Keystone logo
© Michaela Ballek
UC Berkeley's College of Environmental Design Summer Programs

UC Berkeley's College of Environmental Design Summer Programs

UC Berkeley's College of Environmental Design Summer Programs

מבוא

המכללה לעיצוב סביבתי של UC Berkeley (CED) מציעה תוכניות קיץ סוחפות באדריכלות, עיצוב עיר בר קיימא ואדריכלות נוף. גלה כיצד עיצוב משתלב בקריירה וההשכלה העתידית שלך ב-UC Berkeley, האוניברסיטה הציבורית המובילה לעיצוב סביבתי על פי דירוג האוניברסיטה העולמית של QS לשנת 2023. CED Summer Programs יפעילו את הדמיון שלך, ימותו את דעתך ויובילו אותך בדרך להשגת המטרות שלך. בחר מתוך מספר תוכניות אישיות, כל אחת באורך חמישה או שישה שבועות, החל מה-1 ביולי 2024. אין צורך בניסיון בעיצוב!

 • עיצוב וחדשנות עבור ערים ברות קיימא (DISC) עבור סטודנטים נוכחיים מכל הרקע. אתה תצטרף לסטודנטים אחרים מכל העולם כדי להתמודד עם סוגיות של שינויי אקלים, בריאות עירונית ושוויון חברתי באמצעות עיצוב הסביבה הבנויה. גישה רב תחומית מעניקה לך את הכלים והמומחיות ליצור פתרונות מבוססי עיצוב חדשניים לבעיות הדוחקות ביותר של זמננו.
 • שלוש מחזורי קיץ שונים לאנשי מקצוע צעירים בעלי תואר ראשון וסטודנטים המסיימים את התואר הראשון.
  • [ב]קשת: שקע בתיאוריות היסוד, העקרונות הפילוסופיים והפרקטיקות הטכניות של עיצוב אדריכלי. באמצעות הוראת סטודיו, סקירות סגל, קריאות והרצאות, תתוודע לעיצוב אדריכלי, שיח וייצוג.
  • [בארץ]: למד את היסודות של תרגול אדריכלי נוף דרך תהליך היצירה והניסוי. בסביבת סטודיו שיתופית, תעסוק במושגים של אקולוגיה, מרחב ציבורי וקיימות במספר קנה מידה של עיצוב.
  • [ב]עיר: צברו ניסיון מעשי ומעשי בתכנון ערים בר-קיימא ועיצוב עירוני באמצעות פרויקטים המבוססים על מצבים אמיתיים באזור מפרץ סן פרנסיסקו. תוכלו לפתח המלצות, ניתוחים והצעות מעמיקות העוסקות בנושאים מרכזיים בפרקטיקה התכנונית, כולל דיור, תחבורה וצדק סביבתי.

על CED

המכללה לעיצוב סביבתי (CED) נמצאת בין בתי הספר המובילים במדינה לעיצוב סביבתי. זוהי אחת המעבדות הנחשבות בעולם לניסויים, מחקר וסינרגיה אינטלקטואלית. בית הספר הראשון ששילב את הדיסציפלינות של אדריכלות, תכנון ואדריכלות נוף למכללה אחת, CED הוביל את הדרך לעבר גישה משולבת לניתוח, הבנה ועיצוב הסביבה הבנויה שלנו.

CED היה גם בין הראשונים שהמשיגו עיצוב סביבתי כבלתי נפרד מההקשרים החברתיים, הפוליטיים-כלכליים והתרבותיים שלו. הסגל והסטודנטים שלה תמיד ראו בעיצוב סביבתי פרקטיקה מרחבית חקרנית, שמטרתה ליצור צורות של בנייה, נוף ותכניות עירוניות שטרם נדמיין. במקביל, CED הדגישה היסטורית עיצוב סביבתי כפרקטיקה אתית עמוקה, שנוצרה במשותף באמצעות התקשרויות דינמיות עם קהילות מגוונות, עובדים, עסקים וקובעי מדיניות.

