תעודת תואר ראשון באמנויות מדיה

כללי

תיאור התכנית

קבל הבנה מעמיקה יותר של כל ההיבטים של המדיה הדיגיטלית עם תעודת התואר הראשון באמנויות מדיה במכללת תיאטרון, קולנוע ומדיה של טמפל. תוכלו להיות שקועים בהפקה ובהיסטוריה של אמנויות המדיה שסללו את הצלחתם של אולפני הקולנוע כמו פיקסאר ופרמאונט, או בתי הפקה כמו וולט דיסני ושות 'וורנר ברוס.

תלמד את המורכבויות של עיצוב הפקות, תסריטים וקריאת תסריטים ועריכת וידאו, ותהווה הבנה לגבי ההשפעה התרבותית של סרטים ותקשורת. הקורסים מועברים על ידי חברי סגל עטורי פרסים שעבדו בין היתר על סרטים המועמדים לאמי ואוסקר.

תעודת תואר ראשון זו בת ארבע קורסים, בת 14 אשראי, זמינה לכל הסטודנטים הרשומים בטמפל המעוניינים בחקר והפקת שמע, מדיה דיגיטלית, קולנוע ווידאו, כמו גם טכנולוגיות מתפתחות. את הקורסים הנדרשים ניתן לספור למגמת אומנויות הקולנוע והמדיה.

שיעורים ותכנית לימודים

סטודנטים בתכנית לתואר ראשון באומנויות מדיה מסיימים ארבעה קורסים, שהם

  • אומנויות מדיה אני,
  • אומנויות המדיה II,
  • מדיה ותרבות, ו
  • סקר מדיה חדשה.
עדכון אחרון: אוק 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Theater, Film and Media Arts (TFMA) is part of the Center for the Performing and Cinematic Arts at Temple University, which also includes the Boyer College of Music and Dance. Along with ... קרא יותר

The School of Theater, Film and Media Arts (TFMA) is part of the Center for the Performing and Cinematic Arts at Temple University, which also includes the Boyer College of Music and Dance. Along with the Center, TFMA was created in 2012 to strategically align the Department of Theater and the Department of Film and Media Arts, both of which have thrived at Temple for more than four decades, bringing them together as a new academic unit under the Center for the Performing and Cinematic Arts. קרא פחות