קרא את התיאור הרשמי

על CIMA

מכון צ'רטרד לחשבונאות ניהול (CIMA) , שנוסד בשנת 1919, הוא הגוף המקצועי המוביל והגדול בעולם של רואי חשבון.

CIMA מסייע ליחידים ולעסקים להצליח על ידי רתימת מלוא העוצמה של ניהול חשבונות - לא רק חשבונאות למאזן, אבל חשבונאות עבור העסק.

יחד עם המכון האמריקאי לרואי חשבון (AICPA), הקמנו את החשב הכללי לניהול חשבונות (CGMA) ייעוד בשנת 2012 כדי לספק לחברים רמה חדשה של משאבים והכרה.

CEMA את סילבוס מבוסס על ייחודי CGMA גלובל ניהול חשבונאות עקרונות © ו CGMA כשירות Framework כדי להעצים אנשים עם יכולות ברמה גבוהה כדי לעזור להם להשיג הצלחה בת קיימא הן עסקים והן כספים.

אנו מספקים שירותי פיתוח מקצועי מתמשך, מימון מחקרים אקדמיים, פיתוח מנהיגות מחשבתית, מעקב אחר סטנדרטים מקצועיים, שמירה על קוד אתי לחברים ועבודה עם ספקי הוראה חיצוניים ושירותי הערכה, על מנת לספק את חוויית המחקר והבחינה הטובה ביותר.

בשנת 2017, חברי CIMA ו AICPA הוקמה איגוד הבינלאומי רואי חשבון מקצועי כדי לאחד ולחזק את מקצוע חשבונאות בעולם. מייצגת רשת משפיעה של למעלה מ 667,000 חברים וסטודנטים בניהול וחשבונאות ציבורית, האגודה מכינה רואי החשבון עבור האתגרים של היום והזדמנויות של מחר.

CIMA במבט אחד

על ידי הפיכת CGMA עם CIMA תוכל להצטרף לגוף המקצועי הגדול ביותר בעולם של רואי חשבון וניהול ולהיות חלק רשת גלובלית באמת של מעל 600,000 הנוכחי ואת הדור הבא אנשי מקצוע האוצר.

למה להפוך CGMA עם CIMA?

על ידי לימוד CIMA, תוכלו לפתח את הידע הקריטי ואת הכישורים המעסיקים מחפשים ולהיות מוכנים לעבוד בכל עסק - גדול או קטן, ציבורי או פרטי, בכל רחבי העולם. המשך לקרוא ולחקור מדוע להפוך CGMA עם CIMA היא הבחירה הנכונה עבורך.

Woolich הוא מוכר עבור רמה 1 (תעודת עסקים חשבונאות) כרגע.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Woolich Education »

עדכון אחרון: March 14, 2019
This course is מבוסס קמפוס
Start Date
אוג 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוג 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוג 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date