הסטודנטים של היום ירשו אתגרים גלובליים חסרי תקדים שלא ניתן היה לצפות מראש כאשר המכללה נוסדה בשנת 1959. מורשת זו תדרוש דרכים חדשות באופן קיצוני לעצב את הבניינים, המקומות והנופים המאכלסים את דרכי החיים המגוונות שלנו. המשימה של המכללה היא לייצר אנשי מקצוע יצירתיים ומיומנים שיסייעו ביצירת סביבות בנויות & הם; בר-קיימא ועמיד מבחינה אקולוגית, משגשג והוגן, בריא ויפה - שאת ההיגיון, הצורה והחומרים שלהם אנחנו כמורים לא יכולים עדיין להעלות באוב. אנו מנחים את התלמידים לעבר הבנה ביקורתית של ערים ברחבי העולם, הארכיטקטורות והנופים שלהן, ושכבות המשמעות הרבות שלהן. אנו מחנכים את התלמידים באמנות עיצוב מקומות אהובים אשר גם מטפחים את החושים שלנו וגם מאתגרים את הדמיון שלנו. אנו עוזרים לסטודנטים לא רק לרכוש מומחיות טכנית אלא גם לפתח דרכים טרנסצנדנטיות לראות ולעצב מחדש את הסביבה הבנויה.

חוט משותף המקשר בין רוב התוכניות של CED&rsquo הוא חווית סטודיו העיצוב, הכוללת התעמקות עמוקה בתיאוריה, בטכנולוגיה ובתרגול בזמן אמת עבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים מגוונים. בסטודיו, מעצבים מתחילים טסים, הופכים להוגי דעות חזותיים, צופים ביקורתיים ומדעני מערכות, לעתים קרובות עובדים עם סגל וחברות לכיתה מכל המחלקות והתכניות של המכללה. זירת למידה אינטנסיבית ואינטראקטיבית זו היא סימן ההיכר של חינוך CED, המציעה סביבת למידה ללא תחרות הממוקמת באחת מאוניברסיטאות המחקר הציבוריות המובילות במדינה.

חָזוֹן

שלנו היא מכללה של שיטות טרנספורמציה המעצבות עתיד עמיד ושוויוני, עם מוניטין של מצוינות בעיצוב, מחקר, חינוך ומעורבות קהילתית.

החזון שלנו הוא להשיק את הבוגרים שלנו להיות סוכני שינוי למען איכות הסביבה, לשבש את הפרקטיקות שמבזות את הסביבה שלנו ולהאיץ Pathways והפרקטיקות לעבר עתיד עמיד, בריא ושוויוני.

חוסן ושוויון הם האתגרים העיקריים של המאה הנוכחית. המדע מראה שהשפעות האקלים הולכות ומחמירות - הופכות את כדור הארץ לחם יותר, משפיעות על הרווחה וגורמות לאי יציבות משיטפונות, בצורת ושריפה. איך אנחנו חיים חשובים. אנחנו צריכים בדחיפות לעצב מחדש את המרקם הפיזי של האזורים, הערים והשכונות שלנו כדי להפוך אותם למתאימים יותר לשינויים סביבתיים תוך טיפול יזום בחוסר שוויון ותזוזה חברתית.

לשם כך, עלינו להסתכל גם אחורה וגם קדימה. שיטות העיצוב והפיתוח של סוף המאה ה-20 החריפו את האתגרים הנוכחיים שלנו. עלינו להעריך באופן ביקורתי תשתיות קיימות, תוכניות ייעוד קרקע ומבנים - זהו הפאלימפססט שבו אנו מתערבים כדי לנתב אותו לעבר עתיד טוב יותר.

הבנה מה עבד ומה לא, מאפשרת לנו לקדם פרקטיקות חדשות הבונות את היכולת הקולקטיבית שלנו להסתגלות, התחדשות ושוויון.

משימה

המשימה שלנו היא לקדם ידע ולחנך את התלמידים בתיאוריות הקריטיות, פרקטיקות העיצוב והמדעים העוסקים באתגרים הסביבתיים של המאה הזו.

