Keystone logo
גואטמלה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור קורס אקדמי תוכניות ב גואטמלה 2024

מספר מוסדות: 16
  • Guatemala City, גואטמלה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Alcobendas, ספרד
  • Buenavista, מקסיקו
  • + 3 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Quetzaltenango, גואטמלה

  במטרה ליצור אוניברסיטה בקווזלנטנגו שמטרתה הייתה לחנך את תלמידיה לפילוסופיה המבוססת על חופש, שמטרתה לבנות חברה חופשית ושלווה עם רמה אקדמית גבוהה ואשר גם תנטה להציע קריירות המכינות את תלמידיה. סטודנטים להתמודד עם אתגרי העתיד, הרחבת אוניברסיטת פרנסיסקו מרוקין בעיר אל אלטו הוקמה בשנת 1994. University of the West תהיה המשך הכיוון הדוקטרינרי של הרחבת אוניברסיטת פרנסיסקו מרוקין כאשר היא נסוג מקצלטננגו. היא הוקמה על ידי קבוצה של אנשי עסקים ואנשי מקצוע בקווצלטקן, שהקימו את מועצת הנאמנים להקמתה ויזמו את ההליכים המקבילים לאישורו. חלקם היו סטודנטים לשעבר ופרופסורים של UFM וחברים במועצה העליונה שאמרו כי האוניברסיטה מונתה לנהל ולנהל בעצמאות כלכלית. רכישת קרקעות להקמת המטה המרכזי של אוניברסידאד דה אוקסידנט מתחילה ובמקביל לכך, העבודה והתיאום הכרוכים בפתיחתן של שתי הרחבות בגואטמלה סיטי ובמחלקות אסקוינטלה, סוצ'יטפקז, רטלהולו, הוהיטננגו וסן. מחלקת פדרו בסן מרקוס. היא החלה את פעילותה ככזו בעיר קווצלטננגו בשנת 2010, כאשר המועצה להשכלה פרטית גבוהה אישרה את פעולתה והיא פורסמה בכתב העת הרשמי ב- 3 במרץ 2010. משימת האוניברסיטה היא הוראת והפצת הפילוסופיה. של חירות באחריות אישית בכל תחומי חיי האדם לתרום להתקדמות החומרית והרוחנית של האנושות.

  • Guatemala City, גואטמלה

  Universidad San Pablo de Guatemala מבוסס על מימוש מעשי של לימודים בחיי הסטודנט. הקריירה באוניברסיטאות היא חדשנית לחלוטין, יישומית, ותעודד את הסטודנטים להיות יצירתיים ויזמים. הפילוסופיה החינוכית של האוניברסיטה מתמקדת בחדשנות, לקראת מה שצריך להיות, בהמצאות ורעיונות חדשים, מקוריים ובלתי מוגבלים. תוכניות הלימוד של הקורסים, תהליך ההוראה-למידה והפילוסופיה החינוכית, באופן כללי, מבוססות על הבאות: מיומנויות טכנולוגיות, סטנדרטים מתקדמים לשימוש בטכנולוגיות מידע ותקשורת כחלק בלתי נפרד מהלמידה, המנהגים, חיי המורים והתלמידים. רוח שירות לקהילה ופיתוח ערכים מתקדמים. יישום הומניסטי של טכנולוגיה לתרום להתפתחות גואטמלה. תפיסת עולם, המבוססת על הפילוסופיה הפרוטסטנטית הקלוויניסטית, המבטאת את שוויון האנשים ותיאולוגיה רפורמית, ערכים פרוגרסיביים, אתיים ופרקטיים שמולידים התפתחות. המטרה העיקרית של תוכנית הלימודים הכללית בקריירה השונה ובכל הקורסים היא לחנך את הסטודנטים לערכים, מאפיינים ויכולות הבאים: יזמות מחקרית למנהיגות ערכים אלה הם רוחביים ומשפיעים משמעותית על מערכות הלמידה-הוראה ועל על תוכנית הלימודים של כל הקורסים, הסמינרים, המעבדות והסדנאות. Universidad San Pablo de Guatemala מבוסס על מערכת חינוכית שממנה מתוכננים מודלים חדשניים שדרכם פעולה פדגוגית מתחייבת לאחרים; להתיימר כאמצעי לשינוי אישי וחברתי. המערכת החינוכית מושתתת על האמת ויוצאת משכנוע אתי של העוסקים בה בכיוון להשגת התקדמות ורווחת הקהילה. לכן זהו מוסד המחויב לחברה, בייצור והעברת ידע, המחנך למצוינות, לתרום לבניית חיי היומיום, המבוססים על כך שלנצרות יש השפעה חברתית גבוהה המבוססת על אתיקה. , יהודים-נוצרים, סטנדרטים מוסריים וערכים המכירים אחרים.

