Keystone logo
© Carrianna Field
FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

מבוא

מי אנחנו

FutboLab היא חברה המתמחה בהכשרה של מאמנים כדורגל ברמה מקצועית.

הפרויקט שלנו נולד לפני 10 שנים כיוזמה ספורטיבית ויזמית, על ידי קבוצה של שחקני כדורגל נלהבים, בוגרי ארצית ובינלאומית בענפי ספורט שונים. הוא נוצר על מנת למקסם את ההכנה של כל חברי הכדורגל: מאמנים, שחקנים ומועדונים, הן מקצועי מקצועי למחצה.

בית הספר לפוטבול של FútbolLab הוא מרכז כדורגל בהיי-טק עם תלמידים ביותר מ -30 מדינות, ומטרתו היא התמחות מאמנים, אנשי מקצוע ובוגרי כדורגל בתחום הספורט באמצעות תוכניות שונות ברמה העליונה, בתחומי אימון הספורט בכדורגל ובארגונים הדרושים לניהול גופי ספורט או חברות באופן ייחודי.

באמצעות קורסים מוסמכים שלנו שאושרה על ידי אוניברסיטאות יוקרתי ברמה הלאומית אנחנו רוצים לקדם את התשוקה ספורט כדורגל בפרט באמצעות העצה הטובה ביותר והדרכה באמצעות המתודולוגיה המתקדמת ביותר. מציע עד 25 קורסים מקוונים וממוזגים עם הסמכה אוניברסיטאית, שילוב מומחים שעבדו או עבדו במועדונים הספרדיים הטובים והידועים ביותר בעולם ובעולם כמו ברצלונה, RCD Espanyol, אתלטיקו מדריד, סביליה, בנפיקה, בין היתר.

המשימה

עזרו להגיע לפוטנציאל המרבי ולהשיג את המטרות הודות לאנשי המקצוע המוכנים ביותר. מעוניינים לחפש את המצוינות ואת הביצועים המירביים של כל אחד מהמאמנים שלנו על מנת לסייע להם לשפר את הטקטיקה, מבחינה טכנית, פיזית ופסיכולוגית. ליצור וליצור ערך מוסף בצמיחה המקצועית והאישית שלהם במהלך תקופת הלמידה.

נוף

להיות מוכר כחברת ספורט משפיעה בתחום ההוראה בעולם הכדורגל הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית. כדי להיות חלוצים באמצעות ארגון יעיל ויעיל של ביצועים גבוהים המציעה שירותי ערך למאמנים שלנו. להיות חברה מובילה בעולם ו אמת מידה עבור המתחרים העיקריים שלנו עם חדשנות מתמדת באיכות השירותים שלנו.

ערכים

אנו מאמינים בחשיבות הספורט לעידוד הצמיחה האישית והמקצועית של המאמנים שלנו. לכן, באמצעות FutbolLab אנחנו רוצים לתפוס את הערכים המייצגים אותנו הכי הרבה. חדשנות, מקצועיות, הכשרה, מחויבות ואיכות.

המתודולוגיה שלנו

FutbolLab מחויבת הכשרה הטובה ביותר למקסם את הפוטנציאל של מאמנים כדורגל. אנחנו כרגע האקדמיה אימון הטוב ביותר עבור מאמנים כדורגל מקוון בספרד. הצלחת הארגון מבוססת על עקרונות המאמץ, האחדות, האמון, המשמעת והקפדה. עקרונות אלה, נוסף על המחויבות של הצוות שלנו ואת הגידול של ידע רציף של הספורט שלנו, מאפשרים לנו להציע את קורסי ההכשרה המלאה ביותר כדי להפוך את המאמן סה"כ

אנו זמינים לך בכל יום של השנה. בנוסף, יש לנו קמפוס וירטואלי שממנו ניתן לחלץ את כל המידע. תיאוריה, מאמרים מיוחדים וסרטונים מתעדכנים כל הזמן, כך שאתה לא להחמיץ שום דבר.

לא משנה מה הצרכים שלך הכשרה, FUTBOLLAB יש את הפתרון. החל מהאידיאולוגיה ההוליסטית, המבוססת על התיאוריה הכללית של מערכות, הכוללת את תהליכי הכנת האתלט באופן גלובלי, יש לנו אינסוף של קורסים. תחומי הידע השונים, הכוללים היבטים כגון הכנה פיזית, שימוש בפסיכולוגיה לניהול רגשי, הכנת הכשרת שחקני שדה ושוערים, ניתוח המשחק ואפילו ניהול ותיאום של ישויות ספורט הם ההתמחויות שלנו מכל אחד מהם אנו מציגים חלוקה של תוכן, ממוסגר בקטגוריות של מאסטר, מומחה וטכנאי, להיות מסוגל לבחור בין תואר באוניברסיטה או כותרת משלו ומאפשר לך לכוונן את הבחירה שלך של האימון.

השלמה של חלקים אלה מאפשר לתלמידים שלנו להיות מאמנים מעולה. אנחנו אנשים דינמיים שהם נכס לכל צוות. אנו גאים מאוד בתרומתנו לפיתוח אנשי המקצוע עמם אנו עובדים. רבים מהם הגיעו לרמות של ידע ופרקטיקה מופלגים שלא יכלו להשיג ללא הקורסים, המורים והמאמנים שלנו.

מיקומים

  • Barcelona

    Barcelona, ספרד

תוכניות

    המוסד מציע גם:

    שאלות