כחלק מאוניברסיטת מחקר ציבורית מפורסמת, באזור חי עם יזמות וממוקם לאורך שפת האוקיינוס השקט הדינמית, CED ממוקמת היטב כדי להפוך את המשימה שלנו לפועלת. רגע זה קורא להתכנסות רחבה - הרחבת ההשפעה שלנו על טובת הציבור באמצעות הוראה בינתחומית, מחקר, הסברה קהילתית ושותפויות בתעשייה.

תכניות התואר שלנו מתמקדות ביצירת הסביבה כפי שהיא ממוקמת ברצף של היסטוריות, חברות, כלכלות, חומרים, מערכות וקנה מידה. אנו שמים דגש על חשיבה ביקורתית על הביצועים האקולוגיים, החברתיים והתרבותיים של מרחבים, נופים ומערכות תשתית. המוקדים האינטלקטואליים המגוונים של המחקר של הפקולטה שלנו מעניקים את תכנית הלימודים שלנו ומעודדים חקר בתחומי המכללה ובמקצועותיה. כולם משקפים פרספקטיבות גלובליות, רב-קנה מידה, המרחיבות את השיח תוך ביסוסן בחוויות חיים.

אנו שואפים להדריך ולהעצים את הדור הבא של מעצבי איכות הסביבה שיעזרו לבנות עתיד סביבתי טוב יותר, לעורר השראה ולהוביל את המקצועות שלהם ולשרת את הקהילות שלנו באמצעות תרגול ושירות ציבורי. כל דור מבקש להטביע את חותמו, להגדיר את המצוינות מחדש. אנחנו כאן כדי לקדם את זה.

קבלה

אנו מעודדים את כל הסטודנטים הזכאים להגיש מועמדות, כולל מיעוטים, סטודנטים מהדור הראשון (או תלמידי תיכון הקשורים לקולג') וסטודנטים בינלאומיים. דרישות ספציפיות מפורטות בטבלה למטה.

EMBARC דיסק מכון קיץ
רמת השכלה תלמידי תיכון עולים (כיתה י"א) ומבוגרים (כיתה י"ב) סטודנטים נוכחיים לאחר הבגרות*
ממוצע ציונים 3.0 ומעלה מומלץ בחום 3.0 ומעלה מומלץ בחום 3.0 ומעלה

מומחיות בנושא אין צורך בניסיון בעיצוב, אך עדות לקפדנות אקדמית וסקרנות אינטלקטואלית
כישורי שפה אנגלית סטודנטים בינלאומיים: ספק הוכחה לשליטה בשפה האנגלית (הן מבחינת ציוני הבחינה והן מבחינת איכות ההצהרה הכתובה ביישום התוכנית SlideRoom). מועמדים בינלאומיים הזכאים לפטור על מיומנות באנגלית אינם נדרשים להגיש ציוני מבחני שפה.

* נשקול גם סטודנטים יוצאי דופן שסיימו את שנת הלימודים הצעירה שלהם במכללה לפני תחילת התכנית

דרישות אשרה

איך מגישים בקשה לוויזת סטודנט F-1?

כדי להגיש בקשה לוויזת סטודנט F-1, התחל באיתור השגרירות או הקונסוליה הקרובה ביותר שלך בארה"ב. בקר ב-USEmbassy.gov כדי לחפש מיקומי שגרירות במדינתך. אם תלחץ על השגרירות בה תרצה לבקר, תופנה לשירותי אותה שגרירות.

מלא את טופס DS-160 על ידי ביצוע ההוראות המפורטות באתר. ענה על כל השאלות המפורטות בטופס כמיטב יכולתך. טופס DS-160 משמש עבור סוגים רבים ושונים של בקשות ויזה, אז שים לב שחלק מהשאלות עשויות לא להיות רלוונטיות לך ולמטרות שלך להגיע לארה"ב

איך אני מתכונן לראיון הויזה?

כדי להתכונן לראיון מוצלח של ויזה, אנא הקפד לאסוף את כל המסמכים הנדרשים שלך. עדיף גם לתרגל כיצד תגיב לשאלות נפוצות בראיון. ודא שהתשובות שלך ברורות ותמציתיות מכיוון שראיונות ויזה יכולים להיות קצרים מאוד. במהלך הראיון, הישאר רגוע וענה על כל שאלותיו של הקצין הקונסולרי בפתיחות ובכנות.

