Keystone logo
צ'ילה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור קורס אקדמי תוכניות ב צ'ילה 2024

מספר מוסדות: 65
  • Trece Norte, צ'ילה

  World Wide Chile הוא צוות רב תחומי שבו האהבה למדינה שלנו היא הכוח המניע לספק חוויות ייחודיות לאלה המבקרים אותנו תוך התמקדות בהעברת העושר של צ'ילה באמצעות תוכניות טבילה תרבותית המציגות את צ'ילה ואנשיה כפי שהיא. זהו המנגנון שאיפשר לנו במשך יותר מעשר שנים לספק חוויות ייחודיות שחיזקו את הלמידה של המבקר והקשרים עם התרבות שלנו, והשיגו מערכות יחסים מוצקות בין זרים וצ'יליאנים. האפשרויות המאפשרות לנו להשיג מטרה זו הן תוכניות ההתמחות, ההתנדבות, הלימוד והטיולים שהמבקרים שלנו לוקחים במהלך שהותם בארצנו.

  • Providencia, צ'ילה

  ללמוד בחו"ל באוניברסיטאות ובתי ספר יוקרתיים ViveCampus היא הסוכנות המובילה המייצגת מוסדות חינוך ברחבי העולם. ViveCampus מייצגת רשמית מאות תוכניות הזמינות לסטודנטים בינלאומיים. אנו מסייעים לך בחינם לאורך כל תהליך ההרשמה ואתה מבצע תשלומים ישירות למוסדות. קורסי אנגלית, תעודות, תוכניות לתואר ראשון ושני במדינות כגון: אוסטרליה, קנדה, ארצות הברית, אנגליה, אירלנד, ניו זילנד, בין יעדים נוספים. באתר שלנו תמצא מידע אודות התאריכים והעלות של התוכניות במהלך 2021 - 2022. בצ'ילה, ל- ViveCampus יש משרד הממוקם בסנטיאגו, שם נוכל לעזור לך בכל השאלות שלך באמצעות דוא"ל, צ'אט או טלפון. אנו משתתפים גם בירידי לימוד בחו"ל, המתקיימים בדרך כלל בעיר סנטיאגו שבצ'ילה.

  • Providencia, צ'ילה

  אנו אוניברסיטה משתתפת המורכבת מעובדים, סטודנטים ובוגרים, אוטונומיים ועצמאים, פלורליסטים ומחויבים לציבור. אנו תורמים באופן ביקורתי לפיתוח הידע של מדעי החברה, האמנויות, מדעי הרוח, הפדגוגיה ותחומי ידע אחרים ועבודה מדעית ומקצועית, בתחומי ההוראה, המחקר, היצירה האמנותית והקשר עם הסביבה, בהתאם הדרישות של עולם גלובלי שנצפה מאמריקה הלטינית ותורם בקנה מידה מקומי, אזורי ולאומי. אנו מכשירים בוגרים ואנשי מקצוע מצוינים עם נקודת מבט בין -תחומית, המחויבים להכלה ולשינוי חברתי, בקידום והגנה על זכויות אדם, דמוקרטיה וצדק.

  • Huechuraba, צ'ילה

  Universidad Mayor היא להכשיר אנשים באמצעות ניסיון חינוכי המעודד התנהגות אתית, גישה של יזמות, חדשנות, מנהיגות וכבוד למגוון התרבותי והחברתי. לשם כך, הוא מלמד תוכניות מצוינות לתואר ראשון ושני ומבצע פעילויות לדור, ביטוי והפצת ידע התורמות לקהילה הלאומית בתחום התרבותי, החינוכי, החברתי והכלכלי, בהתחשב בהקשר של עולם גלובלי. העולם והנורמות של ההקפדה המדעית.

  • La Serena, צ'ילה

  משימתה של מטרת אוניברסיטת לה סרנה היא לטפח, לייצר, לפתח ולהעביר ידע מעולה בתחומי הידע ותחומי התרבות השונים, באמצעות הוראה, מחקר, יצירה, חדשנות, הרחבת אוניברסיטה והקשר עם הסביבה. כמאפיין ייחודי משלה במשימתה, על אוניברסיטת לה סרנה לתרום לצרכי האינטרסים הכלליים של החברה, ולשתף פעולה כחלק בלתי נפרד מהמדינה בכל אותן מדיניות, תוכניות ותכניות המקדמות תרבות פיתוח, חברתי, טריטוריאלי, אמנותי, מדעי, טכנולוגי, כלכלי ובר קיימא במדינה, ברמה הלאומית והאזורית, עם נקודת מבט בין -תרבותית. כמו כן, כאלמנט מכונן ובלתי נמנע של משימתה, על האוניברסיטה להניח בשכלת מצוינות את הכשרת אנשים בעלי רוח ביקורתית ורפלקטיבית, המקדמים דיאלוג רציונאלי וסובלנות, ותורמים לזיוף אזרחות בהשראת ערכים אתיים, סולידריות דמוקרטית, אזרחית וחברתית, מכבדת זכויות אדם, שוויון מגדרי, עמים ילידים וסביבה. על האוניברסיטה לקדם שלסטודנטים שלה יהיה קשר עם הדרישות והאתגרים של המדינה והאזור שלה במהלך ההכשרה המקצועית שלהם. אוניברסיטת לה סרנה מכירה, מקדמת ומשלבת כחלק מעבודתה את תפיסת עולמם של העמים הילידים המתיישבים באזור ההשפעה האזורי שלה.

