Read the Official Description

אנשי מקצוע בכירים בתחום משאבי האנוש חייבים להיות מסוגלים לתרגם את האסטרטגיה העסקית לעדיפויות של משאבי אנוש. קורס CPD זה יעזור לך לפתח את המומחיות שלך ולבנות את הביטחון שלך כמנהל משאבי אנוש אסטרטגי אשר הולך מעבר לפתח באופן פעיל אסטרטגיה עסקית ולשפר את יכולת הארגון שלך לשינוי. עבודה עם אנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש מהמגזר הציבורי, הפרטי והלא למטרות רווח, תוכלו לחדד את כישוריכם בבניית המקרה לשינוי במציאות השוק והעסקים, להתגבר על ההתנגדות ולהשיג מחויבות של בעלי עניין ליישום ושימור השינוי.

PgC שלנו בניהול משאבי אנוש אסטרטגי עבור מנהלים עסקיים הוא עבור אנשי מקצוע בכיר הנוכחי ושואפת HR, יועצים ומנהיגים אנשים הפועלים, או הרצון לפעול, ברמה אסטרטגית ולהיות מנהיגים דינמיים HR. הוא מציע לך את ההזדמנות:

  • לבנות על חוויית העבודה שלך ולהרהר על תובנות קריטיות לתוך HRM אסטרטגי ושינוי ארגוני
  • לרענן את הידע המקצועי והעסקי שלך עם הידע המוביל מחקר וחשיבה
  • לעבוד על אתגרים ספציפיים אתה בפנים בתפקיד שלך וארגון לספק ערך משמעותי בחזרה לארגון שלך
  • לשתף ידע דעות עם קבוצה מגוונת של מנהלים בכירים ושואפים לבנות רשת של אנשי מקצוע אחרים
  • לשפר את הכישורים האישיים שלך ואת המודעות העצמית באמצעות מגוון רחב של גישות פיתוח אישי ומקצועי וטכניקות

כאנשי מקצוע עסוקים, זה יכול להיות קשה לשמור מעודכן עם החשיבה האחרונה, לספק את השירות הטוב ביותר בתפקיד שלך להעביר את הקריירה שלך קדימה. אנו מציעים גישות גמישות וכוללות ללמידה המשלבות מחקר מקוון עם סדנה בת יומיים, בכל יחידת לימוד במכללה. התלמידים יכולים לקחת את שני המודולים ולצאת עם PgC ב HRM אסטרטגי עבור מנהלים עסקיים או לקחת רק מודול אחד ולצאת עם תעודת ניסיון לאחר אסטרטגיית HRM עבור מנהלים עסקיים.

הקריירה שלך

התוכנית שלנו נועדה לאפשר לך ישירות לטובת הארגון שלך על ידי החלת התיאוריה במצבים בעולם האמיתי. תהיה לך הזדמנות לבסס את הקורסים שלך על אתגרים ספציפיים אתה בפנים בתפקיד שלך ואת הארגון. על ידי בחינת הבעיות במקום העבודה שלך, ההשלכות על תרגול ותכניות ליישום, תוכל לספק ערך משמעותי לארגון שלך.

מה תלמד

יישור עסקי אסטרטגיית משאבי אנוש

30 נקודות זכות, ינואר-מאי

המודול נועד לצייד את התלמידים עם הידע המעשי והכישורים הנדרשים כדי ליישר את שיטות העבודה של HR עם האסטרטגיה העסקית ולהבין את ההשלכות של האסטרטגיה העסקית על פרקטיקת משאבי אנוש, בחינה של פערים בין רטוריקה למציאות. מושגים של ערך עסקי ומודלים נבדקים ומתואמים להשקפות שונות של אסטרטגיה עסקית ויתרון תחרותי. מושגים אלה נחשבים אז במונחים של אסטרטגיית משאבי אנוש ואת המקרה הכספי והעסקי הדרוש כדי להסביר ולהצדיק החלטות אסטרטגיות HR.

מובילים וייעוץ לשינוי אסטרטגי

30 נ"ז, ספטמבר-דצמבר

המודול מספק ניתוח מקיף ומעמיק של תיאוריית הפיתוח הארגוני והתרגול הארגוני כדי להעמיק את תובנות התלמידים לגבי שינוי ארגוני ופיתוח. במקביל, היא מפתחת מודעות עצמית ומגבירה את יכולות התלמידים בהובלת השינוי.

