Filter
Undergraduate Pathway
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

תוכניות חינוך שלישיות רבות יש תנאים מוקדמים מסוימים. עבור חלק מהתלמידים, הפגישה דרישות אלה יכול להיות קשה, במיוחד אם הם מתכוונים ללמוד בארץ זרה. ההרשמה במסלול לתואר ראשון היא דרך אחת התלמידים יכולים לקבל את הידע הבסיסי שהם צריכים להיכנס לתוכנית על פי בחירתם.

מהו מסלול לימודי הסמכה במדעי המחשב? סוג זה של התוכנית בדרך כלל משתמש קורסים המחשב כדי לעזור לתלמידים להשיג הבנה טובה יותר של שפה זרה. קורסים לעיתים קרובות לכסות נושאים כגון עיצוב גרפי, איור, ואפקטים מיוחדים. התלמידים יכולים גם ללמוד עיצוב, יצירה חזותית, ציור, ואנימציה לתת להם ידע מעוגל יותר של אמנות. התוכנית עשויה לכלול גם בכיתה על מדעי המחשב.

בזמן שנרשמו מסלול לתואר ראשון, אנשים בדרך כלל לטפח מיומנויות יצירתיות שיכולים לעזור להם ליצור עיצובים ייחודיים כדי לקדם את הקריירות שלהם. כישרון חזק במדעי המחשב הוא מועיל לעתים קרובות ואף יכול להוביל הזדמנויות עבודה בתשלום גבוה יותר. פתרון בעיות מיומנויות עשוי לסייע למשתתפים בתוכנית לפתור בעיות עיצוב, כמו גם לסייע להם בחייהם האישיים.

מחיר מסלול הלימודים לתואר ראשון משתנה מאוד בין האוניברסיטאות. המיקום של בית הספר ואת עלות שכר הלימוד לעתים קרובות יש השפעה ישירה על העלות הכוללת.

רקע באמנויות המחשב בדרך כלל נותן לאנשים את ההזדמנות להמשיך קריירה מרגשת רבים. משרות כמו מעצבי אופנה או אמנים הם אופציות פופולריות, בעוד אחרים מעדיפים להמשיך עמדות כמורים. קריירה כמו מעצבים גרפיים עשויים להיות זמינים. תלמידים רבים למצוא עבודות כמו animators או מאיירים, וחלקם אפילו לבחור לעבוד כמו מעצבי אינטרנט. תפקידים כמו מהנדסי אפקט חזותי עשוי גם להיות אופציה.

תלמידים רבים אינם יכולים להשתתף בשיעורים בקמפוס בשל מיקום או חיים אישיים קדחתניים. כדי להעניק לכולם גישה שווה להשכלה גבוהה, בתי ספר הממוקמים בכל רחבי העולם מציעים תוכניות מקוונות בנוסף לשיעורים אישיים. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

3 תוצאות ב אמנויות ממוחשבות

The Manchester College

הקורס נועד להכין את התלמידים עם הכישורים יצירתיים נדרשים לעבוד בתוך תעשיית איפור תקשורת. ... [+]

מה Artistry האיפור (מסלול אפקטים מיוחדים ואופנה ומסלול תקשורת) כמובן קרן תואר על?

אמנות האיפור עם תכנית אופנה ותקשורת נועדה להציע לומד ההזדמנות להשיג שפע של ניסיון וידע שעבד כאמן איפור הכנה להעסקה ישירה או מחקר נוסף. כמובן מורכב של מגוון רחב של מודולים ליבת פיתוח הכישורים ומאפיינים החשובים להיות אמן איפור מוצלח. מודולים אלה החמיאו עוד יותר על ידי מודולים מסלול מומחה האופנה ובכפוף התקשורת. ... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
אוגוסט 2020
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The Manchester College

התכנית נועדה להציע לתלמידים שסיימו את תואר היסוד, או קורס דומה באיפור, את ההזדמנות כדי לקבל את הפרס של תואר בהצטיינות בהצלחה. ... [+]

מה Artistry האיפור ואפקטים (מסלול אפקטים מיוחדים ואופנה ומסלול תקשורת) כמובן על?

התכנית נועדה להציע לתלמידים שסיימו את תואר היסוד, או קורס דומה באיפור, את ההזדמנות כדי לקבל את הפרס של תואר בהצטיינות בהצלחה.

כמובן מורכב של מגוון רחב של מודולים ליבה שנועדו להרחיב את כישורי מפתח, תכונות ולקדם את היכולת הטכנית באמנות של שינוי איפור. מודולים אלה משלימים עוד יותר על ידי מודולים אופנה ומומחים לתקשורת. ... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
אוגוסט 2020
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
HIC Hertfordshire International College

1 בית הספר בבריטניה עבור אנימציה ... [+]

סקירה כללית

# 1 בית הספר בבריטניה עבור אנימציה

תוכנית האנימציה החדשנית של אוניברסיטת הרטפורדשייר מוכרת ברחבי העולם כאחד הטובים, המתפארים בסטודנטים המפגינים כישרון יוצא דופן, נתמכים על ידי צוות מרצים מהשורה הראשונה עם שנים של ניסיון מקצועי.

לסטודנטים יש גישה למתקנים סטנדרטיים בתעשייה, כולל הסטודיו החדש של Motion Capture. ההשקעה של האוניברסיטה בטכנולוגיה מאפשרת לסטודנטים להתעדכן בטכניקות, במיומנויות ובידע הנדרשים בתעשייה.... [-]

הממלכה המאוחדת Hatfield
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית