Keystone logo
Hudson County Community College

Hudson County Community College

Hudson County Community College

מבוא

על אודות Hudson County Community College

Hudson County Community College היא מכללה קהילתית עירונית ציבורית ומקיפה המחויבת להציע תכניות באיכות גבוהה במחיר סביר, נגישות וממוקדות בקהילה. סטודנטים ב-HCCC יכולים להמשיך בקורסים בשני קמפוסים, שניהם ממוקמים בסמיכות למוקדי תחבורה ציבורית.

המכללה משרתת את התושבים והעסקים של מחוז הדסון, אחד האזורים הצפופים והמגוונים ביותר מבחינה אתנית באמריקה. גוף הסטודנטים שלנו משקף את ההרכב של מחוז הדסון, כאשר מעט יותר מ-50% הם בעלי מורשת היספאנית, כ-16% אפרו-אמריקאים, 11% לבנים ו-8% תושבי אסיה-אמריקאים/איי האוקיינוס השקט. יותר משליש מתלמידי HCCC נולדו מחוץ לארצות הברית ודיווחו על כמעט 105 מדינות שונות כמקומות הלידה שלהם. 60 אחוז מכלל הסטודנטים במכללה הן נשים.


תקופת סתיו 2011 נפתחה ברישום שובר שיאים של יותר מ-9,400 תלמידים, 97% מהם מחפשים תארים. סטודנטים של HCCC לוקחים יותר שעות אשראי לסמסטר מאי פעם, ומבחינת מקבילות למשרה מלאה, המכללה מדורגת כעת כמכללה הקהילתית השמיניה בגודלה בניו ג'רזי. במאי 2011, למכללה הייתה כיתת הסיום הגדולה ביותר אי פעם - יותר מ-1,000 תלמידים!

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

במהלך השנים האחרונות, HCCC הנדסה צמיחה חסרת תקדים בהיצע הקורסים שלה, הקימה תוכנית ייעוץ מרכזית, ארגנה מחדש את פעילות הסטודנטים ואת התוכניות הממשלתיות, והרחיבה את מספר ואיכות המתקנים שלה. בנוסף לשיעורי היום והערב, המכללה מספקת כעת לימודים שבעה ימים בשבוע והיצע הקורסים המקוונים שלה מומש במלואו.

HCCC מוסמך באופן מלא על ידי הנציבות להשכלה גבוהה של איגוד המכללות ובתי הספר במדינות התיכון. הסמכות אחרות כוללות את הוועדה להסמכת טכנולוגיה של מועצת ההסמכה לטכנולוגיה הנדסית; הוועדה להסמכת הליגה הלאומית לסיעוד; והוועדה להסמכת טיפולי נשימה.

Hudson County Community College זה זמן רב ידוע במכון לאמנויות הקולינריה שלו. תוכנית הלימודים עטורת הפרסים של CAI המוכרת לאומית היא אחת משתי התוכניות היחידות באזור ניו יורק שהוסמכו על ידי ועדת ההסמכה של הפדרציה הקולינרית האמריקאית. סטודנטים ב-CAI יכולים להמשיך במגוון תעודות של סמסטר אחד עד שנה, כמו גם תארים נלווים לשנתיים. הסכם ניסוח עם אוניברסיטת Fairleigh Dickinson מאפשר לסטודנטים ב-CAI לזכות בתואר ראשון ותואר שני תוך כדי לימודים במתחם המכון לאמנויות קולינריות של HCCC. ה-CAI מספק גם תעודות ותוכניות AAS בניהול אירוח.

חטיבת החינוך הקהילתית של HCCC פועלת בשיתוף עם ה-CAI, ובשיתוף עם מספר קבוצות מקומיות מבוססות קהילה, על מנת לספק הכשרה, הדרכה בנושא מוכנות לעבודה/כישורי חיים, ובחינות הסמכה כדי לסייע לנשים ולמשפחותיהן להגיע ליכולת עצמאית. ולחיות חיים מספקים ופרודוקטיביים.

מרכז המכללה לעסקים ותעשייה (CBI) מוקדש לספק לקהילת מחוז הדסון כוח עבודה מיומן ומשכיל שיאפשר לאזור לשגשג ויפתח ויעביר שיעורים ותוכניות חינוכיות למילוי צורכי הלמידה של עסקים, ארגונים ו יחידים.

