ACADEMICCOURSES.CO.LI

קורסים במנהל עסקים.מצא קורסים וקורסים קצרים במנהל עסקים

קורסים בשפת אופנה להציג את התלמידים למגוון רחב של מידע חיוני ומיומנויות מעשיות הקשורים בתעשיית האופנה ומתאימות לכל תלמיד מעוניין בניצול סגנון ובגדים בתוך מדיומים שונים, ובכלל זה עיתונות ואמנות. שיעורים אלה מספקים תובנה לגבי מה שקורה מאחורי הקלעים בעולם האופנה ואיך ליצור תוכן מדיה קשורה.

אז, מה הוא כמובן בשפת אופנה? קורס זה הוא לעתים קרובות תכנית קצרה, אינטנסיבית המסייעת לתלמידים לחדד את העיתונות שלהם וכישורים אמנותיים בתעשייה, כמו גם מציע ידיים על מראה באמצעות תצפית מגמה, טיולי שטח כדי להראות חדרים, מרצי אורחים מאנשי מקצוע בענף ולפעמים אפילו ראיונות עם עורכים. שיעורים אלה מתאימים לכל אדם שמתעניייין בעיתונות אורח חיים או באמנות סגנונית.

מחקרים ותוכניות אלה הן מועילים לתלמידים שרוצים לחקור ולפתח רעיונות למאמרים או אמנות ביחס לעולם האופנה, גם בעת הולכים מאחורי הקלעים עם מומחי תקשורת כדי ללמוד כיצד לייצר הכנסות משתי הדפסה ותוכן דיגיטלי. הקורסים להשתנות, אבל בעיקר להתמקד בפיתוח הכתיבה שלך או ציור כישורים בתעשיית אורח החיים. שיעורים מעמיקים אלה גם לאפשר לתלמידים לחקור את העסק של אופנה בעת שעבד בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי מקצוע בתחום לימודיהם.

מוסדות בכל רחבי הארץ ובעולם שמשתנים דמי רישום לכיתות אלה. סטודנטים שמעוניינים ליצור קשר עם מוסדות ספציפיים כדי לראות איזו תכנית המתאימה ביותר למטרות הקריירה שלהם וללמוד יותר על העלויות הכרוכות.

לאחר שהסטודנטים להשלים את התכנית או המסלול הנבחרים שלהם, הם יכולים למצוא את פוזיציות תוך מספר תחומים. עמדה אחת יכולה להיות סופר או עורך למגזין אופנה.קורסים אלה לעתים קרובות נוגעים בכל הדבר, החל פרסום, שיווק, יחסי ציבור, עיצוב, אמנות כיוון, קמעונאות, עיתונות ואופנה בינלאומית, אשר יכול לספק בוגרים עם הכישורים דרושים כדי לצאת למגוון של אפשרויות קריירה בתעשייה.

קורסים ניתנים הן זמן זמן וחלק מלא לתת לתלמידים יותר גמישות בלוחות הזמנים שלהם. שיעורים מקוונים יכולים להיות גם סיפקו לתלמידים שאינם מסוגלים להשתתף במתקן. חיפוש עבור התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

 

5 תוצאות ב שפת האופנה Filter

כמובן: אופנה אינטנסיבית

Rennert English Language School
קמפוס תכנית מלאה 4 שבועות ספטמבר 2020 ארצות הברית ניו יורק חוף מיאמי + 1 more

תכנית אופנה זה 4 שבועות אינטנסיבית מאפשרת ביניים לתלמידי אנגלית ברמה מתקדמת כדי לחקור את העסק המרגש של אופנה.

- שיעורים מקוונים

University of Fashion - Online Fashion Design School
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית הרשמה פתוחה ארצות הברית ניו יורק

כורכת היא אמנות מניפולציה בד ישירות על בובת תצוגה בשלושה ממדים. זוהי הדרך היצירתית ביותר עבור מעצב כדי להפוך את רעיונות עיצוב למציאות. תוכל ללמוד את האמנות כורכת מהמומחים.

שבוע אחד אופנה עיתונאות הקורס

Conde Nast College
קמפוס תכנית מלאה 1 שבוע אפריל 2020 הממלכה המאוחדת לונדון

הקורס Nast אופנה קורס עיתונות היא תוכנית אינטנסיבית של שבוע אחד כדי להציג לתלמידים מגוון של כישורים מעשיים ומידע חיוני על הנושא. זה מתאים לכל מי שמעוניין אופנה עיתונאות סגנון חיים כי הוא להוט כדי לברר פרטים נוספים על התקשורת ולפתח את כישורי הכתיבה שלהם.

קורס קיץ אינטנסיבי

Conde Nast College
קמפוס תכנית מלאה 4 שבועות יולי 2020 הממלכה המאוחדת לונדון

קורס קיץ אינטנסיבי של "אפנה" הוא תוכנית בת ארבעה שבועות המתאימה לסטודנטים ממגוון רחב של רקעים, כולל בוגרי בית הספר והבוגרים המקווים לעבוד באופנה, כמו גם אלה שמחפשים מסלול קריירה חדש.

קורס הכנה באופנה אנגלית

Accademia del Lusso
קמפוס תכנית מלאה 3 חודשים בקשת מידע איטליה מילאנו

מטרות הקורס: הכנת תלמידים בשפה האנגלית, הכנתם לתוצרת איטליה, ולספק להם ידע על כמה אלמנטים חשובים של מערכת האופנה והיוקרה.