Keystone logo
Cornerstone Bible College for Mission Training

Cornerstone Bible College for Mission Training

Cornerstone Bible College for Mission Training

מבוא

מרכז קורנרסטון ללימודים בין-תרבותיים הוא ...

... מכללת התנ"ך להכשרת מורים, ומציעה לסטודנטים הכשרה מעשית ואקדמית בסביבה ממוקדת-משימה. רוב אנשי הצוות של Cornerstone יש ניסיון מעמיק במשימה.

בשעה קורנרסטון התנ"ך קולג אנחנו הרכבת אנשים לתקשר את הבשורה לחצות תרבותית. מלבד לימודי תנ"ך ותיאולוגיה כללית, הדגש שלנו הוא על נושאים מיסיולוגיים, תקשורת בין-תרבותית והכנה לחיות ולעבוד בתרבות אחרת. החיים בקהילה הבינלאומית הבין-תרבותית של המכללה הם חלק מהאימונים.

Cornerstone הוא interdenominational המכללה התנ"ך האוונגלית. אנו עומדים איתן על האמונות האוונגליות הבסיסיות. אנו פתוחים לדיון ולחילוקי דעות בנושאים משניים, אך מבקשים להימנע מחילוקי דעות וקיצוניות.

בית הספר הוקם ונמצא בבעלות WEC-International (אתר אינטרנט), אך אנו מאמנים מועמדים לארגוני משימה רבים, סוכנויות סיוע ומשימות של כנסייה.


המטרה שלנו

המטרה של Cornerstone באה לידי ביטוי בהצהרת המשימה שלנו:


"אימון מעשי המבוסס על תנ"ך על פני תרבויות"


הכלים שלנו הם תוכנית של מחקרים מקראיים, תיאולוגיים, מיסיולוגיים ומעורבות משרדית מעשית בקהילה בינלאומית.

המטרה שלנו היא לפתח את התלמידים רוחנית, נפשית ומוסרית, כדי לצייד אותם עם מידע ומיומנויות הדרושים להרחבת ופיתוח של כנסיית ישוע המשיח.


אנחנו מאמינים

 1. אלוהים אחד, בורא ומייסד של כל הדברים, קיים לנצח בשלושה אנשים: אבא, בן, רוח הקודש.
 2. אלוהותו של ישוע המשיח, לידתו הבתולה וחייו חסרי החטא, הניסים שלו, מותו המצרף על הצלב עבורנו, תחיית הגוף שלו, עלייתו לימינו של האב, עבודתו כמגשרת, ו את שובו כוח ותהילה.
 3. משרד רוח הקודש לשנות חיים ולהעצים את החיים ואת השירות.
 4. כתבי הקודש, הן הברית הישנה והן החדשה, כפי שניתנו על ידי אלוהים, בהשראה אלוהית, בלתי ניתנת לחיוב, מהימנים לחלוטין, ואת הסמכות העליונה בכל ענייני האמונה וההתנהגות.
 5. החטא והאשמה של האנושות כולה מאז הסתיו, כך שכל אדם בא תחת שיקול דעתו של אלוהים.
 6. הגאולה באמצעות הדם של אדוננו ישוע המשיח התחדשות על ידי רוח הקודש כחיוני לישועה.
 7. ההצדקה של החוטא אך ורק על ידי החסד של אלוהים באמצעות אמונה במשיח.
 8. תחיית המתים: מי שבמשיח קם לתחייה לנצח עם אלוהים ואלה שמחוץ למשיח קמו לתחייה.
 9. האחדות במשיח של כל המאמינים המרכיבים את הכנסייה, את גופו, שהוא עד שלו ברחבי העולם.


מקום לך ולמשפחה שלך!

כיום זוגות עם ילדים מהווים אחוז גדול מהמועמדים המיסיונרים. Cornerstone Bible College for Mission Training מאמץ המאמצים ליצור סביבה ידידותית למשפחה במכללה. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לספק שירותים ועצות כדי לעזור לתלמידים עם ילדים לשלב מחקר וטיפול במשפחה.


היסטוריה של אבן הפינה

בשנת 1947 הקימה WEC הבינלאומי את המיסיונרית הכשרה מכללת גלזגו. הצורך הגדול היה מורגש של מכללת תנ"ך הכשרה במיוחד שנועדו להכין מועמדים מיסיונרים. כמה שנים מאוחר יותר MTC השני נפתח בטסמניה, אוסטרליה. בשלהי שנות השבעים, ה- Glasgow MTC נאלץ להיסגר בשל האירוח המוגבל שלו. הנהגת WEC החליטה כי יש לחפש מקום חדש ביבשת אירופה. לאחר תפילה וחיפוש רבים במנזר לשעבר בבוגן שבדרום מזרח הולנד נמצא ונרכש ב -1988. המנזר היה ביתם של שתי אחיות קתוליות, ששירתו את הקהילה המקומית במשך שנים רבות. כפי ששמעו האחיות של ג'ולי פוסטל על הדגש של WEC על תפילה ומשימה, שמחו למכור את הנכס.


שני זוגות של MTC האוסטרלי חלו זה חדש "יורו MTC" ועבודה קשה הרבה היה לשים לפני התלמידים הראשונים הגיעו בסתיו של 1989. זה היה מיזם אמונה אמיתית, הרבה עזרה וכספים הגיעו ממקורות בלתי צפויים רבים.


בשנת 1997 שונה שם בית הספר אל קורנסטון - המרכז ללימודים בין-תרבותיים. בשנת 1998 התרוקן הבניין הסמוך של בית הספר היסודי המקומי ונרכש, והרחבת מקום לכיתות ולמתקני ילדים.

מיקומים

 • Beugen

  Hagelkruisstraat 19, 5835, Beugen

שאלות