קצינים קונסולריים מבצעים בדיקות ביטחוניות לכל מבקשי הויזה. הם מבצעים אישורים ביטחוניים מיוחדים עבור חלק מהמועמדים כנדרש בחוק. סטודנטים הלומדים מקצועות מדעיים וטכניים כפופים לבדיקות רקע נוספות. אישורים אלה עשויים להימשך מספר שבועות או יותר. הקפד לקבוע את תור הויזה שלך זמן רב לפני הנסיעה המיועדת שלך.

אם בקשתך לאשרת F-1 תידחה, תקבל הודעה רשמית בדואר. שלח לנו דוא"ל מיד וצרף הודעה זו כדי שנוכל לייעץ לך בצורה הטובה ביותר לגבי השלבים הבאים.

מלגות ומימון

קרנות הסיוע הפיננסי של תוכנית הקיץ של CED הם פרסים מבוססי צורך , כלומר המימון מבוסס על המצב הכלכלי של הסטודנט ושל משק הבית שבו הם חיים. סיוע כספי לוקח בחשבון גורמים רבים; עם זאת, כמדריך, אם הכנסת משק הבית של המבקש ו/או ההורים (אם מתאים) עולה על 75,000 דולר ארה"ב (או 45,000 דולר ארה"ב למבקש המתגורר באופן עצמאי), מתן סיוע אינו סביר.

כדי להגיש מועמדות, שלח את התשובות והתיעוד שלך לשאלות הסיוע הפיננסי כחלק מיישום תוכנית הקיץ של CED ב-SlideRoom עד למועד האחרון המצוין בתוכנית שלך.

שימו לב: הסיוע הכספי של תוכנית הקיץ של CED אינו מסובסד פדרלי והוא זמין לאזרחי ארה"ב ולתושבי קבע בלבד.

 • סטודנטים בינלאומיים אינם זכאים להגיש מועמדות.
 • יישומים מאוחרים לא יחשבו.
 • אין ערובה שפונים שיבקשו סיוע יקבלו סיוע כספי.
 • סכומי הפרס משתנים, בהתאם לצרכים של מאגר המועמדים ולזמינות הכספים.
 • מועמדים שיקבלו מלגה חלקית (מלגה) יידרשו לשלם את מלוא יתרת דמי התכנית לפני תחילת התכנית.
 • מועמדים שמוצעים להם תמיכה כספית צפויים להודיע לנו מיד אם הם מתכננים לקבל זאת.
 • סטודנטים שקיבלו תמיכה כספית CED Summer Programs והחליטו לא להצטרף לתכנית צריכים להודיע לנו מיד.

מועמדים וסטודנטים שהתקבלו מעודדים לחקור ולהגיש בקשה להזדמנויות מימון נוספות , שעשויות לכלול כספים מהמכללה/האוניברסיטה הביתית, קרנות, קרנות מלגות ממשלתיות או אזוריות, או מלגות המבוססות על קריטריונים אחרים. תוכנית חיסכון במכללה (תוכנית 529) או פרס החינוך של AmeriCorps עשויים להיות גם אופציה.

במהלך השנים, משפחות שיתפו אותנו ברעיונות נוספים שבהם השתמשו למימון התוכנית. חלק מהסטודנטים הצליחו לתמוך בעלות התוכנית עם חיסכון קודם. אחרים קיבלו תמיכה כספית מבן משפחה, ירושה, מעסיק, עסקים מקומיים, ארגונים אזרחיים או כנסיות, או הצליחו להבטיח הלוואה. היו לנו גם סטודנטים שהצליחו בגיוס כספים, למשל באמצעות קמפיין מימון המונים. אנו ממליצים לך לבדוק את כל האפשרויות.

בנוסף, תוכל לעיין ברשימת מאגרי המידע של המלגות. זה חל בעיקר על סטודנטים במשרה מלאה, אבל ייתכן שתמצא הזדמנות שמתאימה למצבך.

מיקומים

 • Berkeley

  UC Berkeley Berkeley, CA, 94720, Berkeley

  שאלות