  • Guatemala City, גואטמלה

  איגוד הסיילים של דון בוסקו חתם על הסכם שיתוף פעולה אקדמי עם אוניברסיטת פרנסיסקו מרוקין בשנת 1971. החל משנת 1972 פיתחו אנשי מכירות דון בוסקו תוכניות הומניסטיות שנתמכו על ידי אוניברסיטת פרנסיסקו מרוקין. נוצרו קריירות, מחלקות ופקולטות. בולטים בין תוכניות אלה: מורים למדעי החינוך והחינוך, מורים לתיאולוגיה, מורים לאנגלית ומורים להיסטוריה. בפקולטה למדעי התקשורת הייתה התפתחות רבה והוקמו התמחויות של טכנאי ותואר ראשון במדעים בתקשורת חברתית, תואר ראשון בפרסום ותואר ראשון בהפקת רדיו וטלוויזיה. שם התחילה Mesoamerican University - Mesoamerican University . תוך ניצול הניסיון והפיתוח האוניברסיטאי שהושגו החלו הליכי הקמת אוניברסיטה חדשה בשנת 1996. הראשון. באוקטובר 1999 אושרה Mesoamerican University על ידי המועצה להשכלה פרטית גבוהה בגואטמלה. בשנת 2000 החלה האוניברסיטה החדשה לתפקד עם הפקולטות למדעי האדם והחברה ותקשורת חברתית. שנה לאחר מכן, בברית אסטרטגית עם התאחדות המנהלים בגואטמלה, ESAG, Escuela Superior de Alta Gerencia, נוצרה כדי ללמד תארים ראשונים. בשנת 2002 אוחדו 15 קריירות מהעיר קווצלטננגו במסגרת Mesoamerican University . בשנת 2003 אושרה הפקולטה לרפואה במטה האמור.

  • Guatemala City, גואטמלה

  Universidad Del Valle De Guatemala היא אחת האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר במרכז אמריקה. אנו נמצאים בחזית הטכנולוגיה ובקידום מחקר והוראה ברמה גבוהה. אנחנו לא אוניברסיטה פרטית. 1 במרכז אמריקה ובפנמה, על פי דירוג ה- QS והאוניברסיטה היחידה עם הסמכה מוסדית של גיבורים בגואטמלה. כבר יותר מ -50 שנה שאנחנו מחפשים ומקבלים אנשים מוכשרים שרוצים להיות סוכני שינוי. אנו מציעים מודל ייחודי עם התמקדות רחבה באומנויות ליברליות, המאוחד עם הכשרה מיוחדת במדע, טכנולוגיה, חדשנות, יזמות וחינוך. גם תיק התוכניות שלנו וגם סדר היום המחקרי וההסברתי שלנו נענים לצרכי הסביבה שלנו, לדורות הסטודנטים החדשים, ולקדם את החיפוש אחר פתרונות לאתגרי החברה שלנו. בשלושת הקמפוסים שלנו, ה- UVG התאפיין כמוסד המחפש מצוינות אקדמית עם ערכים וקריטריונים לעזור לכל הסטודנטים, באמצעות סיוע כספי ומלגות לצעירים מוכשרים עם משאבים מוגבלים.

