למה בית הספר הקיץ מעניין אותך?

כאן בבית Fundesem Business School , פיתחנו תוכנית חדשנית לשלושה שבועות לסטודנטים באוניברסיטאות Fundesem Business School האחרונים, המאפשרת לתלמידים לרכוש ידע עסקי ולשפר את כישוריהם האישיים תוך זמן קצר.

השיעורים ניתנים על ידי אותם מורים כמו אלה על תוכניות MBA FBS ופעל באותו מתודולוגיה מקרה. השיעורים נלמדים באנגלית בשל המספר הגבוה של תלמידים זרים שבית הספר מושך אליהם. מחקרי המקרה הנדונים ומנותחים הם אלה שפותחו על ידי בתי הספר העסקיים הטובים ביותר בעולם, כגון הרווארד, MIT, IE, סטנפורד, IESE, קלוג ועוד.

למה לבחור FBS?

FBS הוא בית ספר עם ניסיון של מעל 50 שנה בעל יוקרה מוכר, הן ארצית והן בינלאומית.

בבית הספר יש מתקנים מהמעלה הראשונה עם כיתות בסגנון ההרצאות בסגנון, לוחות גדולים וטכנולוגיה מולטי-מדיה הדרושים כדי לענות על הצרכים של התלמידים המעוניינים ללמוד בבית הספר העליון עסקים.

יתר על כן, FBS ממוקם אליקנטה, אחת הערים עם אורח החיים האיכותי ביותר באירופה. אליקנטה יש אקלים מעולה נחשב מיאמי של אירופה. העיר מציעה חופים גדולים וסביבה ייחודית, מה שהופך אותו לקנאה של ערים ים תיכוניות אחרות.

התלמידים הלומדים בבית הספר הקיץ יכולים ליהנות מעיר קוסמופוליטית, ייחודית בספרד ובאירופה. אליקנטה היא העיר הרביעית של ספרד במונחים של התמ"ג.

תכנית "בית הספר קיץ" כוללת הן נושאים אקדמיים והן תחומי פעילות, כגון שיפור הלמידה והלמידה של מיומנויות אישיות, וכן תכנון והקמה של הקריירה על מנת שיוצעו להם עבודה ראשונה.

מה הם ימי הלימודים של בית הספר?

בית הספר הקיץ מתחיל ב -8 ביולי ומסתיים ב -26 ביולי עם טקס הצגת תעודות.

כמה עולה בית הספר בקיץ?

€ 2.000

כולל: כיתות תיאוריה, סדנאות ופעילויות חיצוניות. יישום מוקדם ציפור הנחה: הנחה 500 € יחולו אם תשלום מלא של התוכנית מתבצעת לפני 31 מאי 2019.

האם יש מתקני לינה לסטודנטים?

כן, FBS יכול לעזור לתלמידים עם לינה שלהם (בדירות קרוב לבית הספר) באמצעות הסכמים עם סוכני הנדל"ן.

התלמידים הלומדים בבית הספר הקיץ יכולים ליהנות מעיר קוסמופוליטית, ייחודית בספרד ובאירופה.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
עדכון אחרון: May 15, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
4 שבועות
תכנית מלאה
Price
2,000 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
End Date
July 26, 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
July 26, 2019