תעודה מתקדמים בניהול האירוח

כללי

תיאור התכנית

דיפלומה מתקדמת ניהול אירוח

זהו קורס של שלוש שנים, מיועד לאלה שרוצים להיות מנהלי מסעדות, בארים, בתי מלון, מועדונים, מקומות קמעונאות מזון, אתרי נופש ופעולות קייטרינג חוזה.

ה דיפלומה מתקדמת ניהול אירוח מספק ידע דרוש, מיומנויות ניהול, מיומנויות ומומחיות חיוניות לניהול אירוח. הקורס יאכוף ללמוד להתמקד בצרכים של הלקוחות יפתחו את הידע, המיומנויות והניסיון להיות מנהלים יעילים. מהקורס, המועמדים ישיגו ידע והבנה הנהלת מפעלי תיירות ואירוח שונים ומגוון גישות ואסטרטגיות המתאימות להקשר שלהם. כמו כן הם יוכלו ליישם את הגישות והאסטרטגיות בנוגע לניהול של ענף התיירות והאירוח וליישם את האסטרטגיות, במידת הצורך, עולה בקנה אחד עם ההקשר המקומי.

עובדות מפתח

 • הקורס מיועד בעיקר להתייחס לנושא של מחסור במנהלים סיישלית בענף המלונאות סיישל.
 • תואר ראשון בניהול בתי מלון על ידי המשך לימודיך (שנה אחת) בחו"ל
 • תואר שני (בניהול בתי מלון) על ידי המשך לימודיך (שנים) בחו"ל
 • לספק הבנה רחבה יותר של המגוון של פעילות מזון ומשקאות בענף, ואת הכישורים הדרושים כדי לנהל אותם ביעילות.
 • לספק לסטודנטים מודעות לתהליך התכנון האסטרטגי והשפעתה על תעשיית האירוח.
 • להקנות לתלמידי הבנה של ההיבטים המבצעיים של חזית משרד וניהול לינה, ואת הכישורים הדרושים כדי לנהל מבצע ידידותי לסביבה ביעילות.
 • להקנות לתלמידי הבנה של רשומות הכספיות והחשבונאיות המשמשות בתעשיית האירוח, ואת הדרכים הללו יכולים לסייע בקבלת החלטות ניהולית יעילה.
 • להקנות לתלמידים הבנה של התפקיד של ניהול משאבי אנוש בתעשיית האירוח, ואת הכישורים הדרושים כדי לנהל את המשאב הזה ביעילות

דרישות בקומת הכניסה

 • קיימברידג 'מתקדמת רמה בוגרת עם ציונים הנעים בין AD בכל מקבילה שני נושאים או בחו"ל
 • דיפלומת עסקי מחקרים בוגרת עם ציונים הנעים בין AD בכל שני נושאים או שווה ערך בחו"ל
 • מועמדים בעלי תעודת סיום של STA או שווה ערך, עם ממוצע של 65% בכלל Pass מארק (אקדמיה) & עם ניסיון בעבודה מבוסס על 70% Pass הכללי מארק.

בוגר / מועמדים חיצוניים

 • מועמדים בעלי דיפלומה STA או שווה ערך עם מינימום של ניסיון בעבודה רציפה 1 שנים בתחום התיירות והאירוח.
 • מועמדים בעלי תעודת מתקדם מן STA או שווה ערך ועם מינימום של ניסיון עבודה רצופה שלוש שנים בתחום התיירות והאירוח. היכולות המוכרות שלהם אל מול היקף התעודה תוקמנה באמצעות תהליך RPL לפני הבחירה.
 • מועמדים בעלי תעודת מתקדם חניכות STA או שווה ערך ועם מינימום של שלוש שנות ניסיון בעבודה רציפה בתחום הרלוונטי. היכולות המוכרות שלהם נגד רמת הדיפלומה תוקמנה באמצעות תהליך RPL לפני הבחירה.

פרטי קורס

המחלקה אחראית: ניהול אירוח
קמפוס: אקדמית סיישל תיירות La דלה. Mahé
משך קורס: 3 שנים (כולל המשיך עבודה מקצועית)
הצריכה: 20

מבנה תכנית

שנה 1
כל מודולי הליבה

ADHMY1a

שנה 2

חודש Operative 12 מיקום
(3 חודשים ב מאוריציוס ו -9 חודשים סיישל) = 30 קרדיטים ECTS

שנה 3
כל מודולי הליבה

ADHMY2a

הדרכה חווייתית

במסגרת דרישות הקורס ADHM, סטודנטים המעוניינים להגיש את מועמדותם עבור דיפלומת ADHM חייבים להיות מינימום של חוויות העבודה של 3 חודשים בסביבת מלון לפני ההחלה להצטרף לקורס. מרגע שהתקבלה על ADHM, התלמידים ישלימו מצורף 12 חודשים נוספים בבית מלון השנה 2 של ADHM. ביום שסיים את ADHM, תלמידים שזכאים והתקדמות למידת BBS ב- Shannon יצטרכו להשלים מיקום סופי בהצלחת מלונות לפני שסיימתי.

הכשרה

סטודנטים לתארים מתקדמים עם דיפלומת STA מתקדמים ניהול אירוח עם הסמכה מהמכללה שתנון של ניהול מלונות. בנוסף, תלמידים זכאים יקבלו את ההזדמנות כדי לעקוב אחרי תואר ראשון ללימודי עסקים מהמכללה הלאומית של אירלנד Galway, בעקבות מחקר בשנה נוסף שינונו מכללה למנהל המלון באירלנד.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Seychelles Tourism Academy is the only tourism college in the Seychelles. The Seychelles Tourism Academy takes its responsibility for ensuring the quality and reliability of its training programme ... קרא יותר

The Seychelles Tourism Academy is the only tourism college in the Seychelles. The Seychelles Tourism Academy takes its responsibility for ensuring the quality and reliability of its training programmes very seriously. As an Academy we have an obligation to plan our courses of instruction carefully to respond to student needs. קרא פחות