ACADEMICCOURSES.CO.LI

קורסים במנהל עסקים.מצא קורסים וקורסים קצרים במנהל עסקים

כמובן באופנה הוא למי שמתחשק בגדים יפים וחכמים והן לאלה שנהנים משימוש בדמיון והכשרון שלהם כדי ליצור השמלות האלה, כובעים, נעליים ועוד כל מיני תלבושות ייחודיות שונות אחרות. כמובן באופנה יבחנו כיצד אופנה קשורה למושגים אחרים, כגון סגנון, עיצוב אופנה ואוספים, כמו גם בתעשיית האופנה ועיתונות.

הרעיון של אופנה הוא אחד עתיק שניתן לייחס אלפי שנים אחורה בזמן. מקצועו של מעצב אופנה או מעצב המכובד מאוד דורש ידע רב בתחומים שונים. למשל, מעצב אופנה, עיתונאית אופנה, או כל אחד אחר הקשור לאופנה צריך להיות משכיל באמנות, מורשת תרבותית, היסטוריה, תאוריות אסתטיות מצד אחד, ומצד שני - להיות יצירתיים ומסוגלים לבוא עם פרט ו מאתגר את הרעיונות ומושגים.קורס באופנה יכול לספק הבנה ותשתית מקיפות בכל ההיבטים הללו.

אם השאיפות שלך הן לייצר אוסף אופנה מקורי או להפוך לחלק מתעשיית האופנה, לקרוא את התיאורים של הקורס בתוכניות אופנה בהמשך. אתה יכול למצוא קורס בתוכניות אופנה מוצעות על ידי אוניברסיטאות ברחבי העולם כולו. לעשות את הצעד לכיוון הקריירה העתידית שלך באופנה באופן מיידי!

119 תוצאות ב אופנה Filter

קורס - מעצב אופנה

Swiss Mode
קמפוס תכנית מלאה 1 - 3 שנים בקשת מידע שווייץ מונטרו

בקורס אופנה מעצב, אתה מוצג כיצד ליישב את הדמיון האישי שלך עם דרישות העבודה המקצועית. תלמד כיצד להביע רעיון וליישם אותו על ידי למידה על כל אלמנט של תהליך עיצוב אופנה כולל חומרים, טכניקות צביעה, ייצור והכי חשוב איך לתת צורה לרעיון, כך שזה יכול להיות פריט להגדרה של בגדים. עם השלמת הקורס הזה, יהיה לך את הכישורים הדרושים לעבוד כמעצב אופנה.

המעצב והמודלנית הוט קוטור

Javier Barroeta Alta Costura
קמפוס תכנית חלקית 3 שנים אוקטובר 2020 ספרד בילבאו

השנה הראשונה שהקורס מחולק לנושאים שונים השזורים זה בזה, כמו: דוגמנות ועיצוב תבניות, תפירה, יצירתיות ועיצוב, פרויקט. בשנה השנייה כל מה שנלמד ייצא לפועל, יבצע פרויקטים מתחילתו ועד סופו, כלומר, הוא יעוצב, יאוייר, יצור דוגמה, תבנית ויוצר בגימורי הוט קוטור. השנה השלישית התלמיד יצור אוסף, כתוצאה מהידע שנרכש בשנתיים הקודמות של קורס מעצבי ומודליסט הוט קוטור.

קורס עיצוב אופנה

In Florence Academy
קמפוס תכנית חלקית 2 - 12 שבועות הרשמה פתוחה איטליה פירנצה

קורס עיצוב האופנה שואף לספק היכרות עיצוב אופנה איטלקית ואת הפיתוח של אוסף, עם התייחסות מיוחדת לצלחת-האופנה האיטלקית, יצירה מעשית ואת המחקר של אבזרים.

קורס הכנה באופנה אנגלית

Accademia del Lusso
קמפוס תכנית מלאה 3 חודשים בקשת מידע איטליה מילאנו

מטרות הקורס: הכנת תלמידים בשפה האנגלית, הכנתם לתוצרת איטליה, ולספק להם ידע על כמה אלמנטים חשובים של מערכת האופנה והיוקרה.

קורס חדש בר קיימא אופנה

Milano Fashion Institute
קמפוס תכנית מלאה 4 שבועות בקשת מידע איטליה מילאנו

הקורס הקצר "אופנה חדשה בת קיימא", הנתמך על ידי ווג כשרונות, נועד לסייע בהכנת סטודנטים לתואר שני ושלישי, מנהלים צעירים, אנשי מקצוע ויזמים צעירים כדי להתמודד עם המורכבות של האחריות בענף האופנה על ידי אספקת כלים קונקרטיים ושימוש בשיטות עסקיות מעוררות השראה.

קורס קצר העתיד אופנה טק

IFA Paris
קמפוס תכנית מלאה 5 ימים יולי 2020 צרפת פריז

האם הרובוטים ישתלטו? האם בינה מלאכותית עומדת לחסל מקומות עבודה בתוך האופנה? האם תעשיית האופנה אי פעם הולכת להתעדכן בחדשנות דיגיטלית? אלה הן רק כמה מן השאלות הבוערות אשר ייבחנו על קורס קצר ייחודי זה ב IFA Paris . שילוב של למידה אינטלקטואלית ומעשית יחד בדיסציפלינות של אופנה וטכנולוגיה, מסע אינטנסיבי בן שבוע יציג בפניכם את החידושים האחרונים שמשבשים את תעשיית האופנה. אתה תהיה מודרך באמצעות סדרה של דיונים כדי להרחיב את החשיבה האנליטית והקריטית שלך, כמו גם את ההזדמנות כדי לקבל על הידיים עם מכונות תוכנה כדי להצית את היצירתיות ואת מיומנות טכנית. תוכלו לחקור ולראות נושאים טכנולוגיים כגון הדפסה 3D, מדעי המחשב אופנה, האינטרנט של דברים (IoT) ואינטליגנציה מלאכותית.

