Keystone logo
© Eva Dang
Education Projects Group

Education Projects Group

Education Projects Group

מבוא

עלינו

אנו מהספקים המובילים בבריטניה בתחום התובנות וקורסי השכלה. אנו מציעים מגוון של קורסים למגורים, ליום אחד ולבתי ספר המעניקים לתלמידים חוויה חינוכית בלתי נשכחת, נותנים להם התחלה יסולא בפז בתחומם הנבחר ופיתוח מיומנויות המפתח הנדרשות למסלול הקריירה העתידי שלהם. הקורסים שלנו - שכולם דגש על חינוך באמצעות ניסיון - מכסים מספר Pathways קריירה גדולים כמו רפואה, עסקים, משפטים, הנדסה ומדעי וטרינריה. על ידי שילוב שיעורי מומחה וסביבות למידה מעורבות אנו עוזרים בפיתוח כישורי התלמידים בתקשורת, מנהיגות, עבודת צוות ופתרון בעיות. התלמידים גם יבנו וישמרו מערכות יחסים אפקטיביות עם מקבלי שינוי דומים אופקים ברחבי העולם, אשר נלהבים מאותם נושאים ויכולים לתמוך בהם בתהליך של דרכם שנבחרה.

נוסדה בשנת 2015 עם ספק קורס הדגל שלנו בתחום הקריירה, פרויקטים רפואיים, ומטרתנו לחנך, לעורר השראה ולהעצים סטודנטים לקבל החלטות שאפתניות - ומושכלות לגבי עתידם, מה שמוביל להיווצרות Education Projects Group בשנת 2018. אנו מאמינים כי הם חווים דברים ממקור ראשון היא שיטת הלמידה היעילה ביותר עבור התלמידים, וזו הסיבה שאנחנו שמחים להציע תובנות קריירה לתלמידים מגיל 13.

המשימה החינוכית שלנו

המשימה שלנו היא לספק תובנות קריירה עטורת פרסים באמצעות למידה חווייתית לתלמידים, ברחבי העולם.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

חברה זוכת פרסים

פרס המוצר החינוכי הטוב ביותר

פרויקטים רפואיים היה (ועדיין הוא) הזוכה הגאה בפרס המוצר החינוכי הטוב ביותר בטקס פרסי נסיעות הנוער הבריטיות בדצמבר 2018. הפרסים הלאומיים היוקרתיים נערכים על ידי איגוד הנסיעות החינוכי הבריטי ונשפט על ידי צוות מומחים ברחבי הנוער, ענף נסיעות סטודנטים וחינוך. צוות הפרויקטים הרפואיים שמחים להכיר כספק של המוצר החינוכי הטוב ביותר בבריטניה. הנה מה שהיה למנכ"ל שלנו, מארק וויליאמס, לומר על הזכייה:

"זוהי הכרה בשירות ובערך שהצוות והמיקומים שלנו מספקים. זה כבוד ענק, אבל גם מאשר את האיכות והמסירות הגבוהה שאנו נותנים לתלמידים, למורים ולהורים שלנו, "אמר.

"בתי ספר חוזרים אלינו פעם אחר פעם בגלל רמת הטיפול בלקוחות שאנו מספקים והיכולת שלנו להתאים טיולים - והפרס הזה מאשר כי אנו צודקים לחלוטין בגישה שלנו."

תמיכה מורחבת

אנו משתפים פעולה עם קפלן כדי לספק גישה מוזלת לשיעורי הכנת המבחנים המובילים שלהם בשוק עבור תלמידי פרויקטים של חינוך. לאחר ששירת למעלה ממיליון סטודנטים מאז שהחלו להריץ קורסים, קפלן חסרת תחרות בניסיונה בהכנת התלמידים למבחנים.

ביטוח

עם ניסיון של 17 שנה ויותר מ -130 מדינות מכוסות, נוודים עולמיים הוא מקום נהדר להתחיל בחיפוש ביטוח הנסיעות שלכם. סטודנטים לפרויקטים לחינוך יכולים לקבל הצעת מחיר ישירות דרך לוח המחוונים של התלמידים שלהם, הודות לשותפות המסונפת שלנו עם הנוודים העולמיים.

ייעוץ והכוונה

בתור נציג סטודנטים רשמי, אנו עובדים עם חדר הסטודנטים בכדי לספק עצות לתלמידים בנושא ניסיון בעבודה ותובנות בקריירה. זה מאפשר לנו להבטיח שהתלמידים יקבלו את העצות הטובות ביותר לגבי הקורסים שלנו ישירות מאיתנו, באופן שנוח להם.

איך זה עובד

תמיכה מקיפה

כל הקורסים והפרויקטים שלנו נתמכים במלואם על ידי צוותים ואנשי מקצוע מסורים ומנוסים. אנו מספקים לתלמידים תמיכה לפני, במהלך ואחרי הקורס שלהם איתנו.

 • לפני שתזמינו : הגשת מועמדות להצטרף לקורס עם חבר Education Projects Group היא פשוטה. לאחר שהתלמידים החליטו לאיזה קורס הם רוצים להצטרף, פשוט מלאו את טופס הבקשה המקוון שלנו ושלמו את דמי ההרשמה כדי להבטיח מקום. אם סטודנטים לא בטוחים לאיזה קורס הם ירצו להצטרף, או שהם מעוניינים במידע נוסף, הם תמיד יכולים לדבר עם חבר בצוות השבת הסטודנטים הידידותי שלנו שיכול לסייע להם.
 • לאחר שהזמנתם: לאחר שתלמיד הבטיח מקום בקורס שנבחר, הם מקבלים גישה ללוח המחוונים של הסטודנטים שלהם - מתכנן טיולים מקוון עם כל המידע שנמסר כדי להתכונן לקורס שלהם. לכל סטודנט מוקצה יועץ השמה אישי לסטודנטים אשר ידריך אותם בהכנות לקורס תוך הקפדה על כך שתלמידים ישלחו את כל המידע הרלוונטי הנדרש לארגון תוכנית הבחירה שלהם. בנוסף, הם תמיד בהישג יד כדי לענות על שאלות!
 • לפני שתגיעו: כל סטודנט יקבל חבילת קבלת פנים בדואר הכוללת חולצת טריקו, תעודת זהות וכרטיסי חירום יחד עם קצת מידע שיעזור להם להתכונן לקורס שלהם. אנו שומרים על קשר עם כל הסטודנטים לקראת הקורס שלהם כדי לוודא שהם מודעים לנוהלי ההגעה, לענות על כל שאלות ברגע האחרון ולספק מידע ופרטי קשר על הפעולות לעשות במקרה חירום לא סביר. .
 • יום הגעה: לסטודנטים יש חלונות הגעה ויציאה בהם עליהם להזמין את הובלתם לקורס הנבחר וממנו. הצוות שלנו יהיה בנקודות המפגש הייעודיות במהלך חלונות אלה. לרוב מדובר בשדות תעופה מקומיים או בתחנות רכבת ליד מיקום הקורס. לאחר מכן התלמידים מלווים ללינה שלנו על ידי הצוות שלנו לפגוש את שאר קבוצת הסטודנטים שלנו ולקחת חלק בכמה שוברי קרח מהנים! כל התלמידים משתתפים גם בהשראת סטודנטים בערב הראשון שלהם בקורס. הנה, הצוות שלנו מספר להם מה יקרה במהלך כל השבוע, יחד עם כל המנות ואסור לעשות.
 • במהלך הקורס: התלמידים ישקיעו בימים שני עד שישי בלמידה על Pathway הקריירה שבחרתם דרך מגוון חוויות טבליות ופרקטיות, שיעורי מומחים ממורים ברמה העולמית וביקורים במקומות מעניינים מקומיים. ערבים וסופי שבוע נועדו לספק לתלמידים את האפשרות להפיק את המרב מהאזור המקומי ומהתרבות. בהתאם לסטודנטים שנבחרו ביעד הקורס, זה יכול לכלול ביקורים בתיאטרון, שיעורי בישול, שיעורי ריקוד מקומיים, או אפילו לחפש אריות, נמרים ודובים בספארי בטבע!
 • לאחר הקורס: המחויבות שלנו לתלמידים אינה מסתיימת כשהם מסיימים את הקורסים אתנו. כל הסטודנטים המשתתפים בקורס מגורים מקבלים תעודה מותאמת אישית שתעזור להם בבקשות האוניברסיטאות שלהם. אנו שמחים לספק הפניות לסטודנטים, ולעתים קרובות מגלים שהתלמידים שלנו מרוויחים כל כך הרבה מהזמן שלהם עם Education Projects Group , שהם חוזרים להצטרף אלינו לקורס נוסף - או שניים!
128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

הבעיה שאנחנו פותרים

שאלות שרק ניסיון בעבודה יכול לענות ...

 • מה אתה רוצה לעשות?
 • מה אתה רוצה להיות כשאתה מבוגר?
 • איפה אתה רוצה ללמוד?
 • מה אתה רוצה ללמוד באוניברסיטה?
 • האם ברצונך לעבור את מסלול החניכות?

קל לשכוח שלרוב הצעירים אין את ניסיון העבודה הדרוש כדי לתת תשובה מושכלת לשאלות אלה. זה משהו שנרצה לשנות.

אנו מאמינים שלמידה חווייתית היא המפתח לסייע לצעירים לקבל החלטות מושכלות לגבי עתידם. הקורסים שלנו נועדו לספק תובנה מציאותית על מגוון Pathways קריירה, תוך סיוע לתלמידים לפתח את כישורי המפתח והמיומנויות הנדרשים כדי לממש את שאיפותיהם ולהשיג את הקריירה הנבחרת שלהם.

התחייבות הפרויקט שלנו היא:

1. להאיר את דור התלמידים הבא
2. העצמי את התלמידים לקבל החלטות מושכלות בקריירה
3. עודדו הלך רוח גלובלי

אנו מאמינים כי בכך שהם עוזרים לסטודנטים באופן זה, הם עוזבים את הקורסים שלנו להיות מוכנים לקריירה ומוטיבציה להשיג את יעדיהם; מתוך הבנה של העולם המקצועי הגלובלי - ואת מקומם בו.

המחויבות שלנו לסטודנטים

כל אלמנט של כל קורס נועד לספק לסטודנטים את חווית הלימוד הטובה ביותר האפשרית, הן מבחינה אקדמית והן מבחינה אישית. אנו רוצים שהתלמידים ישאירו אותנו נאורים, מועצמים ומעודדים לחשוב בהלך רוח גלובלי. הקורסים המעוצבים שלנו מומחים מתמקדים בחמישה תחומי מפתח בהתפתחות התלמידים:

 • 1 התפתחות אישית
 • 2 טבילה תרבותית
 • 3 חשיפה מקצועית
 • 4 הרחבת אופקים אקדמיים
 • 5 כיף

מיקומים

 • London

  Kemp House, 152 – 160 City Road, London, EC1V 2NX, , London

שאלות