Keystone logo
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

מבוא

בית הספר לטיסה E-ATO-288

להיות חלק מטוס איירליינר מסחרי הוא מקצוע של העתיד שיאפשר לך באמת ליהנות העבודה שלך. אתה יכול להתאמן בבית הספר שלנו בברצלונה שבו נוכל להכין אותך ולהדריך אותך לקראת המטרה שלך.

למה EAS Barcelona ?

1 צי

ב EAS Barcelona , אנו יודעים את החשיבות של תמיד להיות מעודכן של התקדמות טכנולוגית בתחום התעופה. מסיבה זו אנחנו תמיד רוצים לקבל את הטכנולוגיה העדכנית ביותר ואת החומרים החדשים. צי המטוסים שלנו הוא חדש לחלוטין ונרכשה ישירות מהיצרן. EAS Barcelona בחרה גם את טכנולוגיית הטייס האחרונה בשימוש בכל המטוסים המודרניים של חברות תעופה גלובלית, עם ייצוג של נתוני הטיסה על מסכים גדולים המציעים מידע נוסף ופרשנות טובה יותר של הפרמטרים. זה מה שנקרא "תא הטייס זכוכית". אנו מאמינים כי הן בטיחות ואיכות הם חיוניים לחלוטין, ולכן יש לנו מטוסים חדשים עם כל הטכנולוגיה העדכנית ביותר. זה רחוק מלהיות לקוי, אך למרבה הצער, קיימת נטייה תכופה המביאה לכך שגיל המטוסים המשמש לאימונים בספרד הוא בן 20, וכתוצאה מכך אין את ההתפתחויות האחרונות במגזר שבו הטכנולוגיה ההתקדמות הם בעלי חשיבות רבה. המטוסים המשמשים הם TECNAM 2002 עבור הכשרה בסיסית ו TECNAM 2006 הכשרה מתקדמת ו IFR.
באשר סימולטורים הטיסה, EAS Barcelona יש שני - היחידים בספרד לשמש לכל שלבי הטיסה - אשר מעסיקים רק את הטכנולוגיה העדכנית ביותר.
תעודת הסימולטור הראשונה FNPTII מבוססת על אותו מטוס ששימש בשיטות TECNAM 2006 והשנייה במטוס המטוס ביותר בעולם: ה- AIRBUS 320.

2 - אימון בברצלונה

המטה EAS הוא בעיר ברצלונה, שם כל ההרצאות מתקיימים סימולטור טיסה פיתחה. המיקום של בית הספר מספק נוחות רבה לסטודנטים רואים כמו זה פחות מ 100 מטרים מתחנת הרכבת המרכזית, המטרו ואת תחנות האוטובוס עבור נסיעה בינעירוניים, נסיעה מרחקים נוספים, או לנסוע אל וממנה הכפרים מרוחקים. ערכי התרבות, הפנאי והשירות של העיר ברצלונה הם בונוס נוסף עבור התלמידים. ברצלונה היא עיר קוסמופוליטית, עם גישה מזמינה, פתוחה ואווירה נהדרת. עם קרוב לשני מיליון תושבים, היא עומדת כאחת הבירות הגדולות של אירופה. הנפקותיו הענקיות והגסטרונומיות יוצרות אווירה שאין דומה לה. הוסיפו לכך את הארכיטקטורה הגדולה שלה מתקופות שונות - משרידי הארכיטקטורה הרומית ברובע הגותי ועד שפע המבנים המודרניסטיים עוצרי הנשימה, שעוצבו על ידי אדריכלים גדולים (כמו אנטוני גאודי, שתמיד מסומנים), הפריסה העירונית והבניינים העכשוויים , והערעור התרבותי והאמנותי אינו מוטל בספק. המיקום הגיאוגרפי של ברצלונה מוענק גם הוא - פתוח לים, עם נמל מיוחד וחופים נהדרים, והשתרעות אל ההר, אל רכס הרי קולסרולה (Collserola), שם תוכלו ליהנות מהתעמלות חיצונית ונופים מרהיבים.

