Keystone logo
Glendale Community College

Glendale Community College

Glendale Community College

מבוא

Glendale Community College (גלנדייל, קליפורניה) הוקמה בשנת 1927 ומציעה "מעל 85 שנות הצטיינות ואיכות חינוכית" בתקופה זו. מכללת גלנדייל, או " GCC ", מוסמכת לחלוטין על ידי הגוף המוסמך האזורי "WASC", והיא רושמת 16,000 סטודנטים במהלך כל סמסטר נתון. במכללה יש גם מחלקה פעילה ודינמית לתכנית סטודנטים בינלאומית - בה נרשמים 500 סטודנטים בינלאומיים ממעל 50 מדינות. GCC מחזיקה באחד מ"שיעורי ההעברה "הגבוהים ביותר לאוניברסיטאות ארבע שנים במערכת בקולג'ים של שנתיים בקליפורניה. מערכת זו אידיאלית עבור סטודנטים בינלאומיים מכיוון שהיא מאפשרת לסטודנטים לויזת F-1 לחסוך זמן וכסף בתוכניות ההשכלה שלהם בארה"ב.

46563_GCCADBldg..jpg

משרד הסטודנטים הבינלאומי

  • צוות מקצועי במשרה מלאה עם ניסיון מסע עולמי ומיומנויות שפה מרובות.
  • תמיכה מלאה בעיבוד קבלה, הערכה והרשמה מוצלחת.
  • שירותי תמיכה מלאים לייעוץ אקדמי / רישום כיתות וייעוץ להגירה. "אוריינטציה לסטודנטים חדשים" הציעה סמסטרי אביב וסתיו.
  • פעילויות תכנות הן בקמפוס והן מחוץ לקמפוס עם מועדון הסטודנטים הבינלאומי. ממשלת סטודנטים פעילה. התאחדות, יחד עם מועדונים, אירועים ואתלטיקה.
  • דיור מחוץ לקמפוס ומשפחות מארחות "אירוח ביתי"

עובדות מהירות

הסמכה: מוסד מוסמך לחלוטין: WASC: האגודה המערבית לבתי ספר ומכללות. GCC נוסדה בשנת 1927 והיא אחת הוותיקות במכללות הקהילה בקליפורניה. "מעל 90 שנה של מצוינות חינוכית.

תנאי קבלה: תמלולים ותעודת בית ספר תיכון; מינימום של ממוצע ציונים 2.0 או "C", אם מועברים ישירות ממכללה או אוניברסיטה בארה"ב. TOEFL ציון מינימום 45 ב- iBT, או 'ציון הלהקה' של IELTS של מינימום 4.5 - אם אנגלית אינה שפת ההוראה הראשונה שלך. כמו כן, תצהיר על טופס תמיכה והצהרת בנק וכן מאמר אישי בן עמוד אחד. "קבלה מותנית" זמינה לסטודנטים ללא TOEFL או IELTS, והעברה מתוכנית של בית ספר לשפות.

קמפוס ומתקנים: קמפוס ציורי ומודרני של 100 דונם ו -25 בניינים, הממוקם על מורדות "הרי סן רפאל" - המשקיף על העיר גלנדייל ועל חלקים של קו הרקיע ואזור המטרו הגדולה של לוס אנג'לס. מיקום פרברי בטוח מאוד בשכונת מגורים אידיאלית של בתים. העיר גלנדייל כונתה "עיר התכשיטים" בדרום קליפורניה.

תארים מוצעים: עמית לאמנויות (AA), עמית למדעים (AS); יחד עם תוכניות תעודה קצרות טווח וקורסי חינוך כללי. סה"כ 75 מגמות אקדמיות שהוצעו; ניתן להעברה מלאה לאוניברסיטאות לארבע שנים בארה"ב

מספר ההרשמה: 15,000 תלמידים בסך הכל; כולל 500 סטודנטים לוויזה בינלאומית (כל סמסטר) ממעל 50 מדינות. המדינות המובילות המיוצגות באופן מסורתי כוללות את דרום קוריאה, יפן, סין, הונג קונג, אינדונזיה, וייטנאם, טייוואן, שבדיה, ערב הסעודית, הפיליפינים, ברזיל וארמניה.

סגל / סגל: מדריכי סגל במשרה מלאה וחצי משרה - שקיבלו תואר שני ושלישי בתואר שנבחר. כיתות קטנות (גודל כיתה ממוצע של 25 עד 30 תלמידים), סמינרים ומעבדות מחשבים / מדע מודרניות.

דיור ו'ביתים ': דיור מחוץ לקמפוס כולל דירות, בתי הארחה ומשפחות מארחות אמריקאיות או אפשרויות "הומסטיי" באמצעות חברת השמת הומסטיי - ספק שירותי האינטרנט, השמת סטודנטים בינלאומית. הערה: מתקני דיור או מעונות בקמפוס אינם זמינים. לקבלת אירוח ביתי צרו קשר עם ספק שירותי האינטרנט: [email protected]; אתר אינטרנט: www.ISPHomestays.com.

תחומי לימוד עיקריים: 75 מגמות אקדמיות המובילות לתארים נלווים. תחומי לימוד פופולריים כוללים חשבונאות, עיצוב אנימציה, אומנויות / אומנות, תעופה (תעודת דיילת תעודה); מינהל עסקים, מדעי המחשב / מערכות מידע, אמנויות קולינריה (עם הנהלת מסעדה / בתי מלון); מחול, עיצוב גרפי, תקשורת המונים, מוזיקה, מדעי הבריאות / RN אחיות, מדעי הטבע / פיזיקה, תיאטרון ואמנויות הבמה.

