Keystone logo
© Tufigno Photo Services
Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

מבוא

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

Advenio eAcademy הוקם בשנת 2013, הוא מוסד להשכלה גבוהה (HEI) שבסיסה במלטה, (מספר רישיון MFHEA: 2013-FHI-0006), הפונה לקהל לקוחות בינלאומי של נותני שירותים חינוכיים ותלמידים נבונים.

Advenio eAcademy הוא מוסד להשכלה גבוהה (HEI) שבסיסה במלטה, (מספר רישיון MFHEA: 2013-FHI-0006), הפונה לקהל לקוחות בינלאומי של נותני שירותים חינוכיים ותלמידים נבונים. זה מספק את האפשרות למוסדות החינוך המשתתפים ולארגוני ההדרכה לעבור מעבר למגבלות השטח הפיזי. זה מאפשר להם לאמץ קמפוס וירטואלי המאפשר פיתוח ופריסה של תוכניות חינוך והדרכה משוכללות שבאמת מוסיפות ערך לסטודנטים.

Advenio eAcademy הוא המוסד להשכלה גבוהה ראשון (HEI) במלטה המורשה על ידי רשות ההשכלה הגבוהה והמלטה של מלטה (MFHEA), המספק קורסים מוסמכים מקוונים. פלטפורמת הלמידה האלקטרונית בה נעשה שימוש היא פתרון EBLearn עטור הפרסים שפותח ומתוחזק על ידי מערכות E-Business, זרוע פתרונות האינטרנט של AllSecure Ltd. EBLearn מספקת ספריות משאבים, מצגות אור-ווידיאו ווידאו, יכולות פורום וויקי, ומשלבת וידאו מתקני ועידה המאפשרים מפגשי אימון או הדרכה אחד לאחד או אחד לרבים.

פלטפורמת EBLearn מספקת קמפוס וירטואלי המאפשר פיתוח ופריסה של תוכניות חינוך והכשרה משוכללות שבאמת מוסיפות ערך לסטודנטים ולבעלי העניין. קריטית להצלחתה של Advenio eAcademy היא הגישה ממוקדת הסטודנטים שאומצה בכל פעולותיה. הוא מונע על ידי צוות של אנשי מקצוע שנחוש לרתום את הטכנולוגיה ואת הרשתות השותפות כדי לפתח ולהעביר תוכניות איכותיות בעלות וזמן בצורה יעילה, מה שמבטיח ערך מוסף לסטודנטים. מאז הקמתה, Advenio eAcademy היה בעל רקורד של שיתופי פעולה בינלאומיים כדי לחפש שיטות עבודה מומלצות בתחום הלימוד.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

בשנתיים האחרונות Advenio eAcademy שיתופי פעולה ושותפויות אסטרטגיות עם בעלי עניין מרכזיים כמו רשות התקשורת במלטה, מכון מלטה לצלמים מקצועיים, SOS מלטה ו- TradeMalta בפיתוח והעברת חינוך מקוון באיכות גבוהה. Advenio eAcademy ממשיכה לחפש שותפויות מקומיות ובינלאומיות לשיתוף פעולה עם מכונים להשכלה גבוהה ושותפים מסחריים המבקשים לנצל ולמנף את כוח הלימוד כדי להוסיף ערך לקבוצות הסטודנטים הבוגרות השונות.

הסמכה והסמכה

הקורסים המוצעים על ידי Advenio eAcadeny נחשבים על ידי רשות ההשכלה הגבוהה והשכלה גבוהה במלטה כשווים למסגרת הכישורים של מלטה במסגרת מסגרת הכישורים האירופית. מסגרת הכישורים של מלטה (MQF) מסייעת בהפיכת מערכת ההסמכות של מלטזיה לקלה יותר להבנה ולסקירה, ושקופה יותר ברמה הלאומית והבינלאומית. זהו גם כלי הפניה המסייע בתיאור והשוואה בין כישורים ארציים והן זרים כדי לקדם איכות, שקיפות וניידות של כישורים בכל סוגי החינוך.

היא מתייחסת בעיקר למסגרת הכישורים האירופית (EQF) וכן למסגרות הכשרה אחרות שאינן אירופיות. רמות ההתייחסות מקלות על הבנת מה שלומד בעל הכשרה הקשורה למסגרת הכישורים של מלטה יודע, מבין ומסוגל לעשות.

Advenio eAcademy מוכרים גם באיחוד האירופי באמצעות נקודות הזכות ECTS המוקצות לכל קורס. הסמכת הקורס מספקת אבטחת איכות והכרה בקורס בתוך האיחוד האירופי.

MFHEA פועלת כמתווכת בין הממשלה לבין מוסדות ההשכלה הגבוהה הרלוונטית וביצעה בהצלחה דיאלוג מובנה, באמצעות סדרה של התייעצויות קבועות עם כל בעלי העניין לצורך קבלת הצעות, המלצות וטיפול בדאגות למגזר. אלה ישמשו כקלט לפיתוח אסטרטגיות לאומיות.

נקודות זכות ב- ECTS משמשות כמדיניות אבטחת איכות הקובעת נקודת התייחסות להכרה ולהערכה. ההכרה בזיכויים מאפשרת ללומדים לקבל הכרה בתוצאות הלמידה שהושגו במדינות שונות ללא צורך בהערכה מחודשת.

