Keystone logo
אוסטרליה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור קורס אקדמי תוכניות ב אוסטרליה 2024

מספר מוסדות: 156
  • Toronto, קנדה
  • London, הממלכה המאוחדת
  • + 5 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Surry Hills, אוסטרליה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Melbourne, אוסטרליה

  ברוך הבא ל- RGIT אוסטרליה, אחד ממכוני החינוך המקצועי המובילים באוסטרליה. ב- RGIT אוסטרליה, התלמידים שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנחנו מתגאים בהישגיהם. המטרה הבסיסית שלנו היא לספק לסטודנטים סביבה המאפשרת להם למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.

  • Melbourne, אוסטרליה

  ההנהלה והצוות של Brighton Institute Of Technology של ברייטון (BIT) מבקשים קבלת פנים חמה מאוד לכל הסטודנטים החדשים והחוזרים. BIT מספק מגוון רחב של קורסים מוכרים ארצית ומוסמכים לחלוטין המספקים לסטודנטים מיומנויות וידע להיכנס Pathways העבודה או מסלולים להשכלה נוספת.

  • Ipswich, אוסטרליה

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 הוא ארגון הכשרה רשום שאושר להעביר הכשרה וכישורים מוכרים ארצית.

  • Kangaroo Point, אוסטרליה

  שפסטון פועל מזה 25 שנה, מחנך סטודנטים הן בשפה האנגלית והן בקורסים מקצועיים. היו למעלה מ -120,000 תלמידים שהתחנכו בשפסטון, ממעל 100 מדינות מאז הקמתו בשנת 1996. בית הספר זכה לשבחים רבים, כולל דירוג בית הספר לאנגלית מספר 1 באוסטרליה בשנים 2013, 2014 ו- 2019 על ידי Ryugaku Journal.

  • Croydon, אוסטרליה

  תוכנית הלימודים האקדמית של SMBC מבוססת על התנ"ך, ורווי בתוכו - דבר ההשראה של אלוהים. לימודים ב- SMBC יעניקו לך הבנה מעמיקה ושיטתית של התנ"ך, התיאולוגיה שלו ויישומו בכל היבטי החיים.

  • Shepparton, אוסטרליה

  GOTAFE היא ספקית החינוך המקצועית הגדולה ביותר בוויקטוריה האזורית. המציע מעל 130 קורסים בשמונה קמפוסים, GOTAFE משרת 11 אזורי ממשל מקומיים עם אוכלוסייה מוערכת של למעלה מ -240,000 איש. אנו משרתים יותר מ -9,000 סטודנטים בשנה בממוצע, מעסיקים מעל 500 עובדים ואנחנו חלק מהותי מהקהילות שאנו משרתים.

  • Surry Hills, אוסטרליה

  המשרד הראשי של CBC ממוקם בסארי הילס, מספר דקות הליכה מהתחנה המרכזית ובמרחק הליכה נוח ממתקני התחבורה, החינוך, הספורט, הממשל והתיירות העיקריים בעיר. ל- CBC צוות מאמנים שלכולם ניסיון חי ורלוונטי בתחומים שהם מלמדים. המאמנים חייבים שכולם עבדו בתעשייה במהלך 2-3 השנים האחרונות ועליהם לשמור על ניסיון הענף שלהם. בדרך זו לכל התלמידים יש גישה לידע העדכני ביותר בתעשייה ויכולים ללמוד את הסטנדרטים העדכניים בתעשייה. אנו תמיד שואפים לאיכות הגבוהה ביותר ומעבירים קורסים לא רק אינפורמטיביים אלא מרתקים ותומכים.

  • Pyrmont, אוסטרליה

  הוקם בשנת 2006, Warwick Institute of Australia (WIA) הוא מכללה מודרנית מקיפה לעסקים ו- IT הממוקמת בלב מרכז העיר סידני, אוסטרליה. אנו מציעים מגוון של הסמכות מקצועיות מוכרות לאומית בתחומי פיתוח תוכנה (IT), ניהול שיווק, ניהול פרויקטים, הכשרה עסקית ומנהיגות.

  • Sydney, אוסטרליה

  אנו מקדמים בברכה את כל הסטודנטים האוסטרלים והבינלאומיים המעוניינים לבצע תכנית קרן או לימודי תואר ראשון. Sydney Institute of Business and Technology (SIBT) מציע Pathway ישיר לתואר אוניברסיטאי. עם קריטריוני כניסה גמישים, סטודנטים יכולים להשלים תעודת SIBT ואז להתקדם ללימודי שנה ב 'של תואר ראשון באוניברסיטה.

  • Adelaide, אוסטרליה

  לא קיבלת את דירוג הקבלה האוסטרלי לשלישון (ATAR) שרצית? מעוניין לשנות קריירה? רוצים סביבת למידה תומכת? אנו גאים להציע את Pathway המהירה ביותר לאוניברסיטת דרום אוסטרליה (UniSA), השותפה האוניברסיטאית המכובדת שלנו מאז 2001.

  • Albert Park, אוסטרליה

  International Institute of Leadership Studies (IILS) מציע מגוון אישורים לארגונים ממשלתיים, אנשי מקצוע בתחום העסקים, אקדמאים ומגזרים ללא כוונת רווח. תוכניות אלה זמינות באמצעות הרצאות פנים, תכניות פתוחות ולימוד עצמי מקוון דרך הקמפוס הווירטואלי שלנו, המסופק על ידי השותף שלנו, המרכז להסמכת מנהיגות.

  • Burwood, אוסטרליה

  Deakin College היא Pathway ישיר לאוניברסיטת דיקין. המכללה מספקת את חווית הסטודנטים Deakin ותומכת במעבר מוצלח ללימודים נוספים באוניברסיטה. Deakin College תצטרפו לכמעט 3000 סטודנטים אוסטרלים ובינלאומיים הרשומים לקורסים שלנו.

  • Sydney, אוסטרליה

  Australian Institute of Workplace Training (AIWT) הוא ארגון הכשרה רשום מוביל (RTO) המעביר קורסים איכותיים לסטודנטים בינלאומיים ומקומיים. הקורסים שלנו מותאמים לסטודנטים שלנו, ומבטיחים שהם יקבלו את ההכשרה הטובה ביותר ומוכנים להתמודד עם כל אתגר בעתיד.