Read the Official Description

סקירה כללית

קורס זה עונה על הצרכים של מגוון אנשי מקצוע המעוניינים לעבוד או עובדים כיום במסגרת חינוכית עם סטודנטים בינלאומיים בלב ליבה.

עיקר הקורס יאפשר לכם לפתח, להרחיב ולהעמיק את הידע שלכם על תיאוריה ומעשה, בין אם אתם עובדים עם סטודנטים בינלאומיים בשירותי תמיכה או במשרדים בינלאומיים; במגזר העצמאי בבתי ספר בשפה האנגלית או בבתי ספר ציבוריים, או בחינוך גבוה / גבוה יותר.

באווירה מתמשכת של שינוי מקומי, לאומי ובינלאומי, חשוב לפתח מומחיות בפירוש שינוי של מסגרות פוליטיות, חברתיות ומשפטיות, לצד ההיבטים התרבותיים והפסיכו-סוציאליים של עזרה וייעוץ עם מגוון תלמידים בינלאומיים. הקורס יעסוק בסוגיות המרכזיות העומדות בפני יועצי הסטודנטים הבינלאומיים בחיי היום יום שלהם.

המועצה הבריטית לענייני סטודנטים בינלאומיים (UKCISA) בחרה את בית הספר לחינוך, עם מומחיותה בייעוץ ובחינוך בינלאומי, כמכון המועדף עליהם על מנת לספק את ההסמכה החדשנית לאנשי מקצוע בתחום.

"אנו שמחים לעבוד עם אוניברסיטת נוטינגהאם על ההזדמנות הזו מרגש לשיפור הפיתוח המקצועי של יועצים סטודנטים בינלאומיים צוות בנושא. תפקידה של הרשות מעולם לא היה חיוני יותר לרווחת התלמידים ולפעילות הבינלאומית של המוסד שלהם ".

ביאטריס מריק, מנהלת שירותים ומחקר, UKCISA

מדריכים

הצוות המפורט לעיל נתמכים צוות UKCISA.

פרופילים בוגרים

קרא על הניסיון של התלמידים שלנו על הקורס וכיצד הוא עזר בפיתוח הקריירה שלהם:

"אני מרגישה מחויבת להביע את הכרת התודה שלי על שהספקתי סופשבוע כזה של חומר מעורר מחשבה ושימושי. באמת נהניתי מהקורס ולמדתי הרבה "

אשלי הוג

"השתמשתי במודל הגשטאלט על סטודנט הבוקר ואני לא מאמינה כמה טוב זה הלך! ... זה היה ממש פותח עיניים. כל כך שונה מהכינון הרגיל שלי.

אליזבת וויטר

עובדות מפתח

פרטי הקורס

קורס זה מורכב של ארבעה מודולים 15 אשראי. כל מודול נמסר בבלוק אינטנסיבי, המשתרע על 15 שעות במשך יומיים וחצי. זה בדרך כלל כולל אירוע אינדוקציה ביום חמישי, ואחריו ארבע שעות ביום שישי, שבע שעות ביום שבת וארבע שעות ביום ראשון.

הערכה

כל 15 מודול אשראי מוערך על ידי 3,000 בכתב המשימה בכתב. כדי להשלים את PGCert, אתה חייב להשיג אישור של 50 על כל משימה.

מודולים

הליבה

  • היבטים בין-תרבותיים של ייעוץ ותמיכה (נמסר בנובמבר)
  • ייעוץ וייעוץ ללקוח (נמסר בחודש פברואר)
  • מסגרות אתיות ומשפטיות ותפקידו של יועץ הסטודנטים הבינלאומי (שנמסר בחודש אפריל)
  • ניהול המורכבות: שיפור השפעתו והשפעתו של יועץ הסטודנטים (נמסר בחודש יוני)

לוח זמנים

ניתן להציג לוח זמנים לדוגמה , אולם זה נתון לשינוי שנה אחר שנה ולוח זמנים חי שלך יהיה זמין באמצעות מערכות לוח זמנים שונים באינטרנט.

המודולים שאנו מציעים מושפעים מהאינטרסים המחקריים של הצוות שלנו וכתוצאה מכך עשויים להשתנות מסיבות של, למשל, התפתחויות במחקר או שינויים בחקיקה. רשימה זו היא דוגמה למודולים אופייניים שאנו מציעים, לא רשימה מוחלטת.

קריירה

יעדי הקריירה של הבוגרים כוללים מדריכים, יועצים חינוכיים, מורי שפה, מורים ראשיים / תיכוניים ומדריכים מקצועיים / תעשייתיים ומדריכים. מספר הבוגרים שלנו כבר בעבודה, תוך לימוד במשרה חלקית לפיתוח מקצועי בקריירה שנבחרה.

משכורות ושכר התחלתי ממוצע

99.5% מתלמידי התואר הראשון של בית הספר לחינוך, שהיו זמינים לעבודה בתעסוקה מאובטחת או במחקר נוסף בתוך שישה חודשים מסיום הלימודים. 22,500 ליש"ט היו השכר הממוצע, עם הגבוה ביותר להיות £ 38,000. *

* יעדים ידועים של משרה מלאה בבית שלאחר הלימודים 2016/17. משכורות מחושבים על בסיס חציון של אלה במשרה מלאה שילם תעסוקה בתוך בריטניה.

קריירה ופיתוח מקצועי

בין אם אתם מחפשים לשפר את סיכויי הקריירה שלך או לפתח את הידע שלך, תואר ראשון מאוניברסיטת נוטינגהאם יכול לעזור לקחת אותך לאן אתה רוצה להיות.

הקריירה שלנו עטורת הפרסים משרות שירות מציעה תמיכה מומחה והדרכה בזמן שאתה לומד לחיים לאחר שתסיים. הם יעזרו לכם לחקור ולתכנן את מהלך הקריירה הבא שלכם, דרך אירועים רגילים , מפגשי מיומנויות בהנהגת מעסיקים, הזדמנויות למשרות ודיונים של אחד לאחד.

דרישות כניסה

2: 2 (או שווה ערך בינלאומי) או הכשרה מקצועית רלוונטית; בתוספת ניסיון בעבודה עם סטודנטים בינלאומיים בסביבה חינוכית.

דרישות השפה האנגלית

IELTS: 6.5 (לא פחות מ 6.0 בכל רכיב)

Program taught in:
אנגלית

See 8 more programs offered by University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Last updated October 2, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Nov. 2019
Duration
1 שנה
תכנית חלקית
Price
- £ 2,595 (בריטניה / האיחוד האירופי) - 5,970 £ (בינלאומי)
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Nov. 2019
Application deadline

Sept. 2019

Nov. 2019