לימודים במשך שלוש שנים בעיצוב אופנה

RM Istituto Moda e Design Milano
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים בקשת מידע איטליה מילאנו

למידה ע"י עשייה הוא העיקרון מאחורי קורסים של שלוש שנים ראפלס מילאנו, מתקן אימונים כי המוח, מספק רקע טכני מוצק גורם לך לרצות להרחיב את האופקים של החיים שלהם. מערכת האופנה היא שטח עצום, רהוט, אפילו בלתי צפוי, שבו התחושה הקלסית אינה עומדת ניסוי המונע ביותר. אין מתכונים לצוץ. יש את היכולת לעבוד, הרצון לדעת להתחרות עם העולם החיצון והתרבויות הרבות שלה: גבוה, פופ, אתני ... יש עין חדה מאוד על - הולכת אימונים - הוא מסוגל לתפוס לפרט הקטן ביותר. עין שמיודעת שיטות התפירה המסורתיות אבל הוא לא מפחד להציע אלגנטיות מזלזלת.

אפנה סוף שבוע

Conde Nast College
קמפוס תכנית מלאה 2 ימים יולי 2020 הממלכה המאוחדת לונדון

ווג טין סוף שבוע הוא תוכנית בת שני ימים מתאים שש עשרה ו 17 בן. קורס סוף שבוע זה מציע תצוגה ייחודית של תעשיית האופנה באמצעות העדשה של ווג הבריטי.

תבנית תבנית עיצוב תעשייתי - מילאנו

IUAD Accademia della Moda
קמפוס 16 חודשים אוקטובר 2019 איטליה מילאנו

דפוס התעשייה דורש רמה גבוהה של גמישות כדי להתאים את אינדיקציות המעצבים לכללים תעשייתיים.

סטיילינג

AMD Akademie Mode & Design
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים בקשת מידע גרמניה המבורג דיסלדורף מינכן ברלין + 3 more

מעצבים הם כוכבי סוד האופנה ותעשיות יצירתיות - הכח החזותי של התמונות קובע לב, מיצוב, הצלחה ותמונה של מותג.

קורס בעיצוב תכשיטים - סמסטר סתיו

IED – Istituto Europeo di Design Milan
קמפוס תכנית מלאה 5 חודשים בקשת מידע איטליה מילאנו

באמצעות סמסטר הסתיו בתכשיטים לעיצוב תכשיטים לרכוש את המיומנויות הבסיסיות כדי להבין את המקצוע של עיצוב ויצירת חפצים תכשיטים. הנתיב החינוכי מתואר כך שיסייע לתלמידים להבין ולרכוש ידע מעשי של אומנות התכשיטים, מתוך תפיסות תרבותיות הקשורות לתולדות התכשיטים והטכניקות לייצור תכשיטים, ועד למתודולוגיה ולעיצוב התכשיטים.

קורס עיצוב אופנה

IFDA Italian Fashion & Design Academy
קמפוס תכנית חלקית 3 שנים ינואר 2020 איטליה מילאנו

הקורס של שלוש שנים בעיצוב אופנה ו Patternmaking שואף להכשיר אנשי מקצוע צעירים מסוגלים לתכנן וליישם את הרעיונות שלהם ואת האוספים ולשתף פעולה עם מעצבים אחרים כמו יועצים אופנה.

אופנה תקשורת ושיווק - שנת הלימודים - צריכת סתיו

IED – Istituto Europeo di Design Florence
קמפוס תכנית מלאה 30 שבועות בקשת מידע איטליה פירנצה

אופנה תקשורת ושיווק - צריכת סתיו מתמקד בשני גורמים עיקריים הקובעים אם מותגים המתחרים במערכת האופנה יהיה מוצלח או לא. מטרתו היא להכשיר אנשי מקצוע ליצור ולנהל אסטרטגיות קידום משולבות, לעקוב אחר מסעות פרסום, לשמור על קשר עם התקשורת ועם דמויות מקצועיות אחרות העובדות בשטח, ולארגן אירועים ותצוגות מסלול. הקורס מתקיים בשיתוף עם LUISAVIAROMA, אחד האיטלקים הטובים ביותר מסחר אלקטרוני עבור אתרי יוקרה אופנה ברחבי העולם.

CPD עיצוב פנים מוכר

International Open Academy
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 60 ימים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת לונדון + 1 more

הגדרת העסק שלך עיצוב פנים על ידי למידה את המיומנויות שאתה צריך כדי ליצור פתרונות פנים מדהימים מושגים.

מילאן - עיצוב אופנה ושיווק

IES Abroad
קמפוס תכנית מלאה 3 חודשים בקשת מידע איטליה מילאנו

לגוון את לימודי האופנה שלך עם קורס בחירה מתוך תוכנית שלנו היום איטליה. הקורסים כוללים היסטוריה, מדע המדינה, ספרות, מוסיקה ועוד.