Keystone logo
© Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

מבוא

לְמִידָה

מה אנחנו עושים?

Catalyst – המכון לאמנויות יצירתיות וטכנולוגיה היא קהילת למידה יצירתית בינלאומית, המבוססת ב-Funkhaus האייקוני במטרופולין המדיה היצירתית של ברלין.

הקורסים הקצרים שלנו לתואר ראשון, לתואר שני וקיץ מקיפים הפקה וביצועים של מוזיקה אלקטרונית, הפקת אודיו, הנדסת סאונד, סאונד למדיה חזותית, יצירת סרטים, תסריטאות, אפקטים חזותיים ומשחק.

התלמידים שלנו לומדים באנגלית כחלק מקהילה של למעלה מ-75 לאומים. באמצעות למידה ושיתוף פעולה מבוססי פרויקט, ובהנחיית מורים מומחים, הם מוסמכים לגלות את זהותם היצירתית הייחודית.

יוּחֲסִין

מאיפה אנחנו באים?

אנו מספקים הדרכת הפקה יצירתית ברמה עולמית בבריטניה כבר 20 שנה ובברלין כבר יותר מ-7 שנים תחת שמות המותג הישנים שלנו של dBs Music Berlin ו-dBs Film Berlin. יש לנו מוניטין מבוסס של מתן חינוך מרגש, מעשי, רלוונטי ומרתק בסביבה רגועה ובוגרת.

תוכניות התואר הראשון והתואר השני שלנו בברלין מועברות בשיתוף עם אוניברסיטת פלימות' מרג'ון שהיא המוסד המאמת שלנו בבריטניה. יש לנו דירוגים מצוינים בעקביות עבור איכות ההוראה החינוכית שלנו בכל הביקורות הציבוריות ובוגרים רבים הפועלים בתעשיות היצירתיות.

שיטה

מה מניע את הלמידה שלנו?

האמונה שלנו ש'גדולה גדלה לא נולדה' מעצימה את כל מה שאנחנו עושים. אנו מספקים לך תהליך למידה ופיתוח עצמי המאפשר לך לבנות את האני הטוב ביותר שלך ולמקסם את הגדולה הייחודית שלך.

תכניות התואר פורצות הדרך שלנו בנויות על למידה מבוססת פרויקטים. אנו משתמשים במודל חינוך מתקדם תוך עמידה בדרישות הקפדניות של אוניברסיטה בבריטניה. חינוך מתקדם מתמקד בבניית לא רק את הכישורים היצירתיים המומחים שלך אלא גם את הכישורים היומיומיים בעולם האמיתי שימשיכו לשנות את חיי היומיום שלך הרבה אחרי שהשארת את Catalyst מאחור.

אנו מאמינים שהלמידה הטובה ביותר כוללת לשים את הידיים על הציוד ולמקסם את משך הזמן שאתה מבלה ב'עשייה'. למידה דרך עשייה ושיתוף פעולה עם אחרים היא המפתח לשיטת Catalyst.

כמובן שגם התלמידים שלנו לומדים את התיאוריה התומכת ומעשירה את העשייה שלהם. אבל העשייה היא חשיבות עליונה ואנחנו חושבים שזה חלק מהחובה שלנו לספק להם לפחות חלק מעשרת אלפים שעות של תרגול מכוון שהמחקר של אנדרס אריקסון יציע שכולנו צריכים להפוך למומחה אמיתי.

קהילת למידה יצירתית מגוונת

כשאנחנו אומרים שקטליסט הוא מרחב בטוח לחלום בגדול, אנחנו באמת מתכוונים לזה. בטוח היא מילה בשימוש יתר בימינו, וכתוצאה מכך היא צריכה להגדיר אותה כראוי. במקרה הפשוט ביותר, לזה אנחנו מתכוונים. לא משנה מאיפה אתה בא (אמונה, תרבות, מגדר, צבע עור), אנו שואפים ליצור מרחב שבו אתה מרגיש חופשי להביע את עצמך כאדם יצירתי.

בתור התחלה, אנחנו מאכסנים יותר מ-75 לאומים שונים בבית הספר שלנו. זו קהילה בינלאומית באמת. אבל תמיד יש עוד עבודה לעשות. זה הר ללא פסגה.

הצוות שלנו ימשיך לטפס על ההר הזה ולבנות קהילה מכילה שמעשירה את כולנו ומאפשרת לתלמידים שלנו לפרוח הן כיוצרים והן כבני אדם.

זה משתרע על תהליך הקבלה שלנו. אין "התאמה נכונה" לאף אחד מהקורסים שלנו בפרט. הקהילה שלנו תהיה חזקה יותר ובעמדה טובה יותר לספר סיפורים המשקפים את העולם בו אנו חיים ואת העתיד שאנו רוצים ליצור יחד.

אנו מקדמים בברכה אנשים מכל הגילאים, האתניות, הזהויות המגדריות, היכולות הפיזיות, הדתות, הרקע החינוכי, המיקום הגיאוגרפי ומצבי החיים. הצטרפו אלינו וספרו לנו איך אנחנו יכולים לגרום לקהילה שלנו להרגיש כמו מרחב מאתגר אך בטוח גם עבורכם.

תכונות הקמפוס

במטרופולין המדיה היצירתי של ברלין, שמונה דקות בחשמלית מאוסטקרויץ על פני נוף תעשייתי של מפעלי בטון ותחנות כוח, מתחם הפונקהאוס האייקוני וההיסטורי מתנשא לעין.

הקמפוס שלנו על שפת הנהר ב-Funkhaus הוא חלק מהבניין ההיסטורי ששימש בעבר כבית לתחנת השידור של ה-GDR והיה אחד ממתחמי ריבוי האולפנים הגדולים בעולם בתקופת ברית המועצות.

המתקנים הסטנדרטיים בתעשייה שלנו בנויים מתוך מחשבה על דבר אחד: מקסום גישה 'מעשית' לעשות את מה שאתה אוהב. תחשוב על זה כמגרש המשחקים הטכנולוגי שלך.

תוכלו למצוא את הכל בפירוט בהמשך העמוד, אבל אם יש לכם זמן, הנה סקירה מהירה של הכל.

 • 31 אולפני הקלטות והפקה למוזיקה/קולנוע
 • 110 תחנות עבודה של Mac אודיו דיגיטלי טעונות במלואן
 • 9 תחנות עבודה למחשב VFX בעלות עוצמה גבוהה
 • אולפן סרטים גדול אחד עם מסך ירוק
 • 2900 פריטים הניתנים להזמנה כולל סינת'ים, מכונות תופים, מיקרופונים, קונסולות מיקס, קדם מגברים, FX, מקליטים בשדה, בקרי MIDI, חפיסות, CDJs, גיטרות, מגברים, פדלים, מערכות אלחוטיות, מצלמות, אורות, מכונות ערפל, ערכות פילטר, עדשות, פטיפונים ,
 • מטבח ידידותי עם קפה ותה חינם
 • מקומות אטמוספריים יפים מרובים
 • מיקום על שפת הנהר עם כסאות נוח ושמש חופשית

  קבלה

  מועדי יישום

  • מועד אחרון למועמדים הזקוקים לויזת סטודנט: יום שישי 29 במרץ 2024
  • מועד אחרון עדיפות: יום שישי 5 באפריל 2024
  • מועד אחרון לקורס קצר בקיץ: יום שישי 17 במאי 2024
  • מועד אחרון סופי: יום שישי 31 במאי 2024
  • בקשות מאוחרות: מיוני 2024 ואילך

  מועמדים אחרים (כולל אזרחי האיחוד האירופי/EFTA): אם אינך צריך ויזת סטודנט, אנו ממליצים בחום להגיש בקשה עד למועד האחרון המועדף שלנו (5 באפריל 2024) כדי לקבל את הסיכויים הטובים ביותר שלך להשיג מקום בקורס שבחרת. יש לך עד המועד האחרון שלנו (31 במאי 2024) להגיש מועמדות, למרות שאיננו יכולים להבטיח שעדיין יהיו מקומות פנויים. במידה והקורס מלא, תתווסף לרשימת המתנה.

