Pathway חשבונאות לתואר ראשון / BA (Hons)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

Pathways GCU

סטודנטים Pathway נרשמים לתואר ראשון בחשבונאות לתואר ראשון (Hons) באוניברסיטת גלאזגו קלדוניה. בשנתיים הראשונות תלמדי חשבונאות HND במכללת גלזגו קלייד, תוך הכנה לשנים 3 ו -4 (לתואר שני) לתואר ב- GCU.

בוגרי BA (Hons) בוגרי הנהלת חשבונות נהנים מסיכויי קריירה מצוינים כרואי חשבון מקצועיים, עריכת דוחות כספיים ורושמים עסקאות עסקיות, מעקב אחר ביצועים פיננסיים והשתתפות במיזוגים, רכישות וניהול איכות.

בחר את Pathway לימודי הנהלת חשבונות אם:

 • אתה מתעניין בכלכלה, חשבונאות ופיננסים
 • אתה רוצה להיות חלק חשוב מעולם העסקים
 • אתה נהנה מעבודה מעשית מעשית
 • אתה עובד הכי טוב עם הרבה אינטראקציות מצוות המרצים
 • אתה אוהב לעבוד לקראת יעדים ברורים עם תחושת הישג בסוף כל שנת לימודים

מה תלמד

 • שנה 3: ביקורת, סוגיות שוטפות, כספים ציבוריים, אסטרטגיה, מחקר
 • שנה 4: כוללת מקצועות מומחים, נושאים מתקדמים בחשבונאות וכספים, אפשרויות מתחומי מקצוע רחבים יותר וכן עבודת הצטיינות בתחום שבחרת

"שלוש אחיותיי ואחי למדו כולם ב- GCU ובחרתי ללמוד הנהלת חשבונות כאן, כי תמיד סקרנתי ונשבתה מעולם העסקים. אני נהנה מאוד מהתכנית שלי מכיוון שיש מגוון כזה של מודולים, ואני תמיד לומד דברים שונים. הקיץ היה לי משרת סטאז 'בקיץ ב- BNP Paribas, מה שהוסיף לחוויה שלי. " עמינה דין, תואר ראשון בחשבונאות

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

 • SQA גבוה יותר: BBC או שווה ערך כולל אנגלית ומתמטיקה.
 • לתשומת לבך: קורסים Pathway מיועדים רק למועמדים השוהים בסקוטלנד

הִתקַדְמוּת

התקדמות לשנה 3 ממכללת גלזגו קלייד עם HND חשבונאות עם AAA ביחידות מדורגות.

שפה אנגלית

ציון IELTS אקדמי של 6.0 (או שווה ערך) ללא רכיב מתחת ל -5.5

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, אתה עשוי להיות זכאי לתכנית האנגלית הטרום-מושבית שלנו הנלמדת בקמפוס גלזגו שלנו.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2020/21

 • מבוסס מכללה: TBC
 • מבוסס GCU: 1,820 £ *

* שכר הלימוד לסטודנטים סקוטים ואיחוד האירופי כפוף לאישור ממשלת סקוט ועשוי להשתנות לאחר אישורו.

העמלות ניתנות לשינויים ומפורסמות כאן לצורך הדרכה בלבד. מדיניות עמלות והחזר כספי.

כסטודנט באוניברסיטה, ישנם עמלות ועלויות נוספות שעשויות לחול עליך או לא, אך עליך להיות מודע לכך.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

הסמכה מקצועית

תכנית זו מוסמכת על ידי גורמי החשבונאות המקצועיים העיקריים בבריטניה הכוללים ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA ו- CIPFA.

שיטות הערכה

בשנתיים הראשונות של הלימודים, תלמדו במכללת גלאזייד קלייד ותמלאו אחר הנחיות ההוראה וההערכה לחשבונאות HND.

בשנים 3 ו -4 תקבלו לימודים במכון השלטון. כתוכנית מוסמכת מקצועית, גישתנו ללמידה, הוראה והערכה מותאמת לצורכי המקצוע ולדרישות הגורמים המקצועיים.

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח לא רק שתלמידינו יקבלו את הידע וההבנה הנדרשים של ראיית החשבון, אלא גם יפתחו את כישוריהם האינטלקטואליים והאישיים.

שיטות לימוד

בשנתיים הראשונות של הלימודים, תלמדו במכללת גלאזייד קלייד ותמלאו אחר הנחיות ההוראה וההערכה לחשבונאות HND.

בשנים 3 ו -4 תקבלו לימודים במכון השלטון.

אנו משתמשים במגוון שיטות למידה והוראה על מנת להבטיח כי התוכנית שלנו היא רלוונטית מבחינה מקצועית והן מאתגרת אקדמית. ההוראה שלנו נתמכת ברשומה חזקה במחקר, ייעוץ ופעילות מדעית רלוונטית.

כל המודולים שלנו משתמשים ב- GCULearn, סביבת הלמידה הווירטואלית של האוניברסיטה, המספקת חומרי קורס, משאבי קריאה, הערכות ומשוב - כולם זמינים באינטרנט. זה משמש גם כדי לאפשר לסטודנטים לבצע פעילויות ומשימות מקוונות, להאזין לפודקאסטים, להיות מעורב בקבוצות דיון מקוונות ולקחת חלק בבלוגים ופעילויות למידה מבוססות טוויטר. גישה זו משולבת עם קשר הרצאה מסורתי יותר, הדרכה ויצירת סמינריון. אנו מזמינים באופן קבוע מרצים אורחים מהתעשייה להראות לסטודנטים שלנו את הרלוונטיות המעשית של החומר האקדמי שהם מכסים.

תכנית הלימודים שלנו נועדה לקדם את יכולת ההעסקה, כאשר תוכנית הלימודים שלנו התפתחה בהתאם לדרישות של גופים מקצועיים לצורך קבלת הסמכה ופטור מהנפקות.

התוכנית מיועדת גם לאפשר לבוגרים גישה למגוון רחב של קריירות בתחומי המגזר העסקי והציבורי ובאקדמיה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... קרא יותר

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. קרא פחות
גלזגו , לונדון + 1 יותר פחות