קורס מנהיגות וחדשנות דיגיטלית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בעולם הדיגיטלי של ימינו, חיוני שמנהיגים יבינו את הטכנולוגיות המשבשות המעצבות את הכלכלה ויהיה להם את הכישורים לנצל את ההזדמנויות שהם יוצרים לעסק שלהם. קורס תעודות המנהיגות והחדשנות הדיגיטלית של BrainStation נועד לחסל את הטכנולוגיות והמגמות העדכניות ביותר תוך לימוד המסגרות המשמשות חברות מובילות ברחבי העולם בכדי להניע חדשנות. לימוד של מנהיגים דיגיטליים מנוסים עם רקורד של הצלחה בשינוי דיגיטלי, קורס זה מעצים מנהיגים עסקיים חדשים ועתידיים לרתום טכנולוגיה ולהניע טרנספורמציה דיגיטלית בעסק שלהם.

מה תלמד

להבין ולמנף טכנולוגיה משבשת

בטל את הבלבול סביב הטכנולוגיות המשבשות המשפיעות על עסקים ברחבי העולם. הבן את יכולותיהם וכיצד הם מאפשרים למודלים עסקיים חדשים להניע טרנספורמציה דיגיטלית.

החל יישוב חשיבה על הזדמנויות דיגיטליות

למדו חשיבה עיצובית וכיצד משתמשים בה לזיהוי וביצוע של הזדמנויות חדשנות, ללא קשר לענף או לעסק.

למד להוביל טרנספורמציה דיגיטלית

כל המנהיגים צריכים לדעת לרתום טרנספורמציה דיגיטלית כדי לאפשר חדשנות מהירה באמצעות יישום הטכנולוגיה. למד כיצד להתנהל באמצעות הפרעות עם צוותים חוצי תפקודים, מיפוי דרכים דיגיטלי ועקרונות זריזים.

למדו מרמקולים אורחים מובילים בתעשייה

סטודנטים ב- BrainStation מקבלים גישה להרצאות אורח בלעדיות ואירועי דיונים בפאנל בהובלתם של כמה ממומחי המקצועות המובילים בנושא.

הצטרף לקהילה של אנשי מקצוע ברמה עולמית

כשאתה לוקח קורס BrainStation אתה לומד עם הטוב ביותר. הירשמו היום כדי להתחבר לרשת עולמית של מדריכים וסטודנטים בכמה מהארגונים החדשניים ביותר בעולם.

מה הסטודנטים שלנו אומרים

"הניסיון שלי ב- BrainStation לא היה פחות BrainStation . הצוות מקצועי מאוד, תובנה וקשוב. המתקנים מעולים ויוצרים סביבה אידיאלית ללמידה וגם לרשתות. בהחלט הייתי שוקל BrainStation קורס BrainStation נוסף כדי להמשיך בהתפתחות המקצועית שלי. . "

דייויד, גוגל

"החלק הטוב ביותר מהניסיון שלי עם BrainStation היה המדריכים הגדולים וחומרי הקורס המאורגנים היטב. התרשמתי מאוד ממה שעשינו בשיעור שהתמקד רבות בפרויקטים מעשי ידיים."

סאני, דוח קורס

"לקחתי מספר קורסים להתפתחות מקצועית ו- BrainStation הייתה ללא ספק החוויה האהובה עלי. המורים הם אנשי מקצוע בענף ונראים תמיד מוכנים להקדיש זמן נוסף מחוץ לשיעור כדי לוודא שאתה נשאר עד מְהִירוּת."

אשלי, מיתוג

אפשרויות תשלום גמישות

BrainStation מציעה כמה מאפשרויות התשלום התחרותיות ביותר ללמידה דיגיטלית, עם מגוון תוכניות גמישות והזדמנויות למלגות.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... קרא יותר

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. קרא פחות
ניו יורק , טורונטו , ונקובר + 2 יותר פחות