תואר שני באסטרטגיה דיגיטלית

כללי

תיאור התכנית

מניע טרנספורמציה דיגיטלית

הובילו את האסטרטגיה של הארגון שלכם לעתיד בסביבה עסקית משבשת ותחרותית ביותר. התואר השני באסטרטגיה דיגיטלית הוא תוכנית לאנשי מקצוע המעוניינים לנהל ולבצע פרויקטים של טרנספורמציה דיגיטלית בכדי לפתור את צרכי החברה שלהם.

פוּרמָט משרה חלקית
מֶשֶׁך 1 שנה
מקום מונטריי
צריכת התוכנית יָנוּאָר
שפה ספרדית

הזדמנות משפיעה

טרנספורמציה דיגיטלית אינה עוד רעיון לעתיד, אלא מרכיב מרכזי להצלחה בעולם העסקים שלנו. קח חלק בחוויה אינטנסיבית שתוביל אותך להוספת ערך ולפתור את האתגרים של עידן חדש זה.

הקיפו את עצמכם במומחים

פתח את הכישורים הטכניים החדשים שלך עם המומחים מבית הספר להנדסה בטקנולוגיקו דה מונטריי, אחד מבתי הספר הטובים ביותר להנדסה במקסיקו, תוך שאתה EGADE Business School העסקית שלך עם EGADE Business School , EGADE Business School 1 באמריקה הלטינית.

תוכנית לימודים מרתקת

למד כיצד לשפר את חוויית המשתמש, להגדיל את היעילות התפעולית, להוזיל עלויות ולשפר את התפוקה של הארגון שלך באמצעות הכלים והערוצים הרבים בתעשייה 4.0 שנועדו לייעל את התוצאות.

הוסיפו למומחיותכם בתחומים כמו מימון, שיווק, קמעונאות או תפעול עם היכולת להוביל פרויקטים בתחום מדעי הנתונים וניתוח התומכים ביעדי הארגון שלכם.

קבל ניסיון ויוקרה בעולם האמיתי

העמידו את כישוריכם וידעכם במבחן. תוכנית זו מבוססת על מודל למידה חוויתי שיאפשר לך ליישם פתרונות שונים באמצעות שש מעבדות מיוחדות ופרויקט מקיף.

התבסס כמומחה באסטרטגיה דיגיטלית. כחלק מהניסיון שלך אתה יכול לבחור לנצל את ההזדמנות לקבל הסמכה על ידי חברות מהשורה הראשונה בעולם הדיגיטלי.

קנה מידה בחוויה שלך

כחלק מתואר שני באסטרטגיה דיגיטלית יש לך אפשרות לרכוש תואר שני בניתוח עסקי. על ידי הצטרפות לתואר שני בניתוח עסקי תעמיק את הידע שלך בניתוח נתונים המיושם על הסביבה העסקית.

למידע נוסף על תנאי הקבלה

הקבלה לתוכנית זו היא תחרותית ביותר. ועדת הקבלה בוחנת בקפידה כל בקשה, בוחנת כל היבט כמותי ואיכותי ברקע המקצועי והאקדמי של המועמד, ותעריך את פוטנציאל ההצלחה בלימודים וצמיחה מקצועית. אנו מחפשים מועמדים מוכשרים שיש להם פוטנציאל לפתח את הכישורים ואת הלך הרוח להוביל עסקים על ידי שילוב חדשנות באסטרטגיה הדיגיטלית שלהם.

דרישות קבלה

ניסיון מקצועי לא דרוש
טווח גילאים 22 - 53
חינוך בוגרי קולג
ציוני מבחן מינימום / ממוצע 550/600 PAEP (או שווה ערך ל- GMAT / GRE / הערכת מנהלים)
שפה בחינת מיומנות באנגלית (TOEFL, IBT או שווה ערך)
דרישות נוספות
  • טופס בקשה
  • ציון מבחן הקבלה (PAEP או שווה ערך)
  • שתי מכתבי המלצה מקצועיים
  • קורות חיים מעודכנים
  • תיעוד רשמי
  • תעודת מיומנות באנגלית (TOEFL או שווה ערך)
  • הצהרת תכלית
  • ראיון עם מנהל התוכנית או חבר הסגל
עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... קרא יותר

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. קרא פחות
העיר מקסיקו , מונטריי , גוואדלחרה , סנטיאגו דה קוארטרו , לימה + 4 יותר פחות