  • Guatemala City, גואטמלה

  אוניברסיטת דה-וינצ'י בגואטמלה היא מוסד להשכלה גבוהה, שההצעה החינוכית שלו מבוססת על עקרונות האמת, האינטגרליות, החיפוש אחר מצוינות, האחריות החברתית והרלוונטיות של הידע. אוניברסיטת דה-וינצ'י בגואטמלה מבינה שהאמת היא ערך יסודי, ולכן החיפוש שלה, התרגול שלה וההגנה שלה שקועים במעשיה, במיוחד באמצעות מחקר אקדמי ומוסדי, התורם גם לפיתוח מדע ופיתוח חברתי. . עיקרון בסיסי נוסף הוא של אינטגרליות. אוניברסיטת דה-וינצ'י בגואטמלה מבינה שהידע רחב ומגוון וכי התוכניות החינוכיות שלה צריכות לספק, ככל האפשר, ידע אינטגרטיבי בתחומים שונים, כך שאנשי מקצוע בוגרים יקבלו הכשרה מקיפה. מצוינות כעקרון פעולה היא ערך עדיפות עבור אוניברסיטת דה-וינצ'י בגואטמלה. מובן כי לחיפוש המצוינות אין סוף ולכן פעולותיהם של חבריה, כמו גם של תכניותיה, חייבות להתבצע באיכות על פי נורמות וסטנדרטים המבטיחים את השגתן. עקרון בסיסי נוסף הוא רלוונטיות, המובנת כקשר וקוהרנטיות בין הצעותיה החינוכיות לדרישות החברה והמגזר היצרני. אוניברסיטת דה-וינצ'י בגואטמלה שואפת לחנך אנשי מקצוע בעלי יכולת לבצע שיפוטים קריטיים ובעלי גמישות וכושר הסתגלות גבוהים בעת פעילותם במקצועם. זה אפשרי אם הידע שעומד לרשותם רלוונטי למציאות ולהתפתחות מדעית, טכנולוגית וחברתית מתמדת.

  • Guatemala City, גואטמלה

  האוניברסיטה נתפסה כקישור, גשר, "איסטמוס" המאגד מחקר מדעי ופרקטיקה מקצועית; ערכים קבועים ורוח יצירתית וחדשנית; הבעיות החברתיות במדינה והאירועים הבינלאומיים; האוניברסיטה והחברה; הכשרה הומניסטית וטכנולוגיה מודרנית. כדי לתמוך באיכותנו בהכשרה האקדמית, עבר יוניס תהליך הסמכות מתמשך, המבטיח את הסטנדרטים של תכניותינו החינוכיות, את פרופיל הפרופסורים שלנו, כלים למימוש הקריירה, כמו תוכניות מיוחדות. לצורך תהליך זה, אוניברסיטת דל איסטמו סומכת על ANECA שתתחיל בתהליך הסמכת האיכות האקדמית הבינלאומית שלה החל משנת 2014. ANECA היא קרן ממלכתית שמטרתה לספק אבטחת איכות חיצונית למערכת האוניברסיטה ולתרום לשיפור מתמיד שלה, כמו כן, היא מפתחת שונה. תוכניות לביצוע פעילותה (הערכה, הסמכה והסמכה), על מנת לשלב את המערכת שלנו באזור ההשכלה הגבוהה באירופה.

  • Guatemala City, גואטמלה

  כאוניברסיטה הממלכתית היחידה, היא אחראית באופן בלעדי להנחות, לארגן ולפתח חינוך ממלכתי וחינוך ממלכתי, כמו גם להפצת התרבות על כל גילוייה. היא תקדם בכל האמצעים בהישג ידו מחקר בכל תחומי הידע האנושי ותשתף פעולה בחקר ופתרון בעיות לאומיות. מטרתו הבסיסית היא להעלות את הרמה הרוחנית של תושבי הרפובליקה, לשמר, לקדם ולהפיץ תרבות וידע מדעי. זה יתרום למימוש האיחוד של מרכז אמריקה ולצורך זה הוא יחפש חילופי אקדמאים, סטודנטים וכל מה שנוטה לקשר רוחני של עמי האיסמוס. אוניברסיטת סן קרלוס דה גואטמלה היא המוסד להשכלה גבוהה ממלכתית, אוטונומי, עם תרבות דמוקרטית, עם גישה רב ובין-תרבותית, המקושר ומחויב לפיתוח מדעי, חברתי, הומניסטי וסביבתי עם ניהול מעודכן, דינמי, יעיל ועם משאבים המשמשים בצורה אופטימלית להשגת מטרותיה ויעדיה, מחנך אנשי מקצוע בעלי עקרונות אתיים ומצוינות אקדמית.

