קורס קיץ - האקדמיה לעסקים בדבלין

כללי

תיאור התכנית

126746_2545-20191126-101010-_DSC1412.jpg

האקדמיה העסקית בדבלין: למדו את אומנות השיווק הדיגיטלי ממיטב העולם

להצליח בסביבה העסקית הגלובלית התחרותית של ימינו ללא נוכחות דיגיטלית זה בלתי אפשרי. אולם חינוך עסקי קלאסי ניגש לעיתים קרובות לשיווק דיגיטלי כמושג תיאורטי ומציע תובנה מעשית מוגבלת מאוד. האקדמיה העסקית של דבלין מעבירה את מוקד החינוך העסקי מלמידה מסורתית של ספרים לחוויה מעשית בעולם העסקים האמיתי. עם מטרה ברורה להעניק ליזמים שואפים כמוך את כלי השיווק החזק ביותר הקיים כיום: יצירתיות בעולם הדיגיטלי הכל יכול.

האקדמיה העסקית בדבלין ליזמים שואפים

דבלין היא אחת מבירות העסקים הדיגיטליות הגדולות בעולם, המכונה גם עמק הסיליקון של אירופה. לחברות כמו גוגל, פייסבוק, פייפאל, איביי, לינקדאין, טוויטר, יאהו ו- Airbnb יש את המטה האירופי שלהן כאן, דבלין מציעה המון הזדמנויות ללמוד מהטובים ביותר בשיווק דיגיטלי.

חינוך עסקי למאה ה -21

בית הספר לעסקים בדבלין של ABC Academy משלב חינוך עסקי עם הניסיון המעשי מעולם העסקים האמיתי. תלמד מרמקולים אורחים ומומחים בתחום השיווק הדיגיטלי, שעבדו / עם חברות מובילות. תוכלו לבקר בכמה מהחברות המצליחות בעולם כדי לחוות את ההתמודדות עם השווקים העכשוויים המשתנים במהירות. ואתה תתמודד עם אתגר שעומד בפני כל יזם כדי להצמיח את העסק שלו - פיתוח אסטרטגיית שיווק דיגיטלי בר-קיימא תוך שימוש בכל הערוצים העכשוויים והמודלים העסקיים הדיגיטליים היעילים ביותר.

העתיד שלך מתחיל בבית הספר לקיץ של דבלין

האסטרטגיה שתצרו בעזרת המנטורים המומחים שלנו יכולה לשמש בארגון שלכם (עתידי) משלכם או לעזור לכם לבצע את הצעד הבא המוצלח שלכם אל עולם העסקים הקיים. הקורס כולל גם אירועי רשת שתוכלו ליצור קשר עם סטודנטים עמיתים ומשתתפים אחרים - ולהתחיל לבנות את העתיד העסקי שלכם בלב הון העסקי הדיגיטלי האירופי.

126744_2545-20191126-101030-_DSC4769.jpg

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... קרא יותר

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. קרא פחות
טורונטו , מינכן , סאן חוזה , דבלין + 3 יותר פחות