Keystone logo
© TESS
École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

מבוא

אודות École Intuit.Lab

Ecole intuit.lab, מומבאי הוא מכון חינוכי צרפתי לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית. הוא הוקם יחד בשנת 2011 על ידי פטריק פליסס, קלמנט דרוק ופרדריק לאלנדה. החזון של ותיקי התעשייה הללו הוא לבנות תרבות ולא רק בית ספר. תרבות שבה המוחות היצירתיים מקבלים את החופש לחדש, ליצור ולהיות חלק ממהפכה עיצובית.

כיום, אנשי מקצוע מלומדים מכל התחומים מבינים את תפקיד העיצוב בעתיד. טכנולוגיה ועיצוב יחד מובילים את העולם באמצעות השינוי המונומנטלי ביותר שלו, ואתם יכולים להיות חלק מהתנועה הזו.

אתה לא סתם רוצה לחשוב, לעשות, לשבור ולחשוב שוב? ב- intuit.lab, הסקרנות שלך, האנרגיה והתשוקה שלך ליצירה חשובים ביותר. אז בואו לחקור חשיבה יצירתית עמוקה עם אמנים ומעצבים מעוררי השראה מרחבי העולם.

הצטרפו אלינו, להיות חלק מליגת העיצוב העולמית ותמצאו את מקומכם בה.

128537_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

עיצוב בהודו

תיאוריה ולמידה מעשית נפגשים יחד לחוויה חינוכית מעוררת.

היסטוריה הייתה שם נרדף לאמנות. עם זאת, עדויות המגע האסתטי בסביבה ההודית הולכת וגוברת בכל יום שעובר. לחיות עם יופי זה הרגל שיש להקל עליו מגיל צעיר. רק כאשר נושא הטעם הטוב נלקח ברצינות, ההתפתחות הכלכלית והחברתית בהודו יכולה להתרחש בצורה נהדרת.

ובכל זאת, כשאנחנו מדברים על שינוי, שום זמן אחר לא היה טוב יותר מהרגע הנוכחי. הקמת בית הספר העיצובי הצרפתי הראשון, école intuit.lab במומבאי, היא צעד בכיוון השיפור הניכר הנדרש בתחום החינוך הקשור לעיצוב גרפי, אומנות ופרסום.

בעוד ששיתוף פעולה של צרפת והודו מייצר תחנת כוח תרבותית, חשוב שהודו תראה את צרפת כאל מדינה שכדאי לחקות אותה כשמדובר בגאווה במורשת, אמנות ותרבות משלהם - הלך הרוח המשקף בעיצוב העכשווי הצרפתי.

Ecole intuit.lab השיגה הצלחה בכך ששילבה חשיפה מקצועית בתכנית הלימודים האקדמית - תפקיד נחוץ עד כה שהיה פנוי עד כה, בסביבה העיצובית וחינוך האמנות בהודו.

הנה מצפה לגל חדש בחינוך לעיצוב.

מוכנים לתעשייה

בעזרת השכלה בתחום העיצוב, הדיגיטל והיצירתיות אנו הופכים את התלמידים לסוג המקצוענים שהתעשייה זקוקה להם.

עם שוק משגשג ועושר גובר, הודו היא הסביבה המושלמת עבור מותגים ומוצרים לשגשג. הזדמנויות השיווק, המיתוג והתקשורת שהתקבלו הם מהעשירים בעולם ומספקים את התפאורה האידיאלית עבור אנשי מקצוע בתחום העיצוב.

עם ההשפעה הגוברת של הפלטפורמות הדיגיטליות בחיינו, התרבות הדיגיטלית הפופולרית צמחה בהודו. המשמעות היא שהמדיום הדיגיטלי פותח מכלול של אפיקים מרגשים עבור מעצבים. זו הסיבה שאנחנו מאמנים את תלמידינו להיות מיומנים ומיומנים בעיצוב וחשיבה דיגיטלית.

Ecole intuit.lab מבין את הפוטנציאל של השוק ההודי ומחויב ליצור סטודנטים מוכנים לתעשייה כדי לענות על צרכי השוק האדירים. אנו משיגים זאת על ידי הטמעת חשיפה מקצועית ואמיתית של התלמידים לתכנית הלימודים האקדמית. באמצעות פקולטות מקצועיות שנבחרו בעבודת יד, סדנאות שבועיות וחודשיות, תכניות חילופי דברים כמו גם סטאז 'מקומי ובינלאומי, אינטואיט .lab מוודא שכל סטודנט שיוצא מהקמפוס שלנו יהיה מוכן לעולם המקצועי.

הכישרון המוכן בתעשייה זה מה שמכניס את הכתף école intuit.lab לכתפיים מעל מכונים אחרים.

בינה יצירתית

ללמוד להשתמש בכישרונות שלך

בינה יצירתית היא לב לבנו של ההוראה שלנו. זה הידע המשותף שאנשים יצירתיים צעירים משתמשים בו כדי להפוך למעצבים או לבמאי אמנות.

האתגר העיקרי עבור מעצב הוא ללמוד להשתמש באנרגיה היצירתית שלהם בצורה מושכלת; לנתב ולשלוט בזה. הסתגלות להתגברות על סוגיות, להיעזר בתרבות וידע אישי ולעשות בחירות נבונות, למצוא פתרונות אטרקטיביים, קונקרטיים ומדהימים.

אינטליגנציה יצירתית היא גישה ומייחדת את המומחים בתחומם ויודעת לתרום למיטב יכולותיהם. מעבר לידיעה פשוטה זה אומר לאמץ גישה מקורית ורלוונטית. חיוני שתמצא את התמונה הנכונה, בנוסף לכך שהיא דימוי מושך. לפי הדימוי הנכון, אנו מתכוונים ל"הפקה חזותית הגיונית ", השואבת את כוחה מהשתקפות בהקשר נתון, מחזון מסוים, או אפילו על פי עקרונות אתיים מסוימים. פניה / ביטול ניתוק

128552_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

גישה אקדמית ומקצועית לחינוך

« École Intuit.Lab הוא בית ספר לעיצוב השואף לגשר על הפער בין למידה תיאורטית, אקדמית ויישומים מעשיים ומקצועיים»

תוכנית הלימודים מתפתחת כל העת על מנת לעמוד בקצב טכנולוגיות משתנות, סטארטאפים מתפתחים וכדי ליצור חוויה חדשנית בעיצוב.

מעבדת אינטואיט שואפת להכניס סביבה המלווה את עצמה להבנה מרוכזת של עיצוב באמצעות:

 • מספר מטלות חיות עם אינטראקציה עם לקוחות, מחקר ואסטרטגיה
 • זריזות ויכולת הסתגלות במעבר עם הזמנים

מכללה בקנה מידה אנושי

בשל גודלו האנושי, בית הספר intuit.lab הוא מכון חם המציע לאינטואיצים. פתרונות בהתאמה אישית עם מורים ומנהלים שמעורבים בכך.

עבור סטודנטים, école intuit.lab הוא יותר ממכללה: זהו מקום של הגשמה, אמולציה יצירתית, דיאלוגים מעשירים עם אנשי מקצוע. מקום מפגש, בו החיים נראים.

מלבד קורסים ברמה גבוהה, נוצרות חברויות חזקות, המטופחות על ידי עבודת צוות המונעת על ידי החיים הפעילים והעולם האמיתי. רגעים אלה של יצירה קבוצתית הם יקרים. הם מוסיפים לשיעורים גיבוש צוות אמיתי ואוכל למחשבה על ידי חילופי הדברים. רוח האינטואיט 'ecole.lab היא יצירתית, הרפתקנית ופתוחה לעולם.

ברוך הבא לשלושת הקמפוסים שלנו

Intuit.lab מומבאי

גלה את היצירתיות שלך בעיר שתעורר אותך. שבו ליד הים או טיילו בשבילים ההיסטוריים. העיר מבעבעת בכישרון וכך גם הקמפוס שלנו, שנמצא בפרבהאדי, ליבה של העיר מומבאי. בקמפוס אגדות עיצוב ופרסום עולמיות הפוקדות אותו, מקיימים אינטראקציה עם התלמידים ומחנכים אותם על העולם המקצועי.

לסטודנטים יש גם הזדמנות ללמוד ממאסטרו הפרסום העולמי, ראווי דשפנדה, מייסד קמפוס מומבאי שלנו. וגם לראות אותו בפעולה במשרד הפרסום הדינמי המשולב שלו, Whyness Worldwide, שהוצב ליד הקמפוס שלנו.

Intuit.lab פריז

הקמפוס הראשון שלנו ברחבי העולם, intuit.lab, פריז, הוא חלומו של כל מעצב שואף.

בבית הספר צוות הוראה עם מורים ואנשי מקצוע שמחיאות כפיים מעולם הפרסום. סטודנטים הלומדים בבירה הצרפתית חיים בסביבה דינאמית ורב תרבותית. הם נהנים מהפוטנציאל התרבותי יוצא הדופן של העיר, הנגיש בקלות מבית הספר בגלל מיקומו המרכזי.

יתרון נוסף הוא גישה למאגר מקומות עבודה שאין כמוהו בעיר היצירתית המבוקשת ביותר.

Intuit.lab Aix-en-Provence

בית הספר intuit.lab באקס-אן-פרובנס מאפשר לתלמידים ליהנות מלמידה ללא תחרות וחווית מגורים מעשירה בעיר מלאה בחיים. הקמפוס מתמקד בדרישות האקדמיות של עולם האמנות העכשווית ובונה שיטות להכנת התלמידים אליו.

הצוות מורכב ממורים ואנשי מקצוע המבינים את הבעיות האמיתיות של הענף ועוזרים לתלמידים לבנות מערכות יחסים חזקות באזור ובינלאומי.

מיקומים

 • Paris

  90, rue de Javel 75015 Paris, , Paris

 • Aix-en-Provence

  17, Rue Lieutaud 13100 Aix-en-Provence, , Aix-en-Provence

  • Mumbai

   DGP House, 4th Floor, 88C, Old Prabhadevi Road, Prabhadevi 400025 Mumbai, Maharashtra, India, , Mumbai

  שאלות