בהסתמך על תיאוריה המובילה במחקר ובפתרון בעיות של מקרים אמיתיים, המודול בוחן מספר פרספקטיבות של התפתחות ארגונית, ניהול שינויים והנהגת השינוי. בכך היא מאמצת גישה בין-תחומית. על ידי התבססות על חוויותיהם האישיות של תלמידי השינוי במקום העבודה, מודול זה נועד להשיג הערכה ביקורתית ויישומית של הדינמיקה של הטמעת ויישום שינויים בתוך ארגונים לאומיים, סקטוריאליים וארגוניים.

שיטות הערכה

אסטרטגיית ההערכה על PgC משפרת את היישום של התיאוריה לתוך מצבים אמיתיים בעולם. בעשותם כן, ההערכות מחייבות בדיקה ביקורתית של תיאוריות רלוונטיות עם תשומת לב להשלכות על בפועל, ותוכניות לביצוע.

דוגמאות לסוגי הערכה הן: מצגת מדיה של 10 דקות; נייר בכתב המכוון למועצת הארגון; דוחות רפלקטיביים על פעילויות מקוונות ו / או פעולות במקום העבודה; יומן רעיוני עם סדרי עדיפויות לפיתוח עתידי.

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

דרישות כניסה אופייניות

בריטניה תואר שני 2: 2 או שווה ערך ו / או בריטניה הסמכה לתואר ראשון (MSc, PGD או MBA) או שווה ערך, ב HRM, אנשים או משמעת עסקית.

לפחות שלושה (3) שנים של ניסיון מקצועי רלוונטי (כלומר ניהול משאבי אנוש / אנשים) נדרש עבור המועמדים הכובשים עמדות ברמה בינונית. אין תניה של מספר מינימלי של שנים של ניסיון קודם עבור מועמדים ברמה הבכירה.

שפה אנגלית

ציון IELTS אקדמי של 6.5 (או שווה ערך) ללא רכיב מתחת 6.0.

מידע נוסף

מועמדים בעלי תארים לא קשורים (כגון מדע או הנדסה) ייחשבו אף הם, אולם יידרשו להציג רציונל ברור לאימוץ מוקד מנהיגות של HRM / אנשים בקריירה שלהם.

מועמדים שיש להם רמות נמוכות יותר של כישורים כגון HND או CIPD קרן / ביניים רמת ההסמכה ייחשב על בסיס אישי. יידרשו לפחות 5 (5) שנות ניסיון מקצועי רלוונטי (כלומר ניהול משאבי אנוש / אנשים).

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

מידע על ויזה

תוכנית זו היא UKVI תואם בהתאם למדיניות UKVI הנוכחי. הסטודנטים יהיו זכאים להגיש בקשה לאשרת לימוד לטווח קצר שתאפשר להם להיכנס לאנגליה ולהשתתף בתכנית זו. אתה צריך להשתתף בסדנאות שלנו גלזגו, בריטניה, הקמפוס פעמיים במהלך תקופת התוכנית. כל מודול מתחיל בסדנה בת יומיים בקמפוס. דמי הויזה משולמים על ידי התלמיד.

דרישות טכנולוגיה

התלמידים יזדקקו לגישה למחשב ולחיבור לאינטרנט. רמה גבוהה של ידע טכני אינה נדרשת. זה מספיק כדי להיות נוח באמצעות חבילת מעבד תמלילים, דוא"ל יש קצת ניסיון של חיפוש באינטרנט.

עמלות ומימון

עלויות נוספות

סדנאות בקמפוס

הסטודנטים נדרשים להשתתף בשני סדנאות בנות יומיים המתקיימות בקמפוס גלזגו בחודשים ינואר וספטמבר. תלמידים המגיעים מחוץ לגלאזגו עשויים להזדקק לעלויות נסיעה, לינה ואשרה במהלך הסדנאות.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

מצב הלימוד

התוכנית מציעה גישות גמישות וכוללות ללמידה המשלבת מחקר מקוון עם סדנה בת יומיים, ב GCU עבור כל מודול (ינואר / ספטמבר).

שיטות לימוד

PgC ב HRM אסטרטגי עבור מנהלים עסקיים מאמצת תוכנית הלימודים אשר הוא גמיש, כולל, נגיש, אישית ובינלאומית. העיצוב של שני המודולים של PgC כולל מגוון של פדגוגיות, חדשנות ושימוש בטכנולוגיות למידה על מנת לספק גישות השראה ללמידה, הוראה והערכה. לצורך כך, על פני שני המודולים, מגוון של גישות הוראה מקוונת למידה משולבים.

Program taught in:
אנגלית

See 1 more programs offered by GCU - Glasgow School for Business and Society »

Last updated July 30, 2018
This course is Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020