קרא את התיאור הרשמי

IELTS

המערכת הבינלאומית לבדיקת אנגלית, או IELTS, כפי שהיא ידועה יותר, היא מערכת בדיקות שנועדו להעריך במדויק את יכולת השפה של המועמדים שצריכים ללמוד או לעבוד במדינה דובר אנגלית. IELTS נדרש לעתים קרובות לכניסה לאוניברסיטה, במדינות כגון אוסטרליה, קנדה, אירלנד, ניו זילנד, בריטניה וארצות הברית, והיא מוכרת גם על ידי גופים מקצועיים, לתעסוקה, רשויות הגירה וסוכנויות ממשלתיות אחרות.

מהו הפורמט של מבחן ה- IELTS?

ישנם שני סוגים של בדיקות IELTS - אקדמי, או כללי. כאן ב Direct English , אנו מתמקדים בעיקר על המבחן האקדמי כמו זה הוא הדרוש למטרות חינוכיות. המבחן מחולק לארבעה חלקים - האזנה (30 דקות), דיבור (15 דקות), כתיבה (60 דקות) וקריאה (60 דקות), והוא נלקח על פני תקופה של יומיים.

הניקוד עובד על מערכת הלהקה מ 1 עד 9, עם 9 להיות הציון הגבוה ביותר האפשרי. חצי ציונים מוענקים גם ואתה נבדק על כל ארבעת החלקים של הבדיקה, ואת הציון עבור כל הוסיף יחד כדי לקבל את הציון הסופי. בדרך כלל, למטרות חינוכיות, תתבקש ציון מינימלי של 6. לפעמים אתה יכול להיות ביקש ציון מינימלי בכל אחד מארבעת הסעיפים.

תיאור הקורס

במהלך תוכנית IELTS, תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להיות מסוגל לעשות היטב במבחן. עיצבנו את הקורס על מנת לכלול את כל המרכיבים של מבחן ה- IELTS - קריאה, כתיבה, הקשבה ודיבור - ואנו נתרגל את פורמט הבדיקה שוב ושוב על ידי שימוש בניירות בדיקה אמיתיים. אנו גם לכסות את כל ההיבטים של הדקדוק, כי ייתכן שיהיה עליך לעשות את הטוב ביותר שלך ביום הבדיקה.

בחינת ה- IELTS היא הבחינה הספציפית לתוכן, ולכן רמה טובה של אנגלית אינה מבטיחה שתלמיד יעשה היטב במבחן זה. כדי להצליח במבחן זה, זה הכרחי כי התלמידים להכיר את הפורמט של הבדיקה, ולתרגל הרבה עד שהם בטוחים עם זה.

בבית הספר " Direct English , המורים שלנו עובדים עם התלמידים כדי להבטיח שהם מבינים מה נדרש מהם למבחן, וללמד את השיעורים עם ההצלחה של התלמידים לזכור בכל עת.

כְּנִיסָה:

כל אחד בתנאי שהם מעל גיל 18, יכול להצטרף לתוכנית זו. עם זאת, חשוב לציין שלמרות שלמבחן זה אין דרישה אקדמית; ידע טוב של אנגלית נדרש לקחת את הקורס.

בְּחִינָה:

זה הכרחי (למטרות ויזה) כי התלמידים לקחת את הבחינה הרשמי IELTS לפני סוף הקורס ב Direct English .

דמי הקורס כוללים:

  • הרשמה חינם קורס
  • חינם
  • מבחן מיקום חינם
  • ביטוח רפואי חינם
  • חינם ביטוח מגן הלומד
  • כרטיס סטודנט חינם
  • חינם טלפון נייד כרטיס SIM
  • פעילויות חברתיות חינם
  • גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי (בקמפוס)
  • אישור חינם הבחינה בסוף כמובן (ללא עלות נוספת)
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 5 תוכניות שמוצעות על ידי Direct English »

עדכון אחרון: June 19, 2018
This course is Campus based
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date