3-ניסיון הדרכה

EAS Barcelona התעוררה מיוזמה של צוות מאוד מנוסה ומנוסה במטרה להציע אימון תעופה ברמה הגבוהה ביותר. צוות הניהול של EAS Barcelona יש יותר מעשרים שנות ניסיון בהכשרה והיווצרות של טייסים וצוות התא (דיילות), לאחר שהצליח את הצי המטוס הגדול ביותר באירופה. אנחנו גם להתפאר יותר מ -150,000 שעות הדרכה טיסה יש הכשרה מאומן בגאון יותר מ -1,000 טייסים 200 חברי צוות התא. כל הצוות המרכיבים את EAS Barcelona מתמחים ומנוסים מאוד בתחום ההדרכה בתחום התעופה, ובייחוד ביישומה ובתפעולה, והוא משתף פעולה, עובד יחדיו על מנת להשלים את עבודתו בצורה חיובית ויעילה.

4 מתקנים

המטה המינהלי וכתובת הדואר הכללית של EAS Barcelona ממוקמים ברחוב רקטור טריאדו, ליד תחנת סנטס. כל הכיתות התיאורטיות והדרכות סימולציה הטיסה מתבצעות במקום זה. במקום זה יתקיימו מפגשים פרטניים בין התלמיד לבין הגורמים המתאימים הכרוכים בהכשרת התלמיד, ביחס להתקדמותם, לאימות היעילות הלימודית, טיפול ופתרון בעיות (אם יש צורך) והערכות תקופתיות. טיולי טיסות הושלמו בנמל התעופה סבאדל, שבו EAS Barcelona יש משרדים משלה, גשש הטיסה, אזור הכנה הטיסה, טרקלינים פרטיים עבור סטודנטים ומדריכים כאחד. EAS Barcelona עונה על הצרכים של כל התלמידים שלה במגוון דרכים:

 • הדרכות תיאורטיות וסימולציות של הדמיית טיסה במרכז העיר הגדול (להיות ברצלונה, סנטס): המיקום והפריסה של העיר מספקים לתלמידים גישה יומית מהירה וקלה. להיפך, ארגונים חינוכיים אחרים, רחוקים יותר (אלה שאינם EAS Barcelona ) מכריחים את הסטודנטים לבזבז זמן רב על נסיעות.
 • הכיתות מצוידות בטכנולוגיות העדכניות ביותר, ב- IT ובתוכנת המחשבים, אך מצוידות גם בשימוש במערכות "מסורתיות" יותר. כלומר, השימוש בטכנולוגיה מתקדמת הוא בעל חשיבות עליונה בתהליך הלמידה, אך השימוש הבלעדי בטכנולוגיה זו עלול לגרום לליקויים.
 • חדר רדיוטלגרפיה (RT): סטודנטים יכולים להשלים את הדמיית הטיסה שלהם מתוך בקתות נפרדות, במרחב האווירי המשותף עם ציירי מטוסים אחרים, שכל אחד מהם מייצג בנאמנות מטוסים אמיתיים. בחדר אחר, מדריך או בקר מנהל את מרחב התעופה (ואת טיסות) של סטודנטים טייס שאפתן בדיוק באותה הדרך, כי טיסות אמיתיות נשלטות במרחב האווירי האמיתי (בכל מקום על פני הגלובוס).
 • ספריה: לראות כמו טכנולוגיית המידע הנוכחי מאפשר לאחסון של אלפי ספרים דיגיטליים בצורת טבליות, הספרייה היא מקום של שתיקה, מתן לתלמידים עם הנוחות יותר מרחב מספיק כדי לקרוא, לכתוב, לשרטט, לדמיין, ו מעל לכל, ליישם כל מה שהם למדו לאורך כל הקורס.
 • חדרי ישיבות פרטיים: זה יסוד יסודי שהסטודנט מקבל, באופן קבוע, ובמידת הצורך, את האוריינטציה, ההערכה והפתרון לכל התייעצות או דאגה שעשויות להתעורר ביחס להכשרה התיאורטית שלהם. שימוש בחדרי הישיבות הפרטיים שלנו, הממוקמים באותו בניין כמו הכיתות, ניתן להתייעץ עם הייעוץ או החשש הנ"ל ומטופל באופן מיידי.
 • מתקנים לשלב הטיסה (חדר לתדריכים, הכנה וניתוח הממצאים, יחד עם משלוח הטיסה) בבניין השירות של נמל התעופה סאבאדל: על הסטודנטים להיות מסוגלים לארגן ולסדר את כל שירותי הטיסה מראש ואחרי; המקביל הן את בית הספר לטיסה עצמה לאלה המשמשים מפעילי שדה התעופה בשליטה האווירית, באופן מיידי ובמונחים הטובים ביותר, הן עבור איכות ונוחות. כך פועל העולם המקצועי, וגם כיצד התוצאות הטובות ביותר מושגות - הן תפעוליות והן חינוכיות.

