תכנית מכינה לשנה: הולנדית כשפה זרה בהקשר אקדמי

כללי

תיאור התכנית

על בסיס מחקר מדעי וניסיון של למעלה מ- 25 שנה Linguapolis , מכון השפה של University of Antwerp , פיתח שיטות להוראת שפות בצורה יעילה ומוטיבציה. התלמידים שלנו מועברים בסביבות מעוררות ומונחים על ידי מורים מיומנים מאוד. מאפייני המפתח של התוכנית שלנו הם אינטראקציה, גישה להתמצאות בתוצאה ומעורבות גבוהה של סטודנטים.

התוכנית לשנה הולנדית כשפה זרה בהקשר אקדמי מכוונת לתלמידים שאינם דוברי הולנדית שרוצים להתכונן להכנס להשכלה גבוהה בהולנדית. התוכנית מורכבת משילוב של חמש רמות של רכישת שפה ושלושה מודולים המיועדים להעמיק את הידע של המשתתפים: מיומנויות לימודים אקדמיות; תרבות, פוליטיקה ויחסים חברתיים; והפונטיקה וההגייה ההולנדית.

128926_CityCampusAulaRectorDhanispreview_Nieuwjaarsreceptie20172.jpg

תוכן התוכנית

במסגרת רכישת שפה, לינגאפוליס מתחיל ברמה מתחילה מוחלטת ומסיים ברמה 5, כאשר מבחן הבינייברסיטי להולנדית כשפה זרה משמש בבחינה הסופית. משמעותו של בחינת מבחן זה תלמידים עומדים בדרישות השפה להשכלה גבוהה ויכולים להירשם ללמוד בהולנדית באוניברסיטה פלמית או באוניברסיטה .

המורים המנוסים ביותר בלינגאפוליס מאמנים את התלמידים הן בתהליך לימוד השפה והן בבחירות הסופיות שלהם להשכלה גבוהה . התוכנית כוללת גם פעילויות תרבות (ביקורי מוזיאונים, ערבי תיאטרון, מסיבת חג מולד, טיול לימודים לגנט וכו '). הסטודנטים יכולים להשתתף ב Taalmaat , תכנית חבר השפה התואמת סטודנטים עם סטודנטים באוניברסיטאות דוברי הולנדית מפקולטות שונות. טאלמייט יוצר את האפשרות לתרגל הולנדית יומיומית עם בני גילם בהקשר בלתי פורמלי וסביבה ריאליסטית. התלמידים מקבלים מושג גם מחיי הסטודנטים, מה שיעזור להם להתכונן בצורה אופטימלית ללימודיהם בפלנדריה.

מדוע לבחור UAntwerp ?

" מפגש עם אנשים מכל העולם התגלה כאספקט ייחודי בתכנית המכינה לשנה זו. לכל אחד היה סיפור משלו והביא השקפות, מסורות שונות ... השנה נתנה לי אפשרות לשקול בזהירות את לימודי העתידיים . השתתפות בהרצאות במהלך הימים הפתוחים של האוניברסיטה אפשרה לי לבחור בחירה מבוססת מתוך מגוון הזדמנויות הלימוד באוניברסיטאות הפלמיות. "

הרון | מרוקו

128904_PrepyearDutch_Fotofiche_1180op361_meisjesinzuilengang1.jpg

קרא המלצה באתר בית הספר

עדכון אחרון: ינו 2020

אודות בית הספר

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... קרא יותר

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. קרא פחות