Keystone logo
מלזיה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור קורס אקדמי תוכניות ב מלזיה 2024

מספר מוסדות: 32
  • Kuala Lumpur, מלזיה

  מאז הקמתו ב-1983, Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) נוסדה על ידי המועצה המתודיסטית לחינוך. הקמפוס שלנו מבוסס אסטרטגית בלב קואלה לומפור.

  • Petaling Jaya, מלזיה

  המסע שלנו כקולג 'סווסטה בנדר אוטמה (KSBU) התחיל בשנת 1990 בשש יחידות של חנויות של 4 קומות בדמנסארה אפטאון, דמאנסארה אוטמה, פטלינג ג'איה, בעודנו ממתינים להשלמת הקמפוס הקבוע הייעודי שלנו בבנדר אוטמה, חדש ועיירת פיתוח מעורבת מוצלחת בפטלינג ג'איה. לאחר שעברנו לקמפוס הקבוע שלנו KBU שינתה את שמה ל- KBU International College. בשנת 2015 הוגדלנו למכללה אוניברסיטאית ושמנו את שמו למכללת האוניברסיטה הראשונה בעיר (העיר הראשונה).

  • Ipoh, מלזיה

  אנו מאמינים כי אנשים בעלי כישרונות וכושר יכולת, ואם הם מטופחים, משכילים ומאומנים באמצעות העברת גלויות של ידע מכל תרבות או תרבות בעולם, הם יוכלו למלא תפקיד בפיתוח עצמם, החברה והאומה. על סמך פילוסופיה זו אנו שואפים לייצר בוגרים מקצועיים וחצי מקצועיים בעלי מצוינות אקדמית, ערכים אתיים ומוסריים גבוהים.

  • Alor Gajah, מלזיה

  הלוגו Kolej Universiti Agrosains (UCAM) הוא בהשראת שלושה (3) עלים המסמלים בגרות. טווח של שלושה (3) צבעים הוא בדרך כלל שינוי פרוגרסיבי בתהליך הפיתוח.

  • Kampung Kuala Muda, מלזיה

  כמכללה לנישה, הגישה הייחודית של MERITUS לחינוך היא להציע שילוב מעשי ויעיל של למידה מסורתית, מודרנית וחווייתית כדי להבטיח הצלחה. בניגוד למכללות אחרות שמתמקדות רק באקדמאים, MERITUS מחויבת לייצר בוגרים מעוגלים היטב, המסוגלים לעמוד בדרישות המעסיקים של ימינו, המושרות בסגולות ההצלחה ומבוקשות על ידי ארגונים בכירים בסיום הלימודים.

  • Puchong, מלזיה

  מדורגת האוניברסיטה 5 כוכבים (מעולה) על ידי משרד ההשכלה הגבוהה (MOHE), מלזיה האוניברסיטה הבינארית היא אחת האוניברסיטאות המבוססות והמוערכות ביותר בתחום החינוך לניהול, IT ויזמות באסיה. האוניברסיטה מציעה תוכניות מעולות ברמת דוקטורט, תואר שני ורווקים שמוכרות באופן בינלאומי על ידי איגוד אוניברסיטאות CommonWealth (ACU, בריטניה), האיגוד הבינלאומי לאוניברסיטאות (IAU, צרפת), NARIC (בריטניה) ורשות ההסמכה במלזיה (MQA) .

  • Petaling Jaya, מלזיה

  רוח הנתינה תמיד הייתה בין כותלינו. אנו מבינים את החשיבות של העברת ידע לדורות הבאים - בדיוק כמו כיצד מייסדינו העבירו לראשונה את ידע האפייה שלהם לקהילה המקומית לפני למעלה מ- 40 שנה, אנו עושים את אותו הדבר, ולמעשה, יותר מגובים בצבירה של ניסיון לאורך עשרות שנים.

  • Petaling Jaya, מלזיה

  Cyberlynx International College הינה מכללה פרטית בקואלה לומפור, המציעה מגוון של תעודות תעודה בספורט, עסקים ועיצוב. המכללה הוקמה על ידי קבוצת אקדמאים ואנשי מקצוע העוסקים בענף החינוך למעלה מ- 25 שנה.

  • Petaling Jaya, מלזיה

  Olympia College הוקמה בשנת 1995 על מנת לענות על הצורך הגובר בהשכלה גבוהה פרטית במלזיה.

  • Kuala Sungai Baru, מלזיה

  Kolej Universiti Islam Melaka , הידוע יותר בשם KUIM, הוא מוסד להשכלה גבוהה של ממשלת מדינת מלאכה שהוקם על פי חוק IPTS משנת 1996.

  • Shah Alam, מלזיה

  Ramsay Sime Darby Healthcare College ('המכללה') הוא אחד החלוצים בחינוך הבריאותי במלזיה. למכללה יש רקורד של הצטיינות אקדמית מאז הקמתה בשנת 1995. Ramsay Sime Darby Healthcare College רשומה במשרד להשכלה גבוהה כספקית להשכלה גבוהה.

  • Kuala Lumpur, מלזיה

  היה מחלקת העולם במה שאתה עושה TMC מכללת אסתטיקה בינלאומית היא בין אנשי החינוך המובילים בתחום היופי והאסתטיקה בתעשיית היופי.

  • Kuala Lumpur, מלזיה

  מאז הקמתו בשנת 1950, סטמפורד קולג 'מלכה בנה על מורשת של חינוך והכשרה של אנשים שרוצים ומחפשים ידע והצלחה בחייהם.

  • Malacca, מלזיה

  International College Of Yayasan Melaka (ICYM) הוקמה כדי להאמין ולהבין כי השכלה גבוהה היא חיונית להתקדמותה של האומה. המוסד קיבל התחלה טובה ב -1997 כאשר שר החינוך פתח אותו רשמית באותה תקופה.

  • Kuala Lumpur, מלזיה

  מינדוולי מספק את החינוך שבתי ספר רגילים שכחו להיות אנושיים הוא לא רק מה שמערכת החינוך השבורה שלנו הופכת להיות. אנו מלמדים את העולם את האמנות לחיות חיים יוצאי דופן, מספקים ומאושרים.