ECTS היא מערכת אשראי המבוססת על הישגי הלמידה ועומס העבודה בקורס, סטודנטים יכולים להעביר את נקודות הזכות שלהם ECTS מאוניברסיטה אחת לאחרת, כך שהם יתווספו לתרום לתכנית או להכשרה של האדם. לכן עם הצגת התעודה המוסמכת, למעסיקים תהיה תמונה ברורה יותר של הישגי התלמיד במסגרת הכישורים הלאומית והאירופית.

פלטפורמת למידה אלקטרונית - eB-Learn

מאז 2003, E-Business Systems במלטה עובדת על פיתוח ושיפור פלטפורמת הלמידה האלקטרונית שלה, EBLearn. פלטפורמה זו מספקת גישה מאוד ידידותית למשתמש בלמידה מעורבת. זה מאפשר שילוב חלק של סביבות הכיתה המסורתיות עם הווריאציות המקוונות המודרניות יותר. המערכת מאפשרת גמישות מלאה לרישום הסטודנטים, וזה אטרקטיבי במיוחד עבור סביבות למידה פנימיות. באופן זה התלמידים יכולים להירשם לכל תוכנית, אשר תכלול מספר קורסים שכל אחד מהם כולל מספר מודולים בכל קורס. לחלופין הם יכולים לבחור להירשם לקורס פרטני במסגרת תוכנית, או שהם יכולים גם לבחור להירשם למודולים ספציפיים בקורסים בודדים של תוכנית. EBLearn היה הזוכה בפרס e-Biz הלאומי של רשות התקשורת במלטה 2011 לשימוש הטוב ביותר בטכנולוגיה בחינוך והכשרה. EBLearn שונה מרוב יישומי הלמידה האלקטרונית בשוק, מכיוון שהוא ניתן להתאמה אישית גבוהה וכולל מתקנים נרחבים ללמידה עצמית או למידה קבוצתית בתוך המערכת, שניתן להגדיר כך שיתאימו בצורה הטובה ביותר לסגנון הלמידה ולמתודולוגיית הלמידה של המוסד המסוים. . EBLearn הוא פיתרון מפתח לארגונים המחפשים פתרונות חדישים בכדי לשפר את חוויית הלמידה של משתתפיהם. EBLearn מוצע על בסיס תוכנה כפתרון (SaaS), מה שאומר שלקוחות לא צריכים להשקיע בחומרה או בצוותי תמיכה טכנית כדי להפעיל את המערכת. זה מבטיח שליטה הדוקה יותר בהוצאות ושימוש יעיל יותר במשאבים. החידושים והיתרונות של ההיצע ניתן לסכם את ההיבטים החדשניים באופן הבא:

• גמישות מלאה בתכנון ופיתוח חומר תוכן לקורסים מבוססי כיתות מסורתיות, לקורסי למידה משולבים (כולל שילוב של שיעורי שמע חזותיים אינטראקטיביים או מוקלטים באינטרנט ושיעורי כיתות מסורתיים) או לקורסים מקוונים (הכוללים רק חומר מסמך ואודיו זמין באינטרנט).

• גמישות מלאה בתפעול המערכת מאחר והיא מסופקת על בסיס SaaS המאפשרת יכולת הרחבה מהירה והמשכיות עסקית חזקה ופתרונות גיבוי להתאוששות מאסון.

• גמישות מלאה בניהול התוכניות עם כלים עוצמתיים לניהול קורסים העומדים לרשות המנהלים כדי לאפשר להם להשתמש בנתוני מערכת EBLearn כדי לפעול באופן יזום לשיפור שיעורי ההשתתפות והסיום הכוללים של הקורסים. EBLearn תומך בלמידה שיתופית, חונכות / חונכות מקוונת, סיוע וירטואלי, הערכה מקוונת וטיפול במסמכים חכמים. פלטפורמת EBLearn שונה מרוב יישומי הלמידה האלקטרונית בשוק, מכיוון שהיא ניתנת להתאמה אישית וכוללת מתקנים נרחבים ללימוד עצמי או למידה קבוצתית בתוך המערכת. ניתן להגדיר את אלה כך שיתאימו בצורה הטובה ביותר לסגנון הלמידה ולמתודולוגיית הלמידה של המוסד המסוים.

ניתן לסכם את ההיבטים החדשניים באופן הבא:

• גמישות מלאה בתכנון ופיתוח של חומר תוכן;

• גמישות מלאה בתפעול המערכת מכיוון שהיא ניתנת על בסיס SaaS המאפשרת מדרגיות מהירה ו המשכיות עסקית חזקה ופתרונות גיבוי להתאוששות מאסון;

• גמישות מלאה בניהול התוכניות עם כלים רבי עוצמה לניהול קורסים העומדים לרשות המנהלים על מנת לאפשר להם להשתמש בנתוני המערכת כדי לפעול באופן יזום לשיפור קורס הסטודנטים הכולל.

160746_Eblearn.JPG

מיקומים

  • Malta Online

    33/4 Abate Rigord Street, Ta Xbiex,, XBX 1128, Malta Online

שאלות