התוכנית האנגלית האינטנסיבית מספקת הדרכה לאנגלית איכותית ובמרכז המשיח לסטודנטים בינלאומיים לקראת כניסה לתכניות לתארים מתקדמים ותארים Dallas Baptist University ולמטרות אישיות אחרות לגיל המסורתי ולסטודנטים בוגרים על מנת לייצר מנהיגים משרתים שיש להם יכולת לשלב אמונה ו למידה דרך שיחותיהם בהתאמה.

התוכנית לאנגלית אינטנסיבית (IEP) היא הדרך האידיאלית ללמוד אנגלית ולהתכונן לחינוך ברמה האוניברסיטאית בארה"ב. התוכנית האנגלית האינטנסיבית מציעה הדרכה שבועית במשרה מלאה של מורים מקצועיים, בעלי כישורים גבוהים, שהם דוברי אנגלית. כישורי התקשורת שלך ישתפרו מאוד, ותפתח כישורי לימוד ומחקר טובים יותר. כמו כן מוצעת תוכנית חונכות בחינם, שתתן לך את העזרה האישית הדרושה בכדי להצליח אפילו יותר מהר! התוכנית האנגלית האינטנסיבית כוללת גם טיולי שטח תרבותיים תכופים וביקורים בבתים אמריקאים, שיעזרו לכם ללמוד יותר על התרבות האמריקאית. לאחר שתסיים בהצלחה את התוכנית באנגלית אינטנסיבית, תהיה זכאי להירשם לשיעורים אקדמיים ב- DBU מבלי להיבחן במבחני TOEFL או IELTS.

היתרונות של לימודים בתכנית לאנגלית אינטנסיבית:

  • שיעורים קטנים כל השנה המוצעים במונחים של שמונה שבועות.
  • שלוש שעות אשראי אקדמי לסמסטר כלולות בעלות ה- IEP.
  • רמות בסיסיות, ביניים ומתקדמות.
  • לא צריך TOEFL או IELTS.

מוסמך על ידי CEA

התוכנית האנגלית האינטנסיבית של Dallas Baptist University מוסמכת על ידי הנציבות להסמכת תכניות בשפה האנגלית לתקופה אוגוסט 2017 עד אוגוסט 2021 והיא מסכימה לקיים את תקני CEA לתוכניות ומוסדות בשפה האנגלית. CEA מוכר על ידי שר החינוך האמריקני כסוכנות הסמכה לאומית לתוכניות ומוסדות בשפה האנגלית בארצות הברית

הנציבות להסמכת תכניות בשפה האנגלית (CEA) מחייבת את כל התוכניות המאושרות, כולל התוכנית האנגלית האינטנסיבית של Dallas Baptist University , על מנת לשמור על עמידה בתקני CEA.

PDPics / Pixabay

הוֹרָאָה

אלה התעריפים הנוכחיים לתכנית האינטנסיבית באנגלית באוניברסיטת Dallas Baptist University . המחירים ניתנים להפעלה של 8 שבועות וגם 16 שבועות.

-

8 שבועות (מפגש אחד)

16 שבועות (שני מפגשים)

שכר לימוד ועמלות

4,500 דולר

8,000 $

DBU דיור ומזון

2,500 דולר

4,500 דולר

ביטוח בריאות

600 דולר

600 דולר

סה"כ

7,600 דולר

13,100 דולר

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
עדכון אחרון: נובמבר 5, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ינו 21, 2020
Duration
8 - 16 שבועות
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
7,600 USD
8 שבועות; מפגש אחד - 16 שבועות; שני מפגשים: 13,100 דולר
Deadline
בקשת מידע
applicants can apply any time
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ינו 21, 2020
End Date
מרץ 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
applicants can apply any time

ינו 21, 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
applicants can apply any time
End Date
מרץ 2020

DBU Day in the Life