בנוסף להצעת אחת מהתוכניות הנרחבות ביותר של סיוע פיננסי, קרן Hudson County Community College מספקת מלגות לסטודנטים ראויים. קרן HCCC העניקה מלגות בסך 1.25 מיליון דולר ליותר מ-1,000 סטודנטים.

חקור את HCCC

כאשר אתה חושב על Hudson County Community College (HCCC), שתי מילים יעלו בראש: מצוינות אקדמית. הצעת חינוך באיכות גבוהה היא בראש סדר העדיפויות שלנו ב-HCCC. עם זאת, שתי מילים אחרות יעלו גם לראש כשתחקור את HCCC: נוחות ובמחיר סביר. הקמפוס העירוני היפה שלנו Journal Square (הקמפוס הראשי שלנו) ממוקם בנוחות בלב מחוז הדסון, פחות מ-20 דקות מהעיר ניו יורק ונמל התעופה הבינלאומי ניוארק ליברטי, ונגיש בקלות באמצעות PATH, רכבת או אוטובוס. ברגע שתהיו בקמפוס, תראו כמה קל להתמצא. ארבעת קמפוסי הלוויין שלנו ממוקמים אסטרטגית ברחבי מחוז הדסון כך שלא משנה היכן אתה נמצא, יש לך גישה לקמפוסים ולתכניות שלנו.

למד בקולג' לפי לוח הזמנים שלך

ב-HCCC, אנו מקלים עליך להשיג את התעודה או התואר שלך על ידי הצעת יותר מ-300 קורסי אשראי בשעות היום, הערב וסופ"ש וקורסים ללא קרדיט המתאימים ללוח הזמנים שלך ולתקציב שלך. גודל הכיתה שלנו קטן, עם יחס תלמיד/מורה ממוצע של 18:1 לתשומת לב אישית מובטחת. אם קשה לך להגיע לקמפוס, אנו מציעים גם קורסים מקוונים לתואר. לא משנה מה אורח החיים שלך דורש, אנו נעזור לך להגדיר לוח זמנים שיעבוד במסגרת ציר הזמן שלך, התקציב שלך וחייך.

והכי חשוב, ב-HCCC, אתה יכול לבחור מבין יותר מ-60 תוכניות לתארים ותעודות, כולל תוכניות הדגל שלנו בתחום הקולינריה והסיעוד. רבים מהתלמידים שלנו בוחרים להמשיך את לימודיהם לאחר סיום הלימודים ב-HCCC; גם אוניברסיטת פיירלי דיקינסון וגם אוניברסיטת ניו ג'רזי סיטי מקבלות העברת תלמידי HCCC לתוכניות הארבע-שנתיות והתואר השני שלהם, ושניהם מציעים חבילות מלגות.

נוחיות וגמישות

אנחנו יודעים כמה יקר יכול להיות השכלה במכללה, אבל אנחנו חושבים שתמצא ש-HCCC הוא התמורה הטובה ביותר לכספך. תופתעו לטובה לגלות של-HCCC יש שכר לימוד במחיר סביר באזור. והאם ידעת ש-80 אחוז מהסטודנטים במשרה מלאה שלנו מקבלים סיוע כספי? היועצים המנוסים שלנו עובדים עם כל סטודנט בנפרד, ועוזרים למצוא חבילות סיוע כספי, עבודה במשרה חלקית ומלגות כדי להקל על עלויות הלימוד בקולג'. כמו כן, אנו מציעים סיוע מיוחד בשכר לימוד ו/או פטור לחיילים משוחררים ולמובטלים. אנו רוצים לוודא שכל מי שרוצה להשתתף ב-HCCC לא יוכל להרשות לעצמו לא להשתתף ב-HCCC.

ברגע שתחקור את HCCC, תראה שזה בבירור הבחירה הראשונה לחינוך שלך.

מיקומים

 • Jersey City

  70 Sip Avenue, 07306, Jersey City

 • Union City

  4800 John F. Kennedy Boulevard, 07087, Union City

  • Union City

   Online, 07087, Union City

   שאלות