטעמם של עסקים בכל סדר גודל, בכל מגזר בתעשייה הבריטית. הם עוזרים לעסקים מקומיים להתחבר, לצמוח ולהגיע להצלחה. הלשכה משתפת פעולה עם לשכות אחרות, רשויות מקומיות וארגונים שותפים כדי לקבל תובנה בנושאים החשובים לעסק - ואז להעביר את הידע הזה כדי לעזור לממשלה לגבש מדיניות עסקית אפקטיבית.

139956_pexels-photo-3184407.jpeg

מיקומים

 • London

  26 - 28 Hammersmith Grove, W6 7BA, London

  שאלות