Keystone logo
Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

מבוא

Business Academy Aarhus מפתחת ומציעה תוכניות להשכלה גבוהה מוכוונות בפועל. עם יותר מ -5000 סטודנטים במשרה מלאה, 3,400 סטודנטים במשרה חלקית וכ -400 עובדים, אנו אחת האקדמיות לעסקים הגדולות בדנמרק.

Business Academy Aarhus הוא בית ספר למדעים יישומיים.

בכמה מדינות באירופה, זהו מונח בשפה האנגלית למוסדות להשכלה גבוהה. תוכניות התואר שאנו מציעים מתמקדות בתארים יישומיים.

בדומה לאוניברסיטאות, אנו מספקים הן תוכניות לתואר ראשון ויכולים להעניק תארים אקדמיים, אך איננו מעניקים תואר שני או דוקטורט.

בנוסף לכך, אנו מציעים גם השתלמויות ותכניות חלקיות ברמת התואר הראשון וקורסים קצרי מועד לאנשים שצריכים לחזק את כישוריהם בעבודה (רק בדנית).

התוכניות שלנו משלבות תיאוריה עם תרגול.

אנו מתעדפים שכר לימוד בצוותים קטנים, עבודה קבוצתית, עבודת פרויקטים, שיתוף פעולה עם התעשייה, מקרים מציאותיים והתמחות חובה. מדי שנה יותר מ -300 מתלמידינו יוצאים לחו"ל לחלק מתוכניותיהם.

פיתוח והשלמת תוכניות חייבים ליצור ערך לסטודנטים וחברות כאחד. עם זאת, אנו עושים מאמץ ייעודי ליישם את כישורינו ביחס לפרויקטים ספציפיים של חדשנות ופיתוח במאמץ משותף עם חברות שותפות.

ניסיון של מספר שנים בהשכלה גבוהה

Business Academy Aarhus נוסדה ב -1 בינואר 2009. היא נוצרה כמיזוג בין תוכניות השכלה גבוהה ממכללת העסקים Aarhus, Aarhus Tech ו- JU (בית הספר החקלאי). חלק מהתוכניות שלנו מוצעות היום בשיתוף עם בית הספר להנדסה ימית וטכנית של ארהוס.

Pathway גמיש להשכלה גבוהה

בחירת תוכנית היא החלטה מרכזית בחיים, ולא תמיד ניתן לברר איזו תוכנית מתאימה לך.

Business Academy Aarhus , האוניברסיטה למדעים יישומיים, אנו מציעים הן תוכניות תואר במקצוע האקדמיה (תואר AP) והן תוכניות תואר ראשון. תוכנית תואר AP מתאימה לשנתיים הראשונות של התואר הראשון. התוכנית מספקת כשירות בפני עצמה אך עשויה גם להיות דרך דינאמית להשכלה ארוכה יותר. לכן יש לך אפשרות להיכנס לחיי העבודה ישירות לאחר בחינות הגמר שלך, או שתוכל להמשיך את לימודיך עם תואר ראשון באחת מתוכניות הטופ או במוסד אחר בדנמרק או בחו"ל.

לומד באקדמיה

כאשר אתה יוצא לתוכנית להשכלה גבוהה, אתה גם מקבל את האחריות ללמידה שלך. הניסיון שלנו הוא שאתה לומד הכי הרבה כאשר אתה מעורב באופן פעיל בהוראה. אנו מספקים לך את ההזדמנות להיות מעורבים באופן פעיל באמצעות שיעורים קטנים של כ -30 סטודנטים ובאמצעות עבודות פרויקטים ומחקרי מקרה, שהם מרכיבים משמעותיים בכל התוכניות.

כל התוכניות שלנו מקושרות קשר הדוק לתעשייה. לכן אנו משלבים תיאוריה ופרקטיקה ובעיקר מלמדים את חלקי התיאוריה שבהם תוכל להשתמש מאוחר יותר בחיי העבודה שלך כדי לפתור בעיות מעשיות. ביקורים בחברות והרצאות אורח הם אפוא חלק חשוב בכל התוכניות והפרויקטים שלנו, ופרויקטים של בחינות גמר מבוססים בדרך כלל על בעיות מעשיות בחברות ספציפיות. יש בערך 18-25 שעות לימוד בשבוע. מספר שעות הלימוד משתנה משבוע לשבוע ומתכנית לתוכנית.

הקריירה שלך מתחילה בחינוך שלך

לא משנה אם אתם מחפשים התמחות או העבודה הראשונה שלכם לאחר סיום הלימודים, Business Academy Aarhus יכול לספק לכם את ההשראה, הכלים והסיוע הדרושים לכם. כתלמיד באקדמיה, אתה יכול להשתתף בקורסים וסדנאות שונות כגון עזרה ליישומים, קורות חיים וראיונות עבודה. אנו מספקים גם סיוע וייעוץ פרטני.

עולם של הזדמנויות

השגת עבודה טובה לאחר סיום הלימודים היא מטרתם של רוב תלמידי האקדמיה. חלק מהסטודנטים, לעומת זאת, בוחרים ללמוד יותר ולשלב עבודה עם קורס במשרה חלקית וחלקם בוחרים להמשיך את לימודיהם במשרה מלאה בדנמרק או בחו"ל באחד ממוסדות החינוך הרבים איתם יש לנו הסכמי הכרה בקורס. תוכל לקרוא עוד על עבודה והזדמנויות לימוד נוסף בתיאורים של כל תוכנית.

הכינו את העתיד להתמחות שלכם

כסטודנט Business Academy Aarhus , תוכל לקחת חלק בהתמחות חובה בה תוכל להשתמש בידע שלך בפועל. התמחות זו (בדרך כלל 3-5 חודשים) תעניק לך הזדמנות לחוות:

  • למידה רלוונטית מהחיים האמיתיים בחברה
  • רשת וניסיון שעשויים להוביל לעבודה בעתיד
  • עבודה בחברה בינלאומית

בכל שנה Business Academy Aarhus משתפת פעולה עם יותר מ -1000 חברות בדנמרק ומחוצה לה, למשל, קרלסברג, איקאה, בנק Nordea, נובו נורדיסק ופורשה ארה"ב.

התמחות בחו"ל

אתה יכול לבחור לקחת את ההתמחות שלך לכל מקום בעולם, ובתוך אירופה תוכל לקבל מענק Erasmus כדי לכסות את העלויות הכרוכות בלקיחת ההתמחות שלך במדינה זרה. ב- Business Academy Aarhus אנו משתפים פעולה עם ארגונים וחברות כדי לסייע בהתמחות למשל במלזיה, שנחאי, קנדה וטנזניה.

מיקומים

  • Aarhus

    Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences Sønderhøj 30, 8260 Viby J, Aarhus

    שאלות