שיעור העברה לאוניברסיטאות: Glendale Community College יש באופן מסורתי את אחד "שיעורי ההעברה" הגבוהים ביותר במערכת הקולג'ים בקליפורניה. מרבית הסטודנטים במכללת גלנדייל (לאחר סיום התואר המקביל ומינימום 60 יחידות זיכוי בסמסטר) עוברים לקמפוסים השונים הכוללים את מערכת אוניברסיטת קליפורניה (CSU) או את מערכת אוניברסיטת קליפורניה (UC). כמו כן, "הסכמי העברה" עם מוסדות פרטיים רבים כוללים את אוניברסיטת דרום קליפורניה (USC), אוניברסיטת לויולה מרימאונט, אוניברסיטת פפרדין. & מכללת Occidental - בין מוסדות מוסמכים אזוריים אחרים. GCC "src =" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/45/45995_Screen_Shot_2017-03-28_at_5.36.00_PM.png "alt =" GCC "/ >

תוכניות אקדמיות

Glendale Community College משרתת את גלנדייל והסביבה מאז 1927 וזכתה למוניטין רב של מצוינות אקדמית העונה על צרכיו של עולם משתנה. כמוסד מוסמך לחלוטין, Glendale CC מספק מגוון מרגש של תכניות קורסים אקדמיים, מקצועיים וקצרי טווח. המכללה מציעה כ -75 מגמות אקדמיות המובילות לתואר עמית, יחד עם מבחר רחב של קורסים בחינוך כללי - מה שמאפשר לסטודנטים אפשרות להשלים את הדרישות בשנתיים הראשונות של המכללה ואז לעבור לאוניברסיטה עם מעמד זוטר מלא. זה מאפשר לסטודנטים בינלאומיים לחסוך זמן וכסף על השכלתם בארצות הברית. סטודנטים בינלאומיים בגלנדייל יכולים לארגן פגישות אישיות עם יועצים אקדמיים המייעצים לסטודנטים על תכניתם האקדמית, מיומנויות התמצאות כלליות הדרושות להצלחה והרשמה לקורס כסטודנט במשרה מלאה (12 יחידות לסמסטר).

GCC

מיקום ואקלים

Glendale Community College ממוקמת בעיר גלנדייל, קהילת מגורים בטוחה ופרברית כעשרה קילומטרים (או 20 ק"מ) צפונית-מזרחית ללוס אנג'לס. עם שילוב של מודרני ומסורתי, גלנדייל קולג 'מציע קמפוס ציורי על צלע הגבעה על מורדות הרי סן רפאל המשקיפים על העמקים בגלנדייל וחלקים מקו הרקיע של לוס אנג'לס. הקמפוס מורכב מ -100 דונם ו -18 מבנים, כולל מתחם "מרכז המדע" החדש עם פלנטריום, ומתקן הסטודנטים / חנות הספרים, הקפיטריה והאמנות הקולינרית ששופצו לאחרונה. שירותים ומתקנים אחרים כוללים ספרייה משופצת, מעבדות מחשבים שונות, מרכז בריאות סטודנטים, מרכז העברות, מרכז מתמטיקה / מדע, מרכז טכנולוגיה מתקדם, אולם לאומנויות הבמה, תערוכות אמנות סטודנטים, מכון כושר ומסלול אתלטי. בעיר גלנדייל מתגוררים 200,000 תושבים. האקלים בדרום קליפורניה הוא בדרך כלל אקלים ממוזג וחם בכל ימות השנה עם טמפרטורות ממוצעות הנעות בין 15 ° צלזיוס בחודשי החורף ל 35 ° צלזיוס בקיץ.

חיי סטודנטים בינלאומיים

כל הסטודנטים הבינלאומיים החדשים נדרשים להשתתף בכיוון מיוחד לפני סמסטר הסתיו והאביב. התלמידים מוזמנים להגיע לפחות שבועיים לפני תחילת שיעורי הסמסטר לצורך ייעוץ מיוחד, בדיקות ותכנון קורסים אקדמיים. התלמידים מתקבלים בברכה על ידי נשיא המכללה, אנשי סגל, צוות, אנשי קבלה ונציגי ביטוח בריאות שונים. התלמידים מקבלים הוראות מפורטות וסיוע בתהליך הרישום. כל תקנות ונהלי ההגירה הרלוונטיים מוסברים בפירוט. מבחני השמה באנגלית זמינים עבור התלמידים שלא הצליחו לגשת למבחן לפני התמצאות. מידע על דיור מחוץ לקמפוס זמין לסטודנטים המעוניינים בדירות, השבת חדרים או אולי לגור אצל משפחה אמריקאית מארחת. אוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומית בגלנדייל היא חלק פעיל ואינטגרלי מקהילת המכללות. נקודות השיא התרבותיות והחברתיות כוללות את אגודת הסטודנטים הבינלאומית הקשורה לממשלת הסטודנטים ואת "השבוע הבינלאומי" השנתי באביב - עם תצוגת אופנה, מוזיקת עולם, תערוכות תרבות, יריד אוכל וריקודים לארוחת ערב. המשרד הבינלאומי מקדם גם "טיולי שטח" שונים לאטרקציות מקומיות ברחבי דרום קליפורניה.

46564_GCCPlanetariumDome.jpg

מיקומים

  • Glendale

    1500 North Verdugo Road , 91208-2894, Glendale

שאלות