תעודת כתיבת שירים מפיק מוסיקלי (SMP)

כללי

תיאור התכנית

2

למד כיצד לייצר ולכתוב את השירים שאתה שומע במצעד מדי יום בכיתות של לא יותר משישה אנשים, ולהשיג דיפלומה המורחבת שלנו. זה נושא עד 420 UCAS נקודות שהוא שווה ערך לשלוש כיתות * ברמה.

סגנונות המכוסים הם דאנס מסחרי, רוק, זמרת / כותבת שירים, עירוני, ומתוך & חלון קופץ! יש את הידע והכישורים מסגנונות רבים של מוסיקה בארונית שלך להתבלט מתוך הקהל בז'אנר שלך. תוכלו ליהנות על ידי לימוד טכניקות מקצועיות מן מלחינים מנוסים, מפיקים, ומהנדסים כולל זוכי גראמי. אנו גאים להציג את כל אותם, מכל התוכניות שלנו בעמוד המורים שלנו. להיות מוטיבציה בהשראת המדריכים שלך, חברים לכיתה, ותחושת boutiquey של המתקן שלנו הרכזת יצירתי כי הוא שדות לונדון.

3

Ableton Live 9

נוף המושב של Ableton Live 9 עושה את זה תוכנת מוסיקת ייצור מהפכנית. כותבי שירים Top-קו יכול להיבחן כל השילובים של המוזיקה שהם מורכבים on-the-fly, מה שהופך בכתב מנגינות כיף, יצירתי ופורה יותר. זו הסיבה שאנחנו להתחיל אותך על Ableton. אנחנו מרכז הדרכה מוסמך רשמי Ableton וכל לומדי GMP להעפיל הנחה של 40%. וגם, אתה תמיד אהיה מסוגל ולהתכבד גישה חופשית לכל intro חינם שלנו ומדריכים Ableton מקוונים מתקדמים בתשלום ב- YouTube במהלך, ואחרי שתסיים את התוכנית.

קרן & רכב מוסיקה

מלא של טיפי ייצור שיא עכשוויים וטכניקות ידע דרוש לך כדי להרכיב מסחרי משלך (פופ, רוק, עירוניים, זמרת / כותבת שירים וריקודים מסחריים) בכושר גיבוי מסלול לפגישות A & R ובתי מוסיקת ייצור. מ בס-קווי תכנות, מחרוזות, סינתזה בסיסית, פיסול צלילים אורגניים, ווקאלי & שיר סידור, מקבל את הצלילים הנכונים, לשים את הכל ביחד כדי להפוך את הקול המסלול שלך כאחד ומוכן תערובת אמן.

הכה למעלה-Line כתיבת שירים

האם תהית אי פעם מדוע את השירים שאתה כותב הם בסדר אבל לא נשמע כמו להיטים? קראת ספרי כתיבת שירים ומדריכים לצפות ב- YouTube בלעדיהם למעשה ביצוע כל הבדל? מודול כתיבת השירים בשורה העליונה זה אומר לך מה מקורות אחרים אינם יודעים או לא רוצים לתת במתנה-המושגים המשותפים כאן נועדו בסופו של דבר להביא את כותבת שירים ללהיט בך!

סאונד הנדסת מכונות הפקת שירה

במודול ההנדסה סאונד שלנו תוכל להתמחות באמנות הקלטת מכשירים נפוצים כולל גיטרה, בס, פסנתר סינתיסייזרים. כן, יש אמנות הקלטה סינתיסייזרים! סעיף ההפקה הקולי אינו מכוון במיוחד זמרים, אבל כותבי שירים ומפיקים. כי גם אם אנחנו לא שרים את עצמנו, אנחנו עדיין צריכים להיות מסוגלים לעודד, מאמן ולייצר אמנים וזמרי פגישה, וככל שאנחנו יודעים על שירה, הפקה קולית ושירה הקלטה, החלק העיקרי הטוב יותר של song- שלנו ביתרון ווקאלי-יישמע! כמובן למרות שאנחנו לכסות טכניקה קולית, שירה בפועל בכיתה הוא לא חובה - זה בסדר רק להקשיב!

Logic Pro X

עד סוף מודול זה, אתה תהיה רוכס סביב X Pro Logic כמו מקצוען, מקבל להתמודד עם תכונות מתקדמות כגון Flexpitch, MIDI FX, קיצוץ מעלה לולאות ולהפוך אותם בעצמך ב EXS24, לצד למידה על כל כל צלילי FX מובנים נהדרים עכשיו כלולים דיגיטלי מקיפה זה תחנת עבודת שמע מלא. המפיקים עכשוויים רבים מעדיפים Logic עבור 'צליל', ואתה יכול להשתמש בשתי Ableton לוגיקה יחד כך שאתה מקבל את הטוב שבשני העולמות.

