קרא את התיאור הרשמי

קורסי IELTS שלנו פופולריים מאוד. רבים מהתלמידים שלנו צריכים לקחת את מבחן ה- IELTS כדי להוכיח את רמת האנגלית שלהם ללימודים באוניברסיטה. מטרת הקורס היא להכין אותך באופן מלא למבחן, כך שתשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית שלך. רוב התלמידים לשלב הכנה IELTS עם אנגלית כללי על IELTS 23.

הצוות האקדמי שלנו יש את הידע והניסיון כדי לעזור לך להשיג את הציון IELTS שאתה צריך. הקורסים שלנו IELTS מתוכננים בקפידה כדי לספק לך את ההכנה בפועל אתה צריך להצליח. אתה תלמד טכניקות הבחינה ואסטרטגיות עבור כל אחת המשימות תוכלו לפגוש במבחן. מבחן ה- IELTS כולל את החלקים הבאים:

  • הַקשָׁבָה
  • קריאה
  • כְּתִיבָה
  • אם כבר מדברים

מורי IELTS שלנו משתמשים בספר קורס שפורסם במהלך הקורס. תינתן לך ספר קורס לכל רמה IELTS לך ללמוד. אתה תהיה צפוי להשלים 1-2 שעות של שיעורי הבית ליום.

בנוסף לשיעורים שלכם, אתם יכולים גם לבקר במרכז ללימודי IELTS שלנו עבור תרגילי אימון נוספים ללא עלות נוספת. המורים שלנו זמינים כדי לתת לך עזרה נוספת במרכז הלימוד בין השעות 15:00 - 16:00, בימים שני - חמישי.

שיעור ההתקדמות הממוצע של תלמידינו משתנה בהתאם לרמתם, ליכולתם, לקביעתם ולכמות הזמן המושקע בשיעורי לימוד עצמי. בדרך כלל, אנו ממליצים 8 - 10 שבועות ללמוד להגדיל את הציון שלך IELTS על ידי 0.5 הלהקה.

Liverpool School of English אינו מרכז מבחן של IELTS. התלמידים שלנו לוקחים את מבחן ה- IELTS שלהם במרכז בדיקה במנצ'סטר (עבור UKVI) או באוניברסיטת ליברפול (הכשרה אקדמית או כללית). אנו נעזור לך להזמין את מבחן ה- IELTS שלך.

אם אתה רוצה ללמוד באוניברסיטה בבריטניה, מנהל שלנו אקדמי אנגלית הוא גם מסוגל לספק לך מידע וייעוץ כדי לעזור לך לבחור ולהגיש את הקורס באוניברסיטה.

אנגלית כללית

כללי אנגלית היא הקורס הפופולרי ביותר שלנו. מטרתו היא לשפר את כל התחומים של כישורי השפה האנגלית שלך: דיבור, הקשבה, קריאה, כתיבה, דקדוק, אוצר מילים והגייה.

הצוות האקדמי שלנו בחר בקפידה את חומרי הקורסים כדי להבטיח שהשיעורים רלוונטיים ומעניינים לתלמידים שלנו. אתה תקבל ספר קורס ביום הראשון של הקורס שלך ספר קורס חדש בכל פעם שאתה זז ברמה.

המורים שלנו משתמשים בגישה התקשורתית כדי לספק שיעורים ממוקדי-למידה, שהם דינמיים ומרתקים. השיעורים מתמקדים הן בדייקנות והן בשטף. תוכלו לפתח את היכולת לתקשר בביטחון במצבים בחיים האמיתיים.

המורים שלנו מבטיחים שלכל שיעור יש תוצאות למידה ברורות. יהיה לך מבחן בדיקה קצרה בכל שבוע. בדיקות התקדמות ארוכות יותר הן חודשיות. לאחר כל מבחן התקדמות, יהיה לך הדרכה 1: 1 עם המורה שלך. במדריך זה תוכלו לפתח את תוכנית הפעולה האישית שלך, זה עוזר להבטיח את האנגלית שלך משפר ככל האפשר ואתה מצליח להשיג את המטרות שלך. לאחר כל הדרכה, תקבל דוח התקדמות מהמורה שלך.

בסוף הקורס שלך, אתה יכול לקחת מבחן היציאה. לאחר מכן תוכל להשוות את תוצאות בדיקת המיקום שלך לתוצאות בדיקת היציאה שלך, כדי לראות עד כמה השתפרת.

כמו כן, אנו מציעים חלקית IELTS הכנה קורסים עם GE6 או GE10 שיעורים בשבוע.

לוקח את מבחן ה- IELTS

Liverpool School of English אינו מרכז מבחן של IELTS. אנו יכולים לעזור לך להזמין את המבחן, אך תצטרך לעבור למרכז בחינות של IELTS כדי לגשת לבחינה. דמי הבחינה הם כ £ 160 - £ 200 ונתונים לשינוי. ישנם שני סוגים של מבחני IELTS אקדמיים; המבחן 'IELTS UKVI' ומבחן ה- IELTS האקדמי (non-SELT).

IELTS UKVI

זהו מבחן (אנגלית מאובטחת). תלמידים שאינם מתגוררים באיחוד האירופי המבקשים אשרת סטודנט 4 יידרשו לבחינה זו. סטודנטים המבקשים הקורסים באוניברסיטה לפני הקורס גם צריך לקחת את זה מבחן IELTS. יש לבצע בדיקה זו במרכז מאושר מאושר. אתה יכול לקחת את IELTS UKVI במרכז בדיקה במנצ'סטר. זה בערך 1 שעה משם ברכבת.

אקדמית IELTS (לא SELT)

זה IELTS מתקבל על ידי רוב האוניברסיטאות בבריטניה. אתה צריך, עם זאת, תמיד לבדוק עם האוניברסיטה אתה מתכנן ללמוד בבית. אתה יכול לקחת את IELTS האקדמי במרכז הבדיקה באוניברסיטת ליברפול. המלון נמצא במרחק הליכה קצר מבית הספר. הבדיקות מוצעות פעם או פעמיים בכל יום בשבת.

עובדות מפתח

תאריכי הקורס: התחל כל יום שני

משך הקורס: מינימום שבוע. מקסימום 1 שנה.

רמות:
IELTS 23: טרום ביניים - מתקדם (CEFR A2 - C1)

שיעורים / שעות בשבוע:
IELTS 23: 23 שיעורים / 21 שעות 5 דקות

אורך השיעור: 55 דקות

גודל הכיתה המקסימלית: 15 תלמידים

גיל מינימלי: 16 שנים (נדרשת הסכמת הורים בכתב עבור תלמידים מתחת לגיל 18)

דרישות אשרה:
ויזה לטווח קצר או ויזה מדרגה 4

דמי הבחינה (בכפוף לשינויים):

  • IELTS (UKVI) £ 200
  • IELTS (הכשרה אקדמית או כללית) £ 150

אלה אינם נכללים דמי הקורס שלך.

מחירים

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 5 תוכניות שמוצעות על ידי Liverpool School of English »

This course is Campus based
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
1 - 52 שבועות
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
235 GBP
מחיר עבור קורס 1-11 שבועות.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date