  • Guatemala City, גואטמלה

  אוניברסיטת מריאנו גלבס היא מוסד להשכלה גבוהה פרטית, עצמאית, ללא כוונת רווח, הפועלת בהתאם לחוקי אופיה המוסדי, שאושרו ב- 29 בינואר 1966 על ידי מועצת האוניברסיטה העליונה של אוניברסיטת סן קרלוס דה גואטמלה. . שמו מכבד את המדינאי המכובד, הגיבור ומשפט המשפט המהולל דוקטור חוסה מריאנו גלבס (ראש מדינת גואטמלה 1831-1838), מייסד האקדמיה ללימודים ורפורמטור בחינוך גואטמלה, שקידם חידושים חשובים בכל סדרי החיים. של המדינה. השיפור בהוראה הציבורית מיוחס לו. הוא נלחם על כך שההוראה תהיה חילונית, הוא היה מייסד הספרייה הלאומית והמוזיאון, הוא כיבד חוקים וערבויות פרטניות, חופש העיתונות ופליטת מחשבה. בהתאם לעקרונות המוסדיים שלה, אוניברסיטת מריאנו גלבס משרתת, למעשה, את ההכשרה האתית, המדעית, המקצועית והטכנית, באמצעות תרגול משולב של הוראה, מחקר ושירות לקהילה ונורמטיבי, עצמאות אקדמית, מינהלי, משמעתי ו כַּלְכָּלִי; לשימור ופיתוח המדע והתרבות כמורשת אוניברסלית; לקידום המחקר כמקור ידע והתקדמות ולחקר בעיות לאומיות על מנת לתרום לפתרונן. האידיאלים שהעניקו השראה למייסדיה נותרו תקפים, שכן הדאגה של האוניברסיטה היא בהוראתה, בהכשרה המקיפה של תלמידיה בסביבה של חופש, כבוד הדדי ורוח של דו קיום.

  • Guatemala City, גואטמלה

  Universidad InterNaciones הוא מרכז להשכלה גבוהה ברמה עולמית למצויינותו האקדמית, המאפשר את היווצרותם האינטגרלית של ההוויה, המעודד חיפוש אחר אמת, יופי וטוב. זה מקדם את התפתחות האינטליגנציה, המחשבה, היצירתיות והרצון לצפות את האתגרים שמציבה החברה של ימינו ואת התחזיות העתידיות שלה.

  • Guatemala City, גואטמלה

  אנו בית הספר העסקי המודרני והכולל עם העתיד כנקודת מבט ומפת דרכים לנסוע שהאזור שלנו דורש להתמודד עם האתגרים המתעוררים במאה ה -21; אנו מחויבים לחיפוש קבוע אחר רעיונות אוונגרדיים להוציא אותם לפועל, ועם דרך חשיבה המקדמת פעולה ומחבקת שינוי תמידי מהתרבות שלנו להשגת חילופי דברים בלתי פוסקים וידע.

  • Boulder, ארצות הברית
  • Boca Raton, ארצות הברית
  • + 1 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Guatemala City, גואטמלה
  • Cahabon, גואטמלה
  • + 18 יותר

  ? Universidad Panamericana ?? ??? ????? ?????? ?????? ?????. ??? ?????? ???????? ????, ??????? ????? ?????? ????????? ???????? ????????????? ????? ???????? ??????? ??????.

  • Guatemala City, גואטמלה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...