Keystone logo
Jul academy

Jul academy

Jul academy

מבוא

מי אנחנו: Jul academy איטליה

Jul academy הוא מוסד למוזיקה איטלקית המתמחה במתן הרמה הגבוהה ביותר של חינוך מוזיקלי לסטודנטים נלהבים ברחבי העולם. עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום, חידדנו את תכנית הלימודים שלנו כדי להציע יתרונות משמעותיים לסטודנטים כשהם יוצאים למסלול הקריירה המוזיקלי שבחרו.

למידה מקוונת, מותאמת אישית ומוסמכת

מורשת מוזיקה איטלקית

Jul academy מבוססת באיטליה. לאיטליה יש תפקיד משמעותי בהיסטוריה של המוזיקה האירופית. כלי נגינה רבים, כמו כינור ופסנתר, הומצאו באיטליה. הסולם המוזיקלי, אומנות האופרה ומונחי מוזיקה רבים, כמו סונטה, קונצרט, רביעייה, נולדו גם הם באיטליה.

הוראה ולמידה בהתאמה אישית

מידות הכיתה שלנו קטנות. ייעוץ ותמיכה זמינים בכל שלבי כל קורס, ומספקים לך הזדמנויות להתאים את הלמידה שלך כדי לענות על הצרכים האישיים שלך.

מדריכים מומחים

המורים Jul academy הם לא רק מורים פנטסטיים אלא גם שחקנים מנוסים, פרפורמרים ויזמים עסקיים במוזיקה בזכות עצמם, המביאים תובנה ייחודית לבניית קריירה בתעשיית המוזיקה.

איכות והסמכות

Jul academy הוא מרכז מקצועי של RSL, מרכז הבחינות של מכללת המוזיקה של לונדון והעניק יותר מ-200 תעודות לסטודנטים.

פלטפורמת למידה מקוונת מוסדית

התלמידים המקוונים שלנו יכולים להפיק תועלת מפלטפורמת הלמידה המוסדית שלנו. כל ספרי הלימוד, השיעורים המוקלטים והתרגילים יהיו זמינים לפי דרישה בכיתה הוירטואלית.

כישורים והסמכות

Jul academy מחויבת לספק את החינוך המוזיקלי האיכותי ביותר לתלמידים שלנו. הפקולטה שלנו מורכבת מאנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום המוזיקה המחזיקים בתארים ממוסדות מוזיקה יוקרתיים.

בנוסף, אנו מוסמכים על ידי ארגוני מוזיקה מובילים, כגון RSL UK ו-London College of Music, מה שמבטיח שתכנית הלימודים והמתקנים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בחינוך מוזיקלי. עם המחויבות שלנו למצוינות הן בחינוך והן בביצועים, הבוגרים שלנו מוכנים היטב לקריירות מצליחות בתעשיית המוזיקה.

תוכניות המוזיקה המקוונת שלנו:

אנו מציעים קורסי מוזיקה באיכות גבוהה בקמפוס שלנו באיטליה ובאינטרנט לסטודנטים בינלאומיים. המטרה שלנו היא לספק לסטודנטים בינלאומיים את אותה רמת השכלה שאנו מציעים בקמפוס שלנו, תוך ניצול המומחיות שצברנו במשך 15 שנים במגזר החינוך המוזיקלי.

הקורסים שלנו זמינים בפלטפורמה המקוונת שלנו, הכוללים מורים חיים אשר מתאימים את השיעורים לצרכים האישיים של כל תלמיד. המטרה שלנו היא לסייע לתלמידים בהשגת המטרות המוזיקליות והחינוכיות שלהם, באמצעות שיטות הלמידה הגמישות אך הקפדניות שלנו. שיטות אלו הוכחו כמוצלחות ברחבי העולם והן נגישות לתלמידים מכל הרמות, מה שמבטיח שביעות רצון לכל מי שמגיש מועמדות.

בקר באתר האינטרנט שלנו כאן וגלה את כל התוכניות שלנו.

מיקומים

  • Rende

    Via Sandro Botticelli 11,, 87036, Rende

שאלות