  בקשות מאוחרות: אנו מקבלים רק בקשות מאוחרות מאלה שאינם זקוקים לאשרת סטודנט. אם עדיין נותרו לנו מקומות בקורס שבחרת, נוכל לקבל בקשות מאוחרות מיוני 2024 ואילך. במידה והקורס מלא, תתווסף לרשימת המתנה.

  איך ליישם

  בקשות לכניסה לקורסים שלנו בשנת 2024 נפתחו כעת. יש להגיש את כל הבקשות באופן דיגיטלי דרך פורטל הבקשות המקוון שלנו. לפני שתלחץ על הקישור, המשך לקרוא לקבלת מידע חשוב על דרישות הכניסה, תהליך הקבלה ומה תצטרך לכלול בבקשתך.

  טופס בקשה

  טופס הבקשה לקורס הקיץ הקצר הוא עמוד אחד בלבד. עליך למסור את הפרטים האישיים ויצירת הקשר שלך, וכן הצהרת מוטיבציה קצרה (250-300 מילים). אם אתה מגיש מועמדות לאחד מקורסי הקיץ שלנו ברמה בינונית או מתקדמת, הקפד לספר לנו על הניסיון הקודם שלך עם הנושא ותוכנות קשורות, אם רלוונטי.

  טופס הבקשה שלנו לתואר ראשון (תעודת HE ותואר BA) כולל 7 חלקים:

  • בחירת רמת קורס
  • בחירת קורס
  • פרטים אישיים
  • השכלה קודמת
  • תיק עבודות
  • היכרות אישית
  • תנאים והגבלות*

  טופס הבקשה שלנו לתואר שני (MA) כולל 7 חלקים:

  • בחירת רמת קורס
  • בחירת קורס
  • פרטים אישיים
  • השכלה קודמת
  • הצעת פרויקט MA
  • תיק עבודות
  • תנאים והגבלות*

  *על ידי לחיצה על "שלח" בסוף טופס הבקשה, אתה מסכים לתנאים וההגבלות שלנו

  דרישות כניסה

  גיל

  אין לנו מגבלת גיל עליון, אבל יש לנו גיל מינימלי: של 18. כדי להצטרף אלינו בשנת 2024, תאריך הלידה שלך חייב להיות לפני 31 בדצמבר 2006. אם אתה עדיין בן 17 בתחילת הקורס שלך , נצטרך טופס הסכמה מהורה או אפוטרופוס חוקי, אותו נבקש לאחר שנציע לך מקום.

  שפה

  כל הקורסים שלנו נלמדים באנגלית והמועמדים חייבים להפגין רמה שווה ל-IELTS 6. אנחנו לא מבקשים תוצאות רשמיות של הבחינות, אבל אנחנו נעריך את רמת האנגלית בבקשתך ובחומרי התמיכה שלך. איננו דורשים כישורי שפה גרמנית.

  חינוך

  קורס קיץ קצר: אין דרישה להשכלה

  תואר ראשון (בהצטיינות) / תעודת HE: סיום בית ספר תיכון ברמה שבדרך כלל תאפשר כניסה לאוניברסיטה במדינה שבה הושג. זה יהיה A-Levels בבריטניה ו-Abitur בגרמניה, למשל. אנחנו לא דורשים נושאים ספציפיים או זרמים אקדמיים.

  MA: תואר ראשון בדיסציפלינה רלוונטית, בציון הצטיינות (למשל 2:1 במערכת האוניברסיטאות בבריטניה).

  אם אתה בשנה האחרונה ללימודים, בין אם זה בתיכון או בקורס ברמה ג', אתה עדיין יכול להגיש מועמדות. במקום התעודה הסופית שלך, אנא שלח לנו תמליל של הציונים האחרונים או החזויים שלך. אם שפת המקור של זה אינה אנגלית או גרמנית, אנא כלול גם תרגום לאנגלית.

  מיקומים

  • Berlin

   Funkhaus Berlin Nalepastraße 18, 12459, Berlin

  שאלות