תעודת בגרות בחינוך

כללי

תיאור התכנית

זוהי תוכנית לימודים מקצועית המוצעת למי שמתכוון ללמד או לנהל תוכניות חינוכיות מגוונות אך לא עבר את ההכשרה המקצועית הנדרשת בחינוך. זו תוכנית לשנה. הוא מספק חקירה מעמיקה של נושאים וכישורים הנדרשים למורים בסביבות חינוכיות מגוונות. התוכנית נועדה לסייע למשתתפים לתכנן, לעצב וליישם באופן ביקורתי תכניות חינוכיות המתאימות להעדפות למידה והקשרים מגוונים.

התוכנית מומלצת למי שמתכוון לבקש רישיון בנציבות שירות המורים (TSC). זה עולה Kshs.75, 000.00 (750 $) שכר לימוד. הדרישה היא תואר ראשון עם לפחות מחזור א '/ מחזור ב' בהצטיינות (חטיבה עליונה) או חטיבה תחתונה עם שנתיים ניסיון בעבודה / משרד. אפשר לקחת את שיעורי המשרה המלאה, החג או הערב.

Fifth graders in their classroom at school

דרישות קבלה

  • קבלה והתנהלות של תכניות לתארים מתקדמים תתבצע על פי הוראות התקנות הכלליות לתואר שני.
  • להלן זכאים להתקבל ללימודי תואר שני באוניברסיטה:
  • בעלי תואר ראשון מאוניברסיטת Africa International University אחרות המוכרות על ידי הסנאט AIU ,
  • תכניות הלימודים לתואר שני בכל בתי הספר יתפרשו על פני תקופה של לפחות 12 חודשים מיום ההרשמה ומקסימום של 24 חודשים.

מתי להגיש

בקשות לתכניות הרגילות נסגרות בדרך כלל ב -15 בדצמבר לצריכת ינואר, 15 באפריל לצריכת מאי, ו -15 באוגוסט לצריכת ספטמבר.

כדי שסטודנטים בינלאומיים יתקבלו בקבלת ספטמבר, טופס הבקשה שלך היה צריך להישלח עד אפריל, לקראת צריכת ינואר היית צריך לשלוח את בקשתך עד ספטמבר, ולקבלת אפריל היית צריך לשלוח את טופס הבקשה שלך עד ינואר.

עבור התוכניות המבוססות על בתי הספר, בקשתך צריכה להגיע אלינו לא יאוחר מה -10 במרץ בחופשות אפריל, 10 ביולי בחופשות אוגוסט וב -10 בנובמבר בחופשות דצמבר.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... קרא יותר

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. קרא פחות