ACADEMICCOURSES.CO.LI

קורסים בנורווגיה.מצא קורסים וקורסים קצרים בצרפת

יש מגוון של אפשרויות עבור קורסים בצרפת. בין אם אתה השוהה מקצועי מעודכן בטכנולוגיות או מתודולוגיות, מחפשים שינוי בקריירה, או רק מתחיל בקריירה שלך, יש קורסים בצרפת שיעזרו לכם לענות על המטרות שלך. סטודנטים מכל רחבי העולם לבחור קורסים בצרפת לא רק איכות מצוינת של חינוך, אלא גם תרבות, אמנות, מוסיקה, אוכל, חיי לילה מרגש.

כמה דוגמאות של קורסים בצרפת כוללים כמה בתחום העסקים כגון ניהול אסטרטגי, ניהול פרויקטים, יזמות, וניהול כללי. יש גם אפשרויות לסטודנטים המעוניינים בנושאים כגון אופנה, תיירות אנרגיה, בין רבים אחרים. עבור גמישות תזמון, סטודנטים יכולים לבחור במשרה חלקית, במשרה מלאה, קורסים מקוונים בצרפת.

ניתן ללמוד עוד על האפשרויות קורסים בצרפת הגלישה התוכניות מתחת או לצמצם את החיפוש באמצעות תיבות החיפוש לעיל.אתה יכול למצוא את התוכנית אשר יסייעו לך להגיע ליעדים האישיים מקצועיים!

תוצאות Filter

קורסים צרפתיים - אופציה 3

Institut Europeen De Francais
קמפוס תכנית חלקית 1 - 48 שבועות בקשת מידע צרפת מונפלייה

אנו ממליצים על הקורסים הצרפתיים הכלליים שלנו אם אתה בן 17 לפחות, או מבוגר, ואם אתה רוצה ללמוד צרפתית, או כדי לשפר את כישורי השפה שלך למטרות אישיות, בית ספר או עסקים עם תוכנית של טווח ארוך או קצר, טבילה לטווח ארוך.

קורס שפה וציוויליזציה צרפתית - סמסטר אביב 2020

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
קמפוס תכנית מלאה 3 חודשים צרפת פריז

מיום שני עד יום שישי, נוסחה זו מציעה שיעורי שפה המאפשרים לתלמידים להתקדם בלימוד צרפתית (דקדוק, צירוף פעלים, איות, אוצר מילים, גישה לטקסטים ספרותיים, ביטוי כתוב ודיבור), שיעורי פונטיקה המאפשרים לתלמידים לשפר את ההגייה שלהם וגם את כישורי ההבנה והביטוי שלהם, הרצאות שבועיות על היבטים שונים של התרבות הצרפתית.

ציור קלסרט אינטנסיבי

Paris Academy of Art
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2020 צרפת בויס-קולומבס

תכנית "ClassAArt" היא תוכנית אינטנסיבית לשנה אחת, שתוכננה לספק בסיס חזק לסטודנטים המתכוונים להמשיך וללמוד בבתי ספר לאמנות אקדמיים או מקצועיים ברחבי העולם, או לסייע בשיפור מיומנויות הציור של האמנים עם תרגול קיים. תרגילים נועדו לטפח תהליך רציונלי לתרגום תופעות חזותיות עם קו וערך. תוכנית הלימודים קפדנית מרוכזת על המחקר המסורתי של יציקות גבס ציור מן המודל חי.

קורס סמסטר

Université de Reims Champagne-Ardenne
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 סמסטרים ינואר 2020 צרפת ריימס + 1 more

הקורסים השנתיים ב- CIEF מורכבים משני סמסטרים של 13 שבועות כל אחד. ה- CIEF מציע 6 רמות שונות, המורכבות כל אחת מ -16 עד 18 שעות של קורסים שבועיים, עם לפחות שעה של עבודה אוטונומית במרכז משאבי השפות (CRL), בהדרכת מורה-מורה.

תכנית קולנוע שנה אחת

EICAR
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2020 צרפת פריז

תכנית הקולנוע לשנה אחת היא מבוא ליסודות של קולנוע. תלמידים הציגו את היסודות - בימוי, הפקה, צילום, תסריטאות או עריכתה - האמנות והמלאכה של הפקת סרט בתכנית לימודים על ידיים-סרט ברובה עם שיעורי תרבות תיאורטי וסרט ללא תשלום. בנוסף לסדנאות ושיעורים אחד-על-אחד, לשנה אחת ...

ייצור DHEC / הפצה

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 צרפת פריז

לספק לסטודנטים יסודות תיאורטיים מוצקים כלכלה, משפטים או היסטוריה של הקולנוע אורקולי, אשר יאפשר להם, במהלך עתידם המקצועי, להעשיר את תפישתם של המקצוע ולהקל קבלת החלטות.

קורס: מושב קיץ 2019

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
קמפוס תכנית מלאה 1 - 5 שבועות בקשת מידע צרפת פריז

EIML פריז מציעה הזדמנות לתלמידים בינלאומיים לרכוש את היסודות ולהבין כי יוקרה היא מעל לכל אמנות ייחודית של ידע, מוצרים ושירותים של אשר דורשים תחושה עמוקה של איכות. הודות לשיעורי ההדרכה האיכותיים שלנו, הכישורים שלך והמיומנות בהבנת הקודים הספציפיים והשפה של תעשיית היוקרה, תפרח.