ערבוב & מאסטרינג

ראשית, אנו יוצאים מה היית ללמוד כמהנדס מקצועי על ידי כיסוי אקוסטיקה כיצד להגדיר סביבת באולפן הביתי שלך בצורה נכונה. לאחר מכן נרד אל הדברים כיפיים: מעמיק EQ, ממלא את ספקטרום התדרים, בקרי דינמי, ערבוב שירה, איך לעשות רק כמה אלמנטים נשמעו ענקים, ועושה את כל החלקים שלך נשמע כמו אחד לחקור כל התוספים מדהימים החדשים האחרון צרור Native Instruments Komplete. ככל שאתה לומד טכניקות ערבוב אלה, תוכל לראות כיצד הם מיישמים בתוך מוסיקה אלקטרונית.

עיצוב סאונד והפקה

מפיקי מוסיקה פרו רבים לא מקבלים סינתזת תוסף בעבר בקריירה שלהם, אבל אתה תכסה תוסף, wavetable, פרטני, כתוסף ותדירות מווסת סינתזה כל של X Pro Logic באמצעות מובנה בארסנל של סינתיסייזרים. הם גם נהיה דגימה, דגימה מחדש, תקלה, וטכניקות קבלת פעימה מתקדמות יותר בסעיף זה כפי שאתה לפתח את הקול שלך.

עסקי מוזיקה

מבוא-עסקי המוזיקה אתמול, היום, והעתיד, זכויות & בחברות, עורכי דין & מנהלים, חברות התקליטים והמו"לים. סנכרון & רישוי, כלי DIY, למכור את המוזיקה שלך, איך לקבל תשומת לב לדפוק על דלתות.

מפיק מוסיקלי

מודול זה בוחן את התפקידים של מפיק המוזיקה מפגיש רכיבים בודדים רבות, מיומנויות ומושגים מכל השלבים, החל מראש ייצור להשלמה ומסירת הגרסה הסופית. אנו מתמקדים מושגים כגון יצירת רגש דרך צליל וביצועים, חזותי והגדרה לכיוון הייצור והשיג מטרת הייצור שלך. על ידי הבנת המושגים החיוניים בתהליך ייצור מוסיקה, הסדר של שני התווים ואת 'השדה הקולי'. אתה לומד איך לעשות הלהקה או אמן הסולו שלך (זה יכול להיות עצמך) הוא ייחודי ומשכנע כדי לקבל את הטוב ביותר מתוך המעשה שלך.

טיולים

במקום שיש בכיתת צייד עם מה אולפן הקלטות יצטרך בה, אנחנו לוקחים לך אולפן הקלטות מסחרי Miloco מלא בלונדון, כך שאתה יכול להיות ללמוד כיצד זרימת אות עובדת על קונסולה נווה בעוד פלורנס אנד דה מאשין או לטשטש מקליט לאלבום בדלת החדר השני! אנו גם לבקר שבו הכל התחיל עבור בית הספר, המחסן בריגס, שבו אתה תקבל לשחק ותכנית בחדר מלא של סינתיסייזרים אנלוגיים ישנים וצעצועים למצוא כמה אנלוגי אמיתי נשמע עבור הרצועות שלך. אמנים אחרונים בסטודיו הישן שלנו כוללים Soul Clap, רוברט אוונס רוי דה סילבה.

360 שעות | £ 4999

  • 20 שבועות ללא הפסקה | יום שלישי, זוג צעיר, יום חמישי | 11:00-06:00
  • התחל: 2 באוגוסט
  • שנת לימודים | שלושה 10 שבועות סמסטרים | יום חמישי & שישי | 11:00-06:00
  • התחלה: שלישית חמישי ספטמבר | 2: שנית חמישי ינואר | 3: יום חמישי האחרון של חודש אפריל
  • בערבים | שישה 10 שבועות סמסטרים | שני & יום שלישי | 19:30-10:30
  • התחלה: שלישית Mon ספטמבר | 2: שנית Mon ינואר | 3: יינשא האחרון של אפריל (x 2)
עדכון אחרון: נוב 2016

אודות בית הספר

Critically acclaimed music production courses in the smallest class sizes. Earn a Level 3 music production diploma and learn to be a Electronic Music Producer or a Songwriting Music Producer from worl ... קרא יותר

Critically acclaimed music production courses in the smallest class sizes. Earn a Level 3 music production diploma and learn to be a Electronic Music Producer or a Songwriting Music Producer from world-class instructors including Grammy-winners. קרא פחות