Keystone logo
Englishour

Englishour

Englishour

מבוא

ברוכים הבאים ל Englishour!

בית ספר מוכר לחלוטין

למד אנגלית מהר!

בהתבסס בדבלין מרכז העיר, Englishour מציע טבעי מדוברת שיעורים באנגלית וקורסים דוברי שפות אחרות.

הצוות שלנו של מדריכים מנוסים, מקצועיים ומוסמכים ילמד אותך לדבר אנגלית כמו יליד. עם כל שיעור בשפה האנגלית, מיומנויות התקשורת שלך בדיבור, כתיבה והאזנה ישתפרו.

אנגלית מוכר על ידי ACELS, ההסמכה ותיאום של שירותי שפה אנגלית, עבור הוראה בשפה האנגלית (ELT).

Englishour הוא חבר בשיווק אנגלית באירלנד (MEI).

במרכז האנגלית שלנו מחויבותנו ללמד את האנגלית המדוברת הטבעית של התלמידים שלנו - אנגלית כפי שהיא נאמרת על ידי ילידים, בניגוד לאנגלית הרשמית שאולי למדת בבית הספר, אבל לא היה לך הרבה שימוש עבור ביום אחד בסיס יומי.

שני בתי הספר שלנו ממוקמים ליד או'קונל סטריט במרכז העיר של דבלין, אבן לזרוק מן הצריח ואת ה- GPO, נוח עבור שני המבקרים בעיר ואנשים העובדים כאן שרוצים לשפר את האנגלית שלהם. אנו מציעים מגוון של שיעורים בזמנים שונים וברמות שונות, כולל ערבים וסופי שבוע, והוא יכול גם לארגן לינה ובידור כגון טיולים לתלמידים המבקרים.

למה אנגלית?

 • סטודנטים באנגלית לומדים מהר
 • מתודולוגיה המבוססת על משימות תקשורת
 • כיתות קטנות
 • מיקום מעולה במרכז העיר
 • WiFi בחינם
 • אין דמי רישום
 • Freebooks וחומרים ותה וקפה
 • טיולים בסוף השבוע מאוד לבקר אירלנד

קורסי השפה האנגלית שלנו

אנו מציעים מגוון של קורסים בשפה האנגלית כדי לענות על הצרכים שלך ואת הדרישות. המורים שלנו יעבדו בשיתוף פעולה הדוק כדי לוודא שאתה עומד בסטנדרטים גבוהים בשפה האנגלית הדרושים לך.

שיעור הבוקר שלנו הוא קורס אינטנסיבי המתמקד בשיפור הדיבור, הדקדוק, הקשבה, הקריאה והכתיבה. מורים מנוסים שלנו ידריך אותך לקראת תקשורת בצורה מדויקת וטבעית.

אחר הצהריים בכיתה רק 35 € בשבוע! קורס מלא ומגוון שבו מוקד השיעור הוא תמיד מדבר! בכיתה זו, הלומדים ילמדו טווח של אוצר מילים חדש ומלהיב שבו יוכלו לבטא את עצמם באמצעות שפת המטרה.

כיתת ערב. למד על עצמך או מוכר. כל הספרים והחומרים כלולים במחיר. הכיתות מכסות דיבור, כתיבה, הקשבה ודיוק דקדוקי.

יום שבת. עבור אלה עסוקים במהלך השבוע. יום שבת בכיתה היא כל על למידה מיומנויות תקשורת אנגלית באווירה ידידותית. כל שיעור של שבת הוא שלוש שעות של דקדוק, הקשבה וכמובן, מדבר!

מלון אנגלי מספק לינה נוחה ונוחה לסטודנטים בזמן שהם לומדים איתנו. אתה יכול לבחור בין להישאר עם משפחה המארח, שיתוף דירה עם תלמידים אחרים אנגלית או אכסניה באיכות גבוהה.

אנו בודקים באופן קבוע את כל חדרי האירוח שלנו על מנת להבטיח שהשהייה שלכם נוחה ובטוחה לאורך כל הקורס שלכם.

מיקומים

 • Dublin

  Englishour 3 Lower Abbey Street & 20 Eden Quay Dublin 1 Ireland, , Dublin

תוכניות

שאלות