סמסטר האביב במים וניהול סביבתי

UniLaSalle
קמפוס תכנית מלאה 5 חודשים בקשת מידע צרפת בובואה Mont-Saint-Aignan פריז + 2 more

סמסטר ב מים וניהול סביבתי היא תוכנית בינתחומית המתמקדת בתהליכים המשפיעים העברות ואיכות המים העיליים ומי התהום.

קורס קצר העתיד אופנה טק

IFA Paris
קמפוס תכנית מלאה 5 ימים יולי 2020 צרפת פריז

האם הרובוטים ישתלטו? האם בינה מלאכותית עומדת לחסל מקומות עבודה בתוך האופנה? האם תעשיית האופנה אי פעם הולכת להתעדכן בחדשנות דיגיטלית? אלה הן רק כמה מן השאלות הבוערות אשר ייבחנו על קורס קצר ייחודי זה ב IFA Paris . שילוב של למידה אינטלקטואלית ומעשית יחד בדיסציפלינות של אופנה וטכנולוגיה, מסע אינטנסיבי בן שבוע יציג בפניכם את החידושים האחרונים שמשבשים את תעשיית האופנה. אתה תהיה מודרך באמצעות סדרה של דיונים כדי להרחיב את החשיבה האנליטית והקריטית שלך, כמו גם את ההזדמנות כדי לקבל על הידיים עם מכונות תוכנה כדי להצית את היצירתיות ואת מיומנות טכנית. תוכלו לחקור ולראות נושאים טכנולוגיים כגון הדפסה 3D, מדעי המחשב אופנה, האינטרנט של דברים (IoT) ואינטליגנציה מלאכותית.

צרפתית מאפה קמפוס

Ducasse Education - Ecole Nationale Supérieure de Pâtisserie
קמפוס תכנית מלאה 2 חודשים מארס 2020 צרפת יסינגו

האם תמיד רצית ללמוד את הסודות של מאפה צרפתי? Ducasse חינוך נותן לך את ההזדמנות לקחת אינטנסיבי 2-חודש התוכנית כדי ללמוד את כל הטכניקות הבסיסיות של צרפתית מאפה אמנויות.

קורס: פיתוח ההשפעה האישית שלך באמצעות אסרטיביות

IFCAM
קמפוס תכנית מלאה 3 ימים נובמבר 2019 צרפת מונטרו פריז + 1 more

פיתוח אישור עצמי למערכות יחסים בונות. בסוף אימון זה, המשתתפים יוכלו לזהות עמדות והתנהגויות אסרטיביות במערכות יחסים; להסתגל לסיטואציות השונות בהן נתקלים בדרך מתאימה; להשיג ביטחון על ידי ביטוי רגשותיהם במדויק, בדיפלומטיה ובגמישות; לנהל התנגדות.

תוכנית שנת GAP

Global School for Entrepreneurship
קמפוס תכנית מלאה 8 חודשים ספטמבר 2020 הולנד אמסטרדם צרפת פריז גרמניה ברלין איטליה פירנצה + 6 more

לכל יעד יש נושא והשהייה של חודשיים. באמסטרדם, תוכלו לגלות את דנ"א היזמות שלך בחברה של פנקייק הולנדי טעים ונעלי עץ. בפריז, תוכלו לשחרר את היצירתיות שלך עם ההשראה של גבינה ויין. בברלין, תוכלו לקבל שקוע בעולם הדיגיטלי ואת העיצוב העירוני של bratwurst ובירה. לבסוף, באיטליה, תוכלו למצוא את עצמך ולחגוג את גילוי זה עם פיצה נהדר

תוכנית גרנד אקולה

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
קמפוס תכנית מלאה 3 - 5 שנים בקשת מידע צרפת פריז

לממן את כלי הניהול הדרושים ולעשות בהצלחה את המעבר בין תיכון להשכלה גבוהה: אוטונומיה, אחריות, תרבות כללית ומתודולוגיה. השג את היסודות הדרושים כדי להבין את היסודות התיאורטיים והמעשיים של העולם הארגוני. יש ניסיון מעשי בעולם העסקי עם ניסיון בעבודה הראשונה במהלך התמחות. להירשם במסלול 'יזמות-סטודנט' (מהשנה הראשונה עד החמישית) עבור אלה המעוניינים ליצור או להשתלט על חברה קיימת ולהיות מסוגלים להמשיך בהצלחה הן בלימודיהם והן במיזם היזמי שלהם.

פריז - לימודי צרפתית

IES Abroad
קמפוס תכנית מלאה 1 - 2 סמסטרים בקשת מידע צרפת פריז

תוכנית זו משלבת מחקר קפדני של השפה הצרפתית ברמה מתקדמת עם מגוון רחב של שיעורים לימדו צרפתית על ידי סגל מוכשר. אתה יכול גם לחוות את החיים כמו עבור סטודנטים צרפתים על ידי לקיחת אחד או יותר קורסים באוניברסיטה המקומית

ספר חורף בינלאומי: IOT

EPITECH
קמפוס תכנית מלאה 2 שבועות בקשת מידע צרפת פריז בורדו ליל ליון מרסיי מונפלייה ננסי נאנט נחמד רן שטרסבורג טולוז-לה-שאטו + 11 more

מ 22 ינואר עד 2 בפברואר 2018 שבוע 1: תכנות מוטבע אב טיפוס בשבוע 2: רעיון הפרויקט ו Bootstrap