Read the Official Description

בקשות לקורס זה סגורות. אנא בדוק שוב מאוחר יותר השנה לפרטים נוספים.

PgCert מתקדם טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) תרגול לטיפול של חרדה ודיכאון התוכנית מספקת לך את התיאוריה ואת הכישורים המעשיים כדי לעזור לאנשים הסובלים מתון עד בינונית חרדה ודיכאון באמצעות כלים וטכניקות של CBT בשלב 3 של צעד מודל טיפול. התוכנית כוללת 3 מודולים אשר יהפכו תרומה משמעותית הסמכה שלך כמטפל התנהגות קוגניטיבית עם האגודה הבריטית של פסיכותרפיה התנהגותית וקוגניטיבית (BABCP).

תהיה לך הזדמנות לקחת חלק במפגש שאלות ותשובות באופן אישי עם ד"ר כריסטין Padesky, ואחד עד שני פגישות מקוונות שבו תוכל לדון כמה בעיות הלקוח המשותף לכל הקבוצה. זוהי הזדמנות ייחודית ללמוד מקלינאי.

תלמד מעל 10 סופי שבוע בשנה (פעם בחודש), כך הקורס יכול לעקוף את התחייבויות העבודה הקיימים.

סיום מוצלח של הקורס מוביל שלנו PgDip / MSC מתקדם CBT תרגול (חוסן ופיתוח חיובי).

בכפוף לתנאי אימות מתקיימים.


מידע על הקורס - מצב מסודר

מצב


מודולים

  • יסודות של CBT
  • פרוטוקולי CBT מתקדמים להערכה וטיפול בחרדה
  • פרוטוקולי CBT מתקדמים להערכה וטיפול בדיכאון, אובדניות והערכה עצמית נמוכה


יכולת עבודה

בסוף PgCert, תוכל לטפל באנשים הסובלים דיכאון מתון עד בינוני וחרדה עם התערבויות שלב 3 CBT. תוכל להציע את השירותים שלך בפועל פרטית. אתה תהיה באמצע הדרך הסמכה BABCP כמו מטפל התנהגות קוגניטיבית. אם אתה הולך לקחת 3 מודולים נוספים כמתואר PgDip, תוכל ליישם בנפרד עבור הסמכה מלאה עם BABCP כמו מטפל התנהגות קוגניטיבית.

אנחנו אוניברסיטת השנה לתעסוקה בוגר - טיימס סאנדיי טיימס מדריך טוב של האוניברסיטה 2018.

ב LSBU, אנחנו רוצים להגדיר אותך לקריירה מוצלחת. במהלך הלימודים - ובמשך שנתיים לאחר סיום הלימודים תהיה לך גישה לשירות ההעסקה שלנו, הכולל:

  • לוח מקוון שבו אתה יכול לראות מגוון רחב של מיקומים: במשרה חלקית, במשרה מלאה או בהתנדבות. ניתן גם להיכנס כדי לראות את היועצים שלנו ב- Job Shop, אשר תמיד זמינים כדי לעזור לך לעשות את הצעד הבא בחיפוש שלך.
  • הקריירה שלנו מציעה סדנאות קבוצתיות בקורות חיים, ריאיון בטכניקות ומציאת ניסיון בעבודה, וכן מצגות רגילות של מעסיקים במגוון תחומים.

צוות הסטודנטים שלנו יכול גם לעזור לך להתחיל את העסק שלך ולפתח מיומנויות היזמות יקר.


מיקומים

אתה צריך להיות מאובטח בסיס הלקוחות שבו תוכלו לראות חולים מדוכאים וחרדים במהלך הקורס. זה יכול להיות בתוך NHS או בתוך פרקטיקה פרטית. אתה צריך כ 2 לקוחות חדשים לכל מודול. כמו כן יהיה עליך לארגן BABCP מוכר בתחום הממונה. כמו כן במהלך כל הקורס יהיה פיקוח קליני מסופק על ידי BABCP מוכר המפקחים באוניברסיטה.


דרישות כניסה

  • תואר ראשון בבריטניה (2: 1 ומעלה), בדרך כלל, בתחום הקשור ובכישורים מקצועיים כגון אחות, פסיכולוגית ייעוץ, פסיכולוג קליני, מרפא בעיסוק, רופא או עובד סוציאלי. פסיכולוגי רווחה מתרגלים (PWPs) מוזמנים להגיש מועמדות. אוֹ;
  • תואר ראשון בבריטניה (2: 1 או מעל) בדרך כלל בפסיכולוגיה או בנושא הקשור לבריאות ועוד ניסיון בעבודה עם אנשים הסובלים מדיכאון וחרדה. הניסיון מורכב מעבודה מרצון או מעבודה בשכר (במשרה חלקית). החוקרים היו צריכים להעריך או לטפל בחולים לא פחות מ -6 חודשים באמצעות מגע פנים אל פנים או בטלפון. תתבקש לכתוב הודעה על טופס הבקשה שלך, המפרט את החוויה שלך. בראיון, תידרש להביא ראיות לניסיון שלך בתיק של ידע, מיומנויות ויישומים.

אנו מקדמים בברכה סטודנטים בינלאומיים שיש להם המקבילה של תואר ראשון בבריטניה (2: 1 ומעלה) בפסיכולוגיה או בתחום קשור וניסיון משמעותי בעבודה עם אנשים הסובלים מדיכאון וחרדה. ניסיון מהותי מורכב מעבודה התנדבותית או מעבודה בשכר. התלמידים היו צריכים להעריך או לטפל בחולים לא פחות מ -6 חודשים בסך הכל באמצעות פנים אל פנים או קשר טלפוני. תתבקש לכתוב הודעה על טופס הבקשה שלך, המפרט את החוויה שלך. בראיון, תידרש להביא ראיות לניסיון שלך בתיק של ידע, מיומנויות ויישומים. כישורים באנגלית עבור סטודנטים בינלאומיים: ציון IELTS של 6.5, קיימברידג 'בקיאות או מתקדם בכיתה ג.


לקוחות / מטופלים

בנוסף לאמור לעיל, יהיה עליך לקבל גישה קבועה למבוגרים חולים / חולים הסובלים מתון דיכאון מתון עד בינוני ולהיות מסוגלים להוכיח את מקור הלקוחות שלך במהלך תהליך הקבלה. כדי להשלים את הקורס יהיה לך טיפול מינימלי של 4-6 לקוחות / מטופלים מן ההערכה עד סוף הטיפול.


הַשׁגָחָה

אתה צריך מפקח מוסמך BABCP אשר יכול לפקח על התרגול שלך על בסיס חודשי. יהיה עליך למצוא את עצמך ולעסוק בו, ולהיות מסוגל להראות לנו ראיות לכך. BABCP לרשום הוא מקור BABCP מוכר מטפלים התנהגות קוגניטיבית אשר עשוי להיות מוכן לשחק את התפקיד הזה בשבילך תמורת תשלום. האוניברסיטה גם תספק לך קצת פיקוח קליני. יחד אלה שעות פיקוח יתרום יומן הפיקוח שלך במקרה שאתה רוצה להמשיך את הנתיב הסמכה BABCP. אתה צריך סך של 20 שעות של פיקוח לעבור את PgCert.

כל המודולים כפופים לשינוי על ידי האוניברסיטה עשויים להיות שונים מן המודולים שאתה הציע במהלך הלימודים שלך.

Program taught in:
אנגלית

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 11, 2018
This course is Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
1 שנה
תכנית חלקית
Price
4,167 GBP
בריטניה / האיחוד האירופי בתשלום: £ 4166.67; תשלום בינלאומי: £ 6250.
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020