  • Santiago Metropolitan Region, צ'ילה

  אוניברסיטת ברנרדו או'היגינס היא אוניברסיטה צ'ילנית אוטונומית פרטית, שנוסדה במרץ 1990 ובהשראת המחשבה של או'יג'יניאן. הבית המרכזי שלה ממוקם בסמוך לפארק או'היגינס, בקומונה סנטיאגו. כרגע הוא מוסמך על ידי הוועדה הלאומית להסמכה (CNA-צ'ילה) לתקופה של 4 שנים (לכל היותר 7), מיולי 2018 עד יולי 2022. הוא מדורג 35 בין האוניברסיטאות הצ'יליות לפי הסיווג הוובומטרי של CSIC (יולי 2017). היא גם נמצאת במקום ה -27 בדירוג הכללי, והעשירית מבין האוניברסיטאות הפרטיות שאינן קרוצ'ה על פי אמריקה אקונומיה 2019. בתוך האוניברסיטאות הצ'יליאניות היא גם מדורגת במקום ה -13 מבין כל האוניברסיטאות במדינה; במקום ה -55 באמריקה הלטינית והחמישי מבין הארגונים הפרטיים הצ'יליאנים בדירוג מוסדות סקימגו 2020. באופן דומה, בשיתוף עם כל אחד מהמימדים המרכיבים את המוסד, ומהווה חלק מהמחויבות המתמדת לרדיפת מצוינות בחינוך גבוה, אוניברסיטת ברנרדו או'היגינס מייחסת לתרגול 2021.

  • Los Andes, צ'ילה

  המכון המקצועי ליברטדור דה לוס אנדס הוא מוסד להשכלה גבוהה שהוסמך לפעול ב- 22 בדצמבר 1981 על ידי משרד החינוך באמצעות צו פטור מס '292, אשר עודכן ב -8 ביוני 1993. בהיותו המכון הראשון של השכלה גבוהה תוקם ברמה האזורית והשנייה ברמה הארצית. ב- 27 ביוני 2003 השיגה ה- IPLA אוטונומיה מלאה להעניק כל מיני תארים מקצועיים בהתאם לחקיקה המסדירה אותה.

  • Providencia, צ'ילה

  אודות Learn chile Learn chile היא רשת של מוסדות להשכלה גבוהה, המורכבת מיותר מעשרים אוניברסיטאות ומכוני הכשרה טכניים מקצועיים הנתמכים על ידי מדינת צ'ילה באמצעות ProChile, במטרה לקדם את הבינלאומיות של ההצעה האקדמית של צ'ילה ולקדם את מדינה כיעד מצוין לסטודנטים בינלאומיים. Learn chile נולד בשנת 2013, והיה הרשת הצ'יליאנית העיקרית לקידום חינוך שלישי ברמה בינלאומית. הוא הוצג כסיפור הצלחה במדינות כמו ברזיל, אקוודור, פנמה, פרו וקולומביה.

  • Viña del Mar, צ'ילה

  בית הספר המודרני למוסיקה ולמחול נוסד בשנת 1940 על ידי הפסנתרנים אלנה וייס ורנה אמנגואל, ששינו את החינוך המוזיקלי בצ'ילה באופן קיצוני באמצעות הקמת תוכניות לימוד סטנדרטיות, תוכניות ומערכות הערכה, ובכך יצרו הקשר אקדמי להכשרה. של מוזיקאים בארץ. בתחילת דרכו לימד בית הספר המודרני למוסיקה ולמחול שיעורי פסנתר, הרמוניה ותיאוריה וכן ויולה וכינור בניהולו של המאסטרו זולטאן פישר. במהלך תקופה זו הוכנסו מערכות מתקדמות -כמו טכניקת Arrau בפסנתר -, הרפרטואר הורחב וחשיבות הניקוד המקורי הודגשה, וביססה תחושת ביצוע עכשווית שנמשכת עד היום. מאז, נגני בית הספר המודרני מקבלים הכשרה המאפשרת להם להתמודד עם מצוינות עם כל תרחיש בצ'ילה או בחו"ל.

  • Santiago Metropolitan Region, צ'ילה

  מאז שהוקם בשנת 1968, כ"מחלקת אוניברסיטת עובדים ואיכרים ", חברת Duoc UC עברה דרך ארוכה של גיבוש והפכה לאחד ממוסדות המפתח בחינוך מקצועי טכני גבוה יותר בצ'ילה. עם יותר מ -50 שנות היסטוריה וההסמכה המוסדית הגבוהה ביותר מזה שבע שנים, כל מי שמשתתף בדואוק UC יכול לומר בגאווה כי אלפי טכנאים ואנשי מקצוע, התורמים היום להתפתחות הכלכלית של צ'ילה, הוכשרו באחד 9 בתי ספר ויותר מ -70 קריירות נוכחיות, נוכחים ב -18 המטה שלה באזור המטרופוליטן, ולפראייסו, ביוביו, לה אראוקניה ולוס לאגוס. תלמידי Duoc הפרויקט החינוכי של Duoc UC המציע גיבוש נוצרי ואינטגרלי, מאפשר לתלמידיו לפתח את היכולות, הכישורים והערכים שלהם בצורה המקסימלית, ולהפוך אותם לאנשים ואנשי מקצוע טובים יותר המוכנים להכנס לחברה העולמית. מסלול המצוינות שדואוק UC רוצה ללכת מסומן על ידי חינוך שבמרכזו אנשים, התרומה להתפתחות המדינה, החיבור עם הסביבה והחיפוש המתמיד אחר שינוי חברתי.

  • Santiago, צ'ילה

  האוניברסיטה הטכנולוגית של צ'ילה INACAP היא חלק מתת המערכת של האוניברסיטה, היא מוסמכת למשך 3 שנים בתחומי ניהול מוסדי, הוראה לתואר ראשון והקשר עם הסביבה.

  • Providencia, צ'ילה

  מרכז היידלברג לאמריקה הלטינית, מרכז המצוינות במחקר והוראה, הוא המרכז לתואר שני באוניברסיטת היידלברג באמריקה הלטינית. הוא נוסד כמרכז הראשון והיחיד לתואר ראשון באוניברסיטה גרמנית באמריקה הלטינית ונחנך רשמית בסנטיאגו דה צ'ילה ב- 9 באפריל 2002. המרכז נתפס כמוסד לשירות הדיאלוג האקדמי-מדעי ומטרתו היא לארגן, לקדם ולכוון תוכניות דוקטורט, מאסטר ודיפלומה, אותן היא מציעה בברית עם אוניברסיטאות יוקרתיות באמריקה הלטינית כמו אוניברסיטת צ'ילה, האוניברסיטה הפתולית הקתולית של צ'ילה והאוניברסיטה האוטונומית הלאומית של מקסיקו, בין היתר. היא גם מארגנת ומעבירה סמינרי התמחות, סימפוזיה, בתי ספר לקיץ בתחומים שונים, המבקשים להעביר את תוצאות המחקר והלימוד הגרמני למדינות האזור. בנוסף, ממטהו בסנטיאגו דה צ'ילה, מרכז היידלברג משמש פלטפורמה לשיתוף פעולה מדעי עם מוסדות מחקר אחרים או אוניברסיטאות במדינת פדרל באדן-וירטמברג. מאז 2009 ולאחר שזכה בתחרות יוקרתית לאיכות אקדמית, שאורגנה על ידי שירות החילופי האקדמי הגרמני (DAAD) ועם כספים ממשרד החוץ הגרמני, מרכז היידלברג (HCLA) הפך למרכז מצוינות. זהו אחד מארבעת מרכזי המצוינות במחקר והוראה של הרפובליקה הפדרלית של גרמניה.

  • Viña del Mar, צ'ילה

  משימת היסוד של הצי הצ'יליאני היא להשתתף בביטחון החוץ וההגנה הצבאית של המדינה, בשמירה על ריבונותה ושלמותה הטריטוריאלית. בימי שלום, הוא תורם לקידום אינטרסים לאומיים בחו"ל וקידום פיתוח לאומי. חיל הים הוא מוסד הכשרה לאנשי מקצוע, חדשני בתחום הטכנולוגיה והטקטיקה המתקדמת, גמיש לשינויים ואתגרים, ומוצק מבחינת עקרונות וערכים, המתפתח ומתכונן להשתמש במשאביו לטובת טובת כל הצ'יליאנים. .

  • Concepción, צ'ילה

  המכון המקצועי של וירג'ינו גומז הוא מוסד איתן להשכלה גבוהה שנולד תחת אגף אוניברסיטת קונספסיון, עם נוכחות בערים קונספסיון, צ'ילאן ולוס אנג'לס, עם האתגר לענות על הצורך של המדינה שיהיו טכנאים מקצועיים במיוחד. . הוכשר לקדם פיתוח אזורי ולאומי. כיום לומדים בו 9 אלף סטודנטים ויותר מ -28 אלף בוגרים המבקשים לכבוש את חלומותיהם. כדי לתמוך בהם ולהגשים את מטרתנו, אנו מפתחים ללא הרף מנגנוני אבטחת איכות, המקשרים אותנו לצמיתות עם החברה, הסביבה והמגזר היצרני, באופן שהגופים הלימודיים של התוכניות הנלמדים הולכים יד ביד עם צרכיהם של חֶברָה. זה מעודד אותנו להיות רב תכליתיים ולהסתגל לשינויים, לא רק על ידי הכשרת עובדים בעלי הכשרה גבוהה, אלא גם על ידי הימורים על התפתחותם של אנשים שמדגישים ערכים כגון כבוד, אחריות, מחויבות, אוריינטציה לשירות ואיכות בתוך האסטרטגיה החינוכית שלנו.

  • Alcobendas, ספרד
  • Buenavista, מקסיקו
  • + 3 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...