כדי להיכנס לחשבון הסטודנט שלך או ליצור חשבון חדש, לחץ על הקישור הבא: https://www.studentshub.com/

 

לכל בית ספר שמוצג באתר שלנו יש דף עם טופס יצירת קשר. באפשרותך להשתמש בטופס זה כדי ליצור קשר עם בית הספר ולברר אודות תהליך ההרשמה.

כדי לחפש בית ספר או תוכנית, התחל על ידי לחיצה על אחד מקישורים להלן.

בשלב זה, האתרים שלנו לא כוללים מידע אודות אשרות סטודנט או דרישות לגבי נסיעות.

באפשרותך להשתמש בטפסי יצירת הקשר באתרים שלנו כדי ליצור קשר עם בתי הספר הרצויים. בתי הספר יוכלו לתת לך מידע נוסף אודות דרישות לגבי נסיעות ואשרות.

התחל לחפש תוכניות ובתי ספר על ידי לחיצה על אחד מהקישורים להלן.

לכל בית ספר או תוכנית שמוצגים באתרי האינטרנט שלנו, יש שכר לימוד שונה משלהם. 

באפשרותך להשתמש בטפסי יצירת הקשר בדפים שלנו כדי ליצור קשר עם תוכניות ובתי ספר שונים ולשאול אותם מה שכר הלימוד והתשלומים.

התחל את החיפוש על ידי לחיצה על אחד מהקישורים להלן.

לא ניתן לחפש או למצוא מלגות באתרי האינטרנט שלנו.

באפשרותך להשתמש בטפסי יצירת הקשר באתרים שלנו כדי ליצור קשר עם בתי הספר הרצויים.  בתי הספר יוכלו לתת לך מידע נוסף אודות אפשרויות פיננסיות לסטודנטים וכיצד לממן את הלימודים הגבוהים שלך.

התחל לחפש תוכניות ובתי ספר על ידי לחיצה על אחד מהקישורים להלן.

אנא מלא את טופס יצירת הקשר להלן ואנו ננסה לענות על השאלה שלך בהקדם האפשרי.

באפשרותך גם לחפש באתרים שלנו מידע נוסף אודות השכלה גבוהה ברחבי העולם.  התחל את החיפוש על ידי לחיצה על אחד מהקישורים להלן.

בחינת TOEFL (Test of English as a Foreign Language) היא בחינה מתוקננת שנועדה לבחון את כישורי האנגלית של אנשים שאנגלית אינה שפת האם שלהם.  בחינה זו מוכרת בעולם כולו ומוסדות אקדמיים מכירים בה כמדד לכישורי האנגלית בארצות ברחבי העולם.

בחינת TOEFL היא בבעלות Educational Testing Service (ETS). 

למידע נוסף אודות בחינת TOEFL, או כדי למצוא תוכנית הכנה לבחינת TOEFL, עבור לקישור הבא: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/TOEFL-Preparation/

בחינת IELTS (International English Language Testing System) היא בחינה מתוקננת שנועדה לבחון את כישורי האנגלית של אנשים שאנגלית אינה שפת האם שלהם.  בחינה זו מוכרת בעולם כולו ומוסדות אקדמיים מכירים בה כמדד לכישורי האנגלית בארצות כגון אוסטרליה, בריטניה, קנדה, ניו זילנד וארה"ב.

למידע נוסף אודות בחינת IELTS, או כדי למצוא תוכנית הכנה לבחינת IELTS, עבור לקישור הבא: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/IELTS-Preparation/

בחינת GMAT (Graduate Management Admission Test) היא בחינה מתוקננת שנועדה לבחון את הכישורים של אנשים שמבקשים להתקבל לתואר מתקדם בתוכנית מנהל עסקים. סטודנטים שמעוניינים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים לעתים קרובות יצטרכו להשלים את בחינת GMAT לפני שיוכלו להירשם לתוכנית הרצויה.

בחינת GMAT היא בבעלות Graduate Management Admission Council (GMAC), ומתקיימת בארצות ברחבי העולם. 

מידע נוסף אודות בחינת GMAT ניתן למצוא בקישור זה: https://www.studenttests.com/