4 - המשימה והחזון שלנו

EAS Barcelona שואפת להיות מוסד הכשרה עם תלמידים מרוצים לחלוטין, אשר תלמידיהם מסוגלים להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית האימון שלהם. EAS Barcelona מתכוונת להיות הארגון המובילה בתחום הטיס בתחום התעופה באירופה, שם נרדף לאימון איכותי. המילה איכות לא רק נשמע נחמד, למרות השימוש לרעה שלה על ידי אינספור אנשים מורעבים פרסום או ארגונים. גם איכות אינה רק ביטוי שמטרתו לשבח את עצמך על עבודה שנעשתה בניסיון להתקרב צעד אחד אל הצטיינות. אולי מצוינות מוחלטת לא קיים, אבל שם צריך להיות בטוח ברמה של אימותים כדי לסמן את דרגות שונות של איכות. איכות יכולה להיות מוכחת על ידי סיפוק התוצאות. בדרך זו, מטרתו של EAS Barcelona היא שתלמידיו משלימים את ההכשרה שלהם עם התוצאות הטובות ביותר, מלווים במגוון רחב של מיומנויות: לא רק עם יכולתם המלומדת, אלא גם בשיקול דעת, בידע מדעי ובכשרון התעסוקתי. צוות EAS Barcelona השיגה זאת במשך מספר שנים. כל הטייסים והצוותים שלהם, שהתקדמו דרך האימונים הפורמליים שלהם, והם עפים היום, עושים זאת בהצלחה רבה, במגוון עצום של חברות תעופה ארציות ובינלאומיות. לדבר על איכות הוא מדבר, בצורה מוחשית יותר, של בטיחות וביטחון. אחד לא קיים בלי השני. נושא הבטיחות חודר לכל פעילות שבוצעה ב- EAS Barcelona . כדי EAS Barcelona , דרישות הבטיחות הגלובלית, אשר הופכות יותר ויותר שאפתניות ומחמירות עם הזמן, ולכן, תובעניות יותר, אינן מכשול לא נוח, וגם לא קושי שיש להתגבר עליו. במקום זאת, הם הזדמנות לשיפור מתמיד. בסיס לפעולה, וביסודו של דבר, המטרה הכוללת שלנו. מאפיין זה של EAS Barcelona הוא הטיעון הראשון מוטלת בספק על איכות ובטיחות (ברמה הגבוהה ביותר) כמו גם גורמים בלתי נפרדים ו חיוניים. בשום פנים ואופן זה רק איך אנחנו פועלים (או איך אנחנו רוצים לפעול), אבל השגת המטרות של אחד זה בכל התחומים הוא חלק של ה- EAS Barcelona של EAS Barcelona עצמו. זה רק על ידי הרחבת החשיבות של איכות ובטיחות לכל המעורבים EAS Barcelona בכל הרמות - להיות מדריכים, מארגנים או במאים - כי אלה הרצויות רמות אלה של איכות ובטיחות ניתן להגיע.

מיקומים

 • Barcelona

  Rector Triadó 94 Entresuelo, 08014, Barcelona

  • Barcelona

   Sabadell airport Carr. de Bellaterra, s/n, 08205, Barcelona

   שאלות