הקורס

לימודי שימור תעודות בגרות הם קורס המרה אינטנסיבי לשנה שמטרתו לאפשר לבוגרים מרקע שאינו שימור לקדם את הידע והכישורים שלהם.

לסטודנטים יש אפשרות לגשת למגוון ציוד אנליטי וללמוד מתרגלים בעלי ניסיון רב. הם יכולים ליהנות גם מהקשרים החזקים של הצוות עם מוזיאונים, גורמים מקצועיים וסוכנויות מורשת.

במהלך קורס זה, התלמידים צפויים להפיק תיקים משלהם של רישומים ותמונות מומחים, ויש להם סיכוי לפתח מיומנויות טכניות לטיפול בחפצים היסטוריים. התלמידים יעודדו לנצל הזדמנויות לערב עצמם בפרויקטים חיים.

תחומי מחקר, פרויקטים

המרכז לשימור ומורשת תרבותית University of Lincoln הוקם בשנת 2011 כדי לתאם פעילויות מחקר אקדמיות בתחום השימור, ההיסטוריה והמדע ביחס לתחום המורשת.

החברים חולקים עניין בתרבות חומרית היסטורית ובשימורו וניתוחו. יש להם גישה למתודולוגיות מבוססות מדע לניתוח חומרים והמומחיות ההיסטורית הנחוצה כדי לפרט את חשיבות ניתוח זה. חברים עובדים עם מגזר המוזיאונים כקונסרבטורים, אוצרים ויועצים.

נושאי המחקר של הקבוצה כוללים מחקר צבע אדריכלי, היסטוריה תרבותית וחומרים היסטוריים ועתיקים.124245_photo-1544213456-bc37cb97df74.jpg ליזי ג'ורג '/ Unsplash

איך אתה לומד

הסטודנטים מסוגלים לגשת למגוון רחב של חומרים היסטוריים ויכולים להתמקד בטיפול המתקן שלהם ובשימור מונע.

הרכב הקורס ומסירתו שונים לכל אחד מהמודולים ויכולים לכלול הרצאות, ימי עיון, סדנאות, לימודים עצמאיים, עבודה מעשית במעבדות שימור, מחקר ולמידה אחת לאחד.

שעות עבודה וחקר עצמאי

שעות הקשר השבועיות בתוכנית זו עשויות להשתנות בהתאם למודולים בודדים ולשלב המחקר. לימודי התואר השני כוללים שיעור ניכר של מחקרים עצמאיים, המחקרים את החומר הנלמד בהרצאות ובסמינרים. כמדריך כללי, על כל שעה בכיתה תלמידים צפויים לבלות לפחות 2-3 שעות במחקר עצמאי. לקבלת מידע מפורט יותר, פנה למנהל התוכנית.

מודולים

רמה 3

  • מיומנויות מעשיות (Core).
  • תהליכי שימור (ליבה).
  • מדעי שימור (ליבה).
  • תורת השימור (ליבה).
  • טכניקות תיעוד (ליבה).
  • שימור מונע (ליבה).

† קורסים מסוימים עשויים להציע מודולים אופציונליים. הזמינות של מודולים אופציונליים עשויה להשתנות משנה לשנה, ויהיה כפוף למספר התלמידים המינימלי להיות מושגת. משמעות הדבר היא כי זמינות של מודולים אופציונליים ספציפיים לא ניתן להבטיח. בחירת מודול אופציונלי עשויה גם להיות מושפעת מזמינות הצוות.

איך אתה מוערך

שיטות הערכה

ניתן להעריך את התלמידים בקורס זה באמצעות שיעורי לימוד המורכבים ממצגת, חיבור, מבחן התקדמות, דוחות, עבודה מעשית ותיקי רישומים ותצלומים.

משוב הערכה

המדיניות University of Lincoln בנוגע למשוב ההערכה נועדה להבטיח שהאקדמאים יחזירו לכם את ההערכות תוך זמן קצר - בדרך כלל תוך 15 ימי עבודה לאחר תאריך ההגשה.

דרישות כניסה 2020-21

תואר הצטיינות בכל תחום או ניסיון מקצועי שווה ערך.

סטודנטים מחו"ל ידרשו להפגין מיומנות בשפה האנגלית השווה ל- IELTS 6.0 בסך הכל, עם מינימום 5.5 בכל רכיב.

אם אינך עומד בדרישות ה- IELTS לעיל, יתכן שתוכל לקחת חלק באחד מקורסי הכישורים האקדמיים והלימודים האקדמיים שלנו. קורסים מומחים אלה נועדו לסייע לתלמידים לעמוד בדרישות השפה האנגלית לתכנית הלימודים המיועדת להם.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • English (UK)
University of Lincoln
עדכון אחרון: נובמבר 5, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2020
Duration
1 - 2 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
15,900 GBP
בינלאומי - בית / האיחוד האירופי; 9,250 ליש"ט
Deadline
ינו 15, 2020
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2020
End Date
אוג 2021
מועד אחרון להגשת בקשה
ינו 15, 2020

ספט 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
ינו 15, 2020
End Date
אוג 2021

Change your World at the University of Lincoln | University of Lincoln