Filter
קורס
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

קורסים במנהל עסקים.מצא קורסים וקורסים קצרים במנהל עסקים

סטודנטים המעוניינים בתעשיית הטקסטיל יכולים למצוא קורסים רבים כדי שיתאימו לצרכים שלהם. בין אם טירון המבקש מיומנות חדשה או סטודנט בחיפוש אחר נתיב הקריירה, קורסים אלה מכסים כמעט כל היבט של התעשייה.

מהו קורס בטקסטיל? תעשיית הטקסטיל היא חלק מחיי היומיום. בגדים וחגורות אנשים ללבוש, וילונות כדי לכסות את חלונות או אפילו את השמיכות אנשים משתמשים לחום נוצרים על ידי אנשי מקצוע טקסטיל. קורסים טקסטיל מוצעים כמו כיתות חד פעמי, יכול להימשך כמה שבועות או יכול להילקח כחלק נתיב המחקר לקראת קריירה בענף. התלמידים לומדים על נושאים כגון בדים, רקמה, הדפסה דיגיטלית, המשגה עיצוב, שיווק טכניקות צבע. הקורסים המתקדמים מלמדים את התלמידים מושגים שיווקיים, את המדע של צבע ודפוסים, וכיצד מבוצעים בדים.

כל תלמיד הוא גם צרכן. לוקח קורס טקסטיל, אם אחד או רבים, נותן לתלמידים הבנה טובה יותר של המוצרים שהם קונים. סטודנטים בקורסים אלה גם לחדד את תשומת לבם לפרטים ולרכוש ניסיון באמצעות כלים ומכונות, אשר יכול להועיל לחיי היומיום שלהם.

קורסים אלה נוטים להיות השווי, לגבי עלות, כמו קורסים אחרים. גורמים התורמים לעלות כוללים את הקורס או הקורסים המבוצעים ואת רמת ההישגים שהסטודנט מבקש לקבל.

רוב התלמידים לקחת קורסים טקסטיל מעוניינים בעיצוב אופנה. קריירה עבור אנשים בתעשייה זו ניתן למצוא בכל רמות הייצור. סטודנטים המעוניינים יותר ברכיבים הכימיים של בד או יצירת טקסטיל ידידותי לסביבה עשויים להישען לעבר קריירה כמו כימאי טקסטיל או אנליסט סיבים. עבור אלה עם ידע עסקי, עובד כקונה עבור היצרן עשוי להיות אופציה. סטודנטים המעוניינים יותר בסוף הצרכן עשויים להיות אפשרויות קריירה כמו שיווק שותפים, מנהל קמעונאי או רוכש.

מאז תעשיית הטקסטיל הוא על הידיים, רוב הקורסים זמינים בקמפוסים ברחבי העולם. חלק מהאפשרויות המקוונות עשויות להיות זמינות. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

2 תוצאות ב טקסטיל

Kensington and Chelsea College

חומרים פלסטיים תרמו ההייטק החדשים אלה יהיו מהפכה ולשנות את הדרך בה אנו יוצרים כובעים. אנו נתמקד את החומרים החדשים השלושה הטוב ביותר, נבחן איכויות ויתרונות יוצאות הדופן של ... [+]

יש לנו מוניטין בינלאומי לידי הביטוי בסטנדרטים הגבוהים של מחקר לכובעים שאנו מציעים. הרבים מן הסטודנטים שלנו על קורסי כובעים היו הזוכים בפרס לאומי והבינלאומי הלכו על מנת להפוך כובענים מקצועיים מוצלחים, עבודה מוצגת בזמן שבוע האופנה בלונדון ותערוכות פרופיל גבוה אחרות.

קורסים מועברים על ידי אנשי מקצוע בענף באולפן לכובעי מומחה והסטודנטים שלנו מסוגלים לקבל טעימה של מה זה כמו לעבוד בתור כובען באמצעות פרויקטים לחיות עם תעשייה. באמצעות הקישורים שלנו עם כובענים בריטיים רבים אנו יכולים להקל הזדמנויות ניסיון בעבודה עבור אלה המעוניינים להמשיך לכובעים כקריירה. אנו שמחים להציע תוכניות גמישות של מחקר כדי לענות על צרכים עבור תלמידים בודדים.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
1 שבוע
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kensington and Chelsea College

עבור אלו עם ניסיון תפירה קודם, הזדמנות לקדם הדפוס שלך חיתוך מיומנויות על ידי הלמידה כיצד לפתח דפוסים לבגדים עכשוויים מעבודה על דוכן העדים. נא להביא ערכת תפירה בסיסית, עפר ... [+]

לא משנה מה האינטרסים או השאיפות שלך, אנו מציעים מגוון מרתק של קורסי אופנת המחלקה הייעודית שלנו, נלמד על ידי אנשי מקצוע אופנת מומחה.

הקישורים המצוינים שלנו עם קורסי אופנה וטקסטיל להשכלה גבוהה באזור לונדון אומרים שאנחנו יכולים לעזור לך להכין יישום כמובן אופנה מצליח.

רבים מן הסטודנטים שלנו התקדמו על להשכלה גבוהה, להקים עסקים קטנים בהצלחה, או להמשיך לעבוד בתוך תעשיית האופנה. יש לנו מוניטין של סטנדרטים הגבוהים של העבודה המיוצרת, וכניסה לקורסים שלנו היא לעתים